Fall Conference Regatta #5

Registrations

TeamDiv.RankSkipperRacesCrewRaces
Benilde St Margarets RedA6Alex Honke '16Cameron Davidson '191-2,5-7
Victor Butkova '193-4
B5Joey Simpson '17Nicholas Backes '16
Edina Hornets 1A14George Moore '19Kate Higgins '18
B8David Kunau '17Christian Kunau '17
Edina Hornets 2A18Nicole Guiliani '20Ellie Miller '19
B18Marit Lebakken '19Clare Leeper '19
Hudson RaidersA16Adam Tronnes '20Oscar Nemitz '20
B11Nathan Bogel '20Katlyn Boisjoli '17
Minnetonka Skippers 1A10Graham Ness '19Alexander Witcraft '18
B13Michael Dowson '19Rex Frazier '20
ReservesLuke Brady '19
Minnetonka Skippers 2A8Mike Johnson '17Sonja Zbinden '18
B9Garrett Moen '19Connor Wacker '19
Minnetonka Skippers 3A7Sydney Maxwell '17Kendyll Vandlik '20
B6Matthew Kickhafer '19William Sweeney '20
Mounds Park Academy VarsityA2Josh Sullivan '16Clara Brown '18
B4Toby Sullivan '18Morgan TerMaat '16
Orono VarsityA11Seamus Hendrickson '20Dominic Serino '191-2,5-7
Marshall Johnson '203-4
B7Rachel Bartel '20Archie Bolgar '191-4
Marshall Johnson '205-7
Providence Academy VarsityA4Will Hedberg '18Amanda Ihle '18
B16William Walcher '17Zach Paulson '201-2
Victor Butkova '193-7
Southwest Senior Varsity 1A1Jason Davis '17Madison Mott '17
B2Simon Rothman '17Remi Clark '19
Southwest Senior Varsity 2A9Lauritz (Lolo) Young-Walser '17Teddy Damm '17
B10Tommy Jagielski '18Henry Chadbourn '181-2,5-7
Maximillian Washburn '183-4
Stillwater VarsityA15Brian Olson '18Joe Senderson '18
B17Maggie Raedeke '18Katie Wallace '18
Washburn Varsity 1A13Tighe Case '18Ben Ragus '20
B15Benedict Sklaney '16Gints Pelecis '20
Washburn Varsity 2A12Mikolaj (Cole) Spachowicz '18Grover Warner '191-2
Kailey Everhart '183-7
B12Chip Specker '19Joshua Shepherd '15
Washburn Varsity 3A17Sean McAneney '20Wyatt Sklaney '18
B14Ed Shipp '19Grover Warner '19
Wayzata Blue 1A3Jackson Connell '17Brianna Misk '17
B3Wiley Hunt '19Anna Brew '171-2
Amanda Forsans '163-7
ReservesVictor Butkova '19
Wayzata Blue 2A5Charlie Hicks '16Theo Odermann '20
B1Emma AuBuchon '19McKenna Miller '16