Atlantic Coast Championship

Registrations

SchoolTeamDiv.RankSkipperRacesCrewRaces
Antilles SchoolHurricanesA8Sam Morrell '17Caroline Teare '171-8
Michael Derrickson '189-11
B2Christopher Sharpless '191-2,4,6,9-10Andy Williams '201-2,6-7,11
Teddy Nicolosi '193,5,7-8,11Ryan Hunter '173-5,8-10
Belmont Hill SchoolVarsityA14Jack Murphy '18Ryan Goldstein '18
B15Francis Selldorff '191-7,9-11Jake Whitney '171-6,9-11
Jake Whitney '178Ned Whelan '197-8
Broadneck High SchoolBruinsA4Phillip Schofield '17Noelle Owen '19 *1-2
Nicole Ryan '183-11
B13Katherine Bennett '18John Morrison '17
ReservesAllison Gingrich '17Emma Snead '19
Christchurch SchoolSeahorsesA1Boyd Bragg '19Eric DeMaro '181-9
Alara Sahin '1810-11
B1Benton Amthor '191-8Alara Sahin '181-8
Austin Freda '179-11Eric DeMaro '189-11
Christian Brothers AcademyColtsA16Joe LaForgia '17John Cocozza '201-2,5-6
Justin Modin '193-4,7-11
B4Chris Magno '171-2,5-6Ryan Mullins '19
Michael Ehnot '183-4,7-11
Duxbury High SchoolVarsityA9Piers Klein '18William Seigener '181-4
Paige Hoffman '175-6,9-10
Griffin Lorimer '187-8,11
B14Nathan Ikeda '171-7,11Caroline Williams '191-4,8
Philip Morse '178-10Elizabeth Linsdell '205-7,9-10
Griffin Lorimer '1811
Falmouth High School, MEYachtsmenA3Caleb Robinson '18Grace Mooridian '171-6,9-11
Catherine Morrissette '207-8
B8Peter Morrissette '18Sierra Farhman '181-2,7-8
Owen White '183-4,9-11
Johnny Wahlig '205-6
New Trier HSTrevianA11Spencer Keenan '17Matthew Trunsky '17
B16Lolly Vasilion '18Michael Rivkin '171-9
W. Quinn Keenan '1910-11
Norfolk Collegiate SchoolOaksA6Daniel Vail '17Sarah Smith '181-2,5-6,9-10
Chapman Holt '203-4,7-8
Parker Purrington '1911
B7Ellie Maus '18Matt Wright '191-7
Hunter Kahler '178-11
North Kingstown High SchoolSkippersA17Marina Barzaghi '171-2,5-6,9-10Adeline Sutton '171-2,5-6
Mikey O'Flaherty '173-4,7-8,11Ryan Soucy '183-4
Caroline Bourgeois '187-8
Will Andrews '179-11
B12Aidan Naughton '181-2,7-8Jaia Colongese '181-2,7-8
Aili Moffett '193-4,9-10Will Andrews '173-4
Alex Dicenso '195-6,11Rowan Westall '195-6,9-11
Orono High SchoolScarletA2Samuel Bartel '18Erik Sundberg '171-4,7-10
Erich Pinske '185-6,11
B19Rachel Bartel '201-2,8-11Helen McDonnell '171-8
Henry Jaffray '183-7Henry Jaffray '189-10
Erik Sundberg '1711
Pine Crest SchoolVarsityA20Ethan Grove '17Leah Schulman '18
B20Noah Fischer '19Michael Gabe '18
Pine Lake PrepVarsityA15Garrett Mergenthaler '19Jason Perryman '17
B18Sammy Choufanni '17Luke Volk '171-6,9-11
Robbie Mones '207-8
Ranney SchoolPanthersA12Luke Arnone '19Cameron Giblin '191-2
Matthew Hamelsky '193-11
B3Cameron Giblin '19Blake Epstein '191-2,5-6,9-10
Catherine Vucetic '193-4,7-8,11
Severn SchoolAdmiralsA13Sam Bruce '201-10Sophie Taczak '171-10
Aidan Morgan '1711Abby Tindall '1911
B5Jordan Bruce '201-10Blair Reilly '181-10
Peter Jensen '1811Sam Reilly '1911
ReservesCaroline Bayless '19
Sharon High SchoolVarsityA18Jack Eberhardt '171-8Lynn Fu '181-8
Gautam Goel '179-10Alissa Chen '189-10
Aaron Fairchild '1711Merrick Tian '1811
B10Meghan Haviland '17Colin Snow '18
Southern Regional High SchoolRamsA5Emily Haig '17Paul Reiff '17
B9Tom Green '191-4,7-11Emily Micciche '171-4,8-11
Dana Haig '185-6Tom Green '195-6
Dana Haig '187
St. Ignatius College Prep, Chicago, ILWolfpackA19Logan O'Connor '171-2,5-6,11Eleanor Westerbeck '191-2
Ray Groble '173-4,7-10Cristina Dombrowski '193-11
B11Aisling Sullivan '18Nate Casale '171-4,9-11
Eleanor Westerbeck '195-8
Walter Payton College Preparatory High SchoolVarsityA7James Wagner '17Hanna Mularczyk '17
B6Gloria Kevliciute '17Caroline Bernet '171-9
Peter Odom '1710-11
Wayzata High SchoolNavyA10Jackson Connell '17Brianna Misk '17
B17Emma AuBuchon '191-2,5-8,11Anna Brew '17
Wiley Hunt '193-4,9-10