NJISA Fleet Series 2

Registrations

SchoolTeamDiv.RankSkipperRacesCrewRaces
Central Regional High SchoolEaglesA9Patience Harrington '171-4Reilly Fitzgerald '181-4
B14John MacMoyle '171-3McAleavey Gwen '171-2
Maxwell Bonanno '193
Christian Brothers AcademyColts 1A4Joe LaForgia '17Chris Magno '17
B2Michael Ehnot '18Mark Iorio '16
Christian Brothers AcademyColts 2A5JP Burgess '16Greg Degersdorff '161-2
Jonathan Wilhelm '173
B12Garret Boyan '17Robert Maes '17
Donovan Catholic High SchoolGriffins 1A7Erin McGarry '171-3Maureen McGarry '171-3
B9Regina Vahey '181-3Camryn Kennedy '171-3
ReservesNicole Aleta '17Kelly Delaney '18
Donovan Catholic High SchoolGriffins 2A10Margaret MacCormack '171-3Catherine Cooke '171-3
B6John Simon '181-2Vincent Priolo '191-2
Cole Banias '173Garrett Cooke '153
ReservesNicole Aleta '17Kelly Delaney '18
Princeton High SchoolLittle TigersA12Ashley Dart '171-3Benjamin Drezner '191-3
B4Nathan Drezner '161-3Christian Swanke '191-3
Red Bank Catholic High SchoolCaseysA6
B13
Red Bank Regional High SchoolBucsA16Andrew Knowlton '16Wyatt Knowlton '19
B16Murray Elinson '19Kara Forest '18
Rumson-Fair HavenBulldogs 1A14Jack Scott '181-3Kaitlynne Wilhelm '191-2
Patrick Modin '193
B15Marcello Sgroi '161-2Nikko Valverde '181-2
Susan Munger '193Marcello Sgroi '163
Rumson-Fair HavenBulldogs 2A3Michael Munger '161-3Shaanti Choi-Bose '191-3
B5Addie Sellig '161-3Teddy Schroeder '161-3
Southern Regional High SchoolRams 1A1Emily Haig '171-3Rachel Lange '171-3
B3Tom Green '191-3Sam Westby '161-3
Southern Regional High SchoolRams 2A15Michael Scales '161-3Emily Micciche '171-3
B10paul Reiff '171-3Burke Flynn '181-3
St. Augustine Prep SchoolHermitsA13
B7
Toms River NorthMarinersA2Sean Crabb '161-2James Koerner '171-2
James Koerner '173Substitute N/A '19 *3
B1Ed Harrison '181-3Mark Keorner '191-3
Toms River SouthIndians 1A8Joey Cashman '18Tabitha Paul '19
B11Zach Higham '19Alexa Carles '19
Toms River SouthIndians 2A11Willow Wahlers '171-2Paige Zelenak '19
Julia Christopher '183
B8Lauren Zelenak '17Leo Krajewski '19