MASSA Fall Fleet Gold Championship

Registrations

SchoolTeamDiv.RankSkipperRacesCrewRaces
Annapolis High SchoolPanthersA6Porter Kavle '181-10Ava Walker '191-10
B11Remington King '171-4,9-10Kimberly Leonard '181-10
Nicholas Salvesen '185-8
ReservesGeorge Kaye '18Claire Spanhake '20 *
Archbishop SpaldingCavaliersA10Jake Vickers '181-10Natalia Pereira '161-8
Leah Sweeney '169-10
B6Will Comerford '171-10Caroline Kelly '191-10
Broadneck High SchoolBruinsA3Phillip Schofield '171-10Noelle Owen '19 *1-10
B9Katherine Bennett '181-10Brigid McKay '171-6,9-10
John Morrison '177-8
ReservesAllison Gingrich '17Emma Snead '19
Christchurch SchoolSeahorsesA9Boyd Bragg '191-6,9-10Sally Johnson '181-10
Austin Freda '177-8
B1Benton Amthor '191-10Eric DeMaro '181-10
ReservesAex Machetti '18
Christian Brothers AcademyColtsA5Joe LaForgia '17John Cocozza '20
B3Michael Ehnot '18Ryan Mullins '19
Edmund Burke SchoolBengalsA7Casey Cabot '171-10Talia Frank '171-8
Marley Hillman '179-10
B12Marley Hillman '171-4River Carson '171-8
Tye Rubin '175-10Genevieve Dickinson '179-10
Kecoughtan High SchoolWarriorsA16Sam Brady '191-10Ryan Nguyen '201-4
Laura Rhodes '205-6
Grace Holloway '177-10
B16Cole Handly '191-10Grace Joyner '191-4
Emily Butler '195-6
Megan Geith '207-8
Ryan Wright '179-10
Key SchoolZagsA12Harrison Koller '171-10Isadora Gallanar '171-6
Max Shapiro '20 *7-10
B10Nicholas Papadopoulos '181-4Luke Koerschner '191-8
Harrison Reisinger '185-10Isadora Gallanar '179-10
ReservesDeclan Lombard '17
Nansemond-Suffolk AcademySaintsA11Kaila Pfrang '17Emily Argust '20
B15Harrison Parker '18T. J. Argust '18
Nichols SchoolVikingsA15Harris Padegs '18Sam Thompson '20
B14Meredith Ryan '18Michael Matuch '20
Norfolk AcademyBulldogsA17Jack Kilduff '181-2,5-6Cameron LLoyd '191-2
Jack Whitmore '193-4,7-8Gordon Kitchener '173-4
Ellie Whitmore '179-10Anna Heaton '185-6
Michael Hostutler '197-8
Jack Whitmore '199-10
B13Lawson Montgomery '181-6,9-10Mihir Damle '191-2,7-10
Maiya Foleck '197-8Carter Furr '173-4
Hans Christoffersen '185-6
Norfolk Collegiate SchoolOaksA4Ellie Maus '181-10Matt Wright '191-10
B7Parker Purrington '191-2Ray Domena '191-2
Daniel Vail '173-10Sarah Smith '183-10
Ranney SchoolPanthersA2Luke Arnone '191-10Mari Patient '171-10
B2Cameron Giblin '191-10Blake Epstein '191-10
Rumson-Fair HavenBulldogsA14Shaanti Choi-Bose '191-10Taylor Rice '191-4
Patrick Modin '195-10
B8Harry Ricker '191-10Danny Raphael '191-4
Kate Swikart '195-6
Olivia Depasquale '197-10
Severn SchoolAdmiralsA1Connor Bayless '171-10Caroline McNeil '181-10
B4Stephanie Houck '171-2,5-10Aidan Morgan '171-2
Madeline Hawkins '203-4Abby Tindall '193-10
Southern Regional High SchoolRamsA8Emily Haig '171-10Tom Green '191-2
paul Reiff '173-4
Kendal Forlai '205-10
B5Tom Green '191-10Emily Micciche '171-10
Southwestern Central High SchoolTrojansA13William Turner '20AJ Smith '18
B17Patrick Kelly '20Autumn Bertgess '18
York High SchoolVarsityA18Zane Morris '18Kylee Hockaday '17
B18Daniel Hodges '18Charlie Gibson '20