Art Johnson Invite

Registrations

SchoolTeamDiv.RankSkipperRacesCrewRaces
Arrowhead High SchoolWarhawksA8Jonathan Bailey '18Jane Rogers '17
B22Amelia Holland '181-2,5-6,9-10Erin Schaubel '181-2,5-6
MacKenzie Saucke '173-4,7-8Claire Phelps '193-4,7-8
MacKenzie Saucke '179-10
ReservesSylvia Kush '18
Culver AcademiesMaroon 1A19Miles Clark '17Axel Nieto '16
B18Marcus "Pinson" Neal '171-8Maxwell "Max" Nation '171-4,7-10
Oscar Casas '179-10Oscar Casas '175-6
Culver AcademiesMaroon 2A21Andrew Crowell '18Logan Kephart '181-4,7-10
Oscar Casas '175-6
B20Lauren Walker '181-8Gabrielle Menard '161-4,7-10
Jacob Hare '179-10Jacob Hare '175-6
Edina High SchoolHornetsA17Mikolaj (Cole) Spachowicz '18Grover Warner '19
B23Nicole Guiliani '20Clare Leeper '19
Evanston Township HSVarsity 1A20Rowan Henke '17Emma Rosengarten '161-2,7-10
Lilly Allen '193-6
B10Austin Suvari '19Nick Ingraffia '17
Evanston Township HSVarsity 2A22Sam Pascal '181-6,9-10Ryan Henderson '191-6,9-10
Ryan Henderson '197-8Sam Pascal '187-8
B9Meg Traska '181-6Jack Scherer '211-2
Jack Scherer '217-10Bailey Lira '203-8
Meg Traska '189-10
Loyola AcademyRamblers 1A18Zachary Miller '16Chris LeCompte '171-4,7-8
Hugh Ryder '185-6,9-10
B7Hayden Easom '17Sophia Kanellitsas '171-8
Chris LeCompte '179-10
Loyola AcademyRamblers 2A16Peter Reckamp '16Genevieve Lee '16
B8Owen Hall '16Nick Amato '191-2,7-8
Caroline Yardley '163-6,9-10
MahtomediZephyrsA6Alexander Bonsager '20Annika Hsu '17
B4Genna Viggiano '18Clara Brown '18
Minnetonka High SchoolSkippers 1A5Mike Johnson '17Kendyll Vandlik '20
B16Michael Dowson '19Alexander Witcraft '18
Minnetonka High SchoolSkippers 2A10Graham Ness '191-9Sydney Maxwell '171-9
Sydney Maxwell '1710Graham Ness '1910
B14Garrett Moen '19Daniel Callister '19
Mounds Park AcademyVarsityA2Josh Sullivan '16Ethan Staruck '191-6
Karan Jain '197-10
B2Toby Sullivan '19Jose Verela '19
North Branch Senior High SchoolVikingsA9Conner Lee '17Acadia Hegedus '18
B6Matt Dresen '20Charlie Wagner '16
Oconomowoc High SchoolRaccoonsA11Brady Carlson '17Macy Saucke '19
B5Connor Carlson '17Sylvia Kush '181-2
Graves Anna '183-10
Orono High SchoolVarsityA3Samuel Bartel '18Amanda Forsans '161-2,5-6,9-10
Henry Jaffray '183-4,7-8
B3Solomon Dworsky '17Seamus Hendrickson '201-2
Austin Charrier '173-10
Oshkosh North High SchoolSpartansA7Tommy Rorrer '18Eddie Hanson '19
B1Reed Weston '19Karson Mraz '19
Providence AcademyVarsityA13Will Hedberg '18Amanda Ihle '181-2,5-6,9-10
Erik Sundberg '173-4,7-8
B13William Walcher '171-4,7-8Cameron Davidson '191-2,5-10
Seamus Hendrickson '205-6,9-10Gabrielle Benacka '163-4
Southwest Senior High SchoolVarsityA12No showNo show
B15No showNo show
Stillwater High SchoolVarsityA15Brian Olson '181-2,5-6,9-10Peter Zajec '20
Nathan Bogel '203-4,7-8
B21Maggie Raedeke '18Davin Dunleap '16
Washburn High SchoolVarsityA23Benedict Sklaney '16Elle Miller '20
B19Ben Ragus '20Joshua Shepherd '15
Wayzata High SchoolGoldA1Jackson Connell '17McKenna Miller '16
B12Wiley Hunt '19Anna Brew '17
Wayzata High SchoolMixedA4Charlie Hicks '16Brianna Misk '17
B17Victor Butkova '19David Mehr '20
White Bear Lake High SchoolBearsA14Kate Cox '16Wyndham John '161-4
Dana Howe '165-10
B11Olivia Staruck '16Courtney Clark '17