Art Johnson Invitational

Registrations

SchoolTeamDiv.RankSkipperRacesCrewRaces
Arrowhead High SchoolWarhawksA3Jonothan Bailey '19Maggie Siepmann '20
B4Jack Schweda '20Lily Stemper '201-2,5-6
Tess Kreutzmann '193-4,7-8
Chanhassen High SchoolMixedA9Katie Krauska '17Lucas Haarstad '17
B6Walker Mullin '19Katarina Kovacova '18
Edina High SchoolVarsityA19Kate Higgins '18Marit Lebakken '19
B5George Moore '19Reilly Hannula '191-2,7-8
Clare Leeper '193-6
Evanston Township HSOrangeA12Ryan Henderson '19Lilly Allen '19
B13Will Robinson '18Lucy Mulvihill '18
ReservesEli Henke '19
Evanston Township HSBlueA17AJ Brown '18Eli Henke '19
B19Ulysses Hennelly '20Nic Granchalek '20
ReservesOscar Underburg '20
Loyola AcademyWhiteA18Bridget Falkenhayn '19Caroline Schmidt '17
B14Hugh Ryder '18Simon Angelina '201-2,5-8
Jimmy Surgrue '183-4
MahtomediZephyrsA16Genna Viggiano '18Courtney Clark '171-2,5-6
Anika Liner '213-4,7-8
B9Clara Brown '18Acadia Hegedus '18
MahtomediMixedA7Owen Harrod '22Cole Barre '211-6
Matt Dresen '207-8
B17Ethan Staruck '19Matt Dresen '201-4
Luke Schmidt '215-8
Minnetonka High SchoolSkippersA11Sydney Maxwell '17Rowan O'Connell '201-2,5-6
Audrey Cote '203-4,7-8
B12Rita Usmanova '19Beth Walsh '201-4
Audrey Cote '205-8
Minnetonka High SchoolMixedA8Graham Ness '19Garrett Moen '19
B11Michael Dowson '19Rex Frazier '21
Mounds Park AcademyMixedA2Toby Sullivan '19Karan Jain '191-2,5-6
Jose Verela '193-4,7-8
B2Jack Indritz '17Morgan TerMaat '18
ReservesEmmet Tanzer-Tragatsch '21
Oconomowoc High SchoolRaccoonsA4Carlson Brady '17Odeja Ryan '191-2,5-6
Sydney Sauer '173-4,7-8
B1Carlson Connor '17Graves Anna '18
Orono High SchoolScarletA10Seamus Hendrickson '21Chase Blum '181-2
Dominic Serino '193-8
B7Kytalin Hendrickson '22Helen McDonnell '17
ReservesRachel Bartel '20Samuel Bartel '18Archie Bolgar '19Erich Pinske '18
Orono High SchoolNavyA1Samuel Bartel '18Erich Pinske '18
B10Rachel Bartel '20Archie Bolgar '19
Oshkosh North High SchoolSpartansA6Adam McAvoy '18Eddie Hanson '19
B8Emily Scherer '20Karson Mraz '19
Oshkosh North High SchoolMixedA13Danny Smith '18Bailey Lira '20
B16Jack Scherer '21Oscar Underburg '201-6
Mikey Grosspietsch '207-8
Southwest Senior High SchoolVarsityA14Jason Davis '171-2Madison Mott '17
Chip Specker '193-8
B18Calvin Lamosse '21Gints Pelecis '211-4,7-8
James Jagielski '215-6
Southwest Senior High SchoolmixedA15Nicole Giuliani '20Arya Pamungkas '18
B15Anastasia Sikkila '18Reilly Hannula '19
Wayzata High SchoolNavyA5Jackson Connell '17Emma AuBuchon '19
B3Wiley Hunt '19Ellen Tovb '19