NJISA Fleet Series 2

Scores for Division A

TeamTotalSailors
1Southern RegionalSouthern Regional High School4Emily Haig '171-3
Rams 1Rachel Lange '171-3
2Toms River  NorthToms River North6Sean Crabb '161-2
James Koerner '173
MarinersJames Koerner '171-2
Substitute N/A '19 *3
3Rumson-Fair HavenRumson-Fair Haven9Michael Munger '161-3
Bulldogs 2Shaanti Choi-Bose '191-3
4Christian BrothersChristian Brothers Academy11Joe LaForgia '17
Colts 1Chris Magno '17
5Christian BrothersChristian Brothers Academy19JP Burgess '16
Colts 2Greg Degersdorff '161-2
Jonathan Wilhelm '173
6Red Bank CatholicRed Bank Catholic High School22
Caseys
7Donovan CatholicDonovan Catholic High School25Erin McGarry '171-3
Griffins 1Maureen McGarry '171-3
8Toms River  SouthToms River South27Joey Cashman '18
Indians 1Tabitha Paul '19
*9Central RegionalCentral Regional High School31Patience Harrington '171-4
EaglesReilly Fitzgerald '181-4
*10Donovan CatholicDonovan Catholic High School31Margaret MacCormack '171-3
Griffins 2Catherine Cooke '171-3
11Toms River  SouthToms River South34Willow Wahlers '171-2
Julia Christopher '183
Indians 2Paige Zelenak '19
12PrincetonPrinceton High School35Ashley Dart '171-3
Little TigersBenjamin Drezner '191-3
13St. Augustine PrepSt. Augustine Prep School36
Hermits
*14Rumson-Fair HavenRumson-Fair Haven39Jack Scott '181-3
Bulldogs 1Kaitlynne Wilhelm '191-2
Patrick Modin '193
*15Southern RegionalSouthern Regional High School39Michael Scales '161-3
Rams 2Emily Micciche '171-3
16Red Bank RegionalRed Bank Regional High School41Andrew Knowlton '16
BucsWyatt Knowlton '19
Sym.Explanation
*Head-to-head tiebreaker

Score history

The following chart shows the relative rank of the teams as of the race indicated.

The first place team as of a given race will always be at the top of the chart. The spacing from one team to the next shows relative gains/losses made from one race to the next. You may hover over the data points to display the total score as of that race.

Your browser does not support SVG elements.