Great Lakes Championship

Registrations

SchoolTeamDiv.RankSkipperRacesCrewRaces
Arrowhead High SchoolWarhawksA6Jack Schweda '20Gavin Burkhart '161-6,8-14
Hayden Frentzel '167
B4JP Friend '181-6,13-14Chloe Frentzel '171-6,13-14
Jonothan Bailey '197-12Jonathan Bailey '187-12
Detroit Country Day SchoolVarsityA17Grant Kojaian '161-5,7-10Wade Lorimer '161-5,7-10
Wade Lorimer '166,11-12Grant Kojaian '166,11-12
Connagh Rowley '1813-14Brian Liu '1813-14
B18Cole Wiand '161-4,9-13Liz Obermaier '171-2,9-13
Liz Obermaier '175-8,14Connagh Rowley '183-4,7-8
Brian Liu '185-6
Cole Wiand '1614
East Grand RapidsVarsity OneA16connor goulet '171-10,13-14murphy wynsma '191-10
ben lilly '1811-12regan pitts '1811-12
ben lilly '1813-14
B9justin lovell '17regan pitts '181-4,9-10
ben lilly '185-8
murphy wynsma '1911-14
Grosse Pointe South High SchoolGPS Blue Devils GoldA15Blake Stackpoole '18David Silverman '171-4,9-12
Taft Peck '185-8,13-14
B8John Walton '18Ben Peters '161-4,9-12
Liam Walz '175-8,13-14
Hinsdale Central High SchoolVarsityA19Jacob Dannhausen-Brun '16CJ Enright '17
B14Sherman Thompson '18David Phlamm '18
Kettle Moraine High SchoolVarsityA12Christian Spencer '18Paul Mclean '171-12
Myles Murphy '1613-14
B2Alex Keck '17Myles Murphy '161-8
Maloy Murphy '199-14
Lake Forest High SchoolScoutsA8William Curtiss '16Sarah Tompsidis '171-10
Su Yardimci '1811-14
B17Joey Manning '171-10Nicholas Elsasser '181-4,7-10
Nicholas Elsasser '1811-14Connor Sheridan '185-6,11-14
ReservesRiley McDonnell '16
Latin School of ChicagoVarsityA7Allie Cahn '16Leah Peluchiwski '161-12
Emma Hyer '1813-14
B16Marleigh Belsley '191-4Nikolas Chambers '191-4
Will Davies '185-10Emma Hyer '185-10
Nikolas Chambers '1911-14Marleigh Belsley '1911-14
Loyola AcademyRamblersA14Hayden Easom '171-13Lily Szymanski '171-4
Zachary Miller '1614Gaby Ahlstrom '165-10
Cynthia Rodriguez-Huspen '1711-12
Zachary Miller '1613
Hayden Easom '1714
B12Peter Reckamp '161-8,11-14Annie Mollman '171-2,9-10
Owen Hall '169-10Cynthia Rodriguez-Huspen '173-4
Zachary Miller '165-8
Lily Szymanski '1711-12
Gaby Ahlstrom '1613-14
Minnetonka High SchoolSkippersA3Lily Loosbrock '17Mike Johnson '171-2,5-6,9-10,13-14
Berette McNaught '163-4,7-8,11-12
B11Carl Eaton '17Graham Ness '191-2,7-8,11-12
Lizzy Holimann '163-6,9-10,13-14
Mounds Park AcademyVarsityA2Josh Sullivan '16Karan Jain '19
B6Toby Sullivan '19Jose Verela '19
Oconomowoc High SchoolRaccoonsA4Brady Carlson '17Megan Grosspietsch '16
B5Connor Carlson '17Graves Anna '18
Orono High SchoolVarsityA1Samuel Bartel '18Erik Sundberg '17
B15Solomon Dworsky '17Erich Pinske '181-2,5-6,9-10,13-14
Kristin Berg '173-4,7-8,11-12
Southwest Senior High SchoolVarsityA11Jason Davis '17Madison Mott '17
B20Lauritz (Lolo) Young-Walser '17Teddy Damm '17
Spring Lake High SchoolRedA18Brant Bolling '16Jacob Weesies '16
B13Noah Wolters '19Caleb Boon '17
St. Ignatius College Prep, Chicago, ILWolfpackA9Logan O'Connor '17Aisling Sullivan '18
B3Ray Groble '17Bridget Groble '17
Traverse City WestVarsityA20Brooke Ostrowski '181-10,13-14Kyle Sitkins '161-6
Kyle Sitkins '1611-12Ian Beck '187-14
B19Sara Gustafson '17Katherine Crewes '17
University of Chicago Laboratory SchoolsMaroonsA13Phoebe Lincoln '16Matteo Torquati '191-6
Pascale Boonstra '177-14
B10Colleen Baumann '17Sam Morin '181-4
Lillian Nemeth '185-14
Walter Payton College Preparatory High SchoolVarsityA10Gloria Kevliciute '171-8,11-14Becca Rose '17
Peter Odom '179-10
B7James Wagner '17Caroline Bernet '171-8,11-14
Lucie McKnight '179-10
Wayzata High SchoolBlueA5Jackson Connell '17Brianna Misk '171-2,5-6,9-10
McKenna Miller '163-4,7-8,11-14
B1Charlie Hicks '16Emma AuBuchon '191-4,9-10,13-14
Alex Honke '165-8,11-12