Fall 2017

Coming soon

NameHostTypeScoringStart time
Great Oaks SilverJesuit NOLANational Invitational1 Division11/19/2017 @ 10:00
Great Oaks GoldJesuit NOLANational Invitational1 Division11/19/2017 @ 10:00

Season regattas

NameHostTypeScoringStart dateStatusLeading
Week 12
ISSA National Keelboat RegattaSt. PetersburgNational Invitational1 Division11/18/2017In progress: 4Newport Harbor
Great Oaks RedJesuit NOLANational Invitational1 Division11/18/2017In progress: 10Gulfport
Great Oaks GreenJesuit NOLANational Invitational1 Division11/18/2017In progress: 10Pine Lake Prep
Week 11
2017 Atlantic Coast ChampionshipUSMMA Kings PointNational Invitational2 Divisions11/11/2017OfficialChristchurch
Shepherd Championship 2017Columbia Yacht Club-Chicago, ILDistrict Championship2 Divisions11/11/2017OfficialSouthwest Senior
Anteater - GoldNewport Harbor Yacht ClubIn-District2 Divisions11/11/2017OfficialPoint Loma
Anteater - SilverNewport HarborIn-District2 Divisions11/11/2017OfficialPoint Loma
Fall Series 5 New OrleansUrsuline AcademyIn-League1 Division11/10/2017OfficialBen Franklin
Turkey Leg RegattaSpring Lake Yacht ClubPromotional2 Divisions11/11/2017OfficialGrosse IIe
Lake Crabtree OpenRTP HS Sailing/Lake CrabtreePromotional2 Divisions11/11/2017OfficialDurham  of The Arts
Week 10
College of Charleston IntersectionalCollege of CharlestonNational Invitational2 Divisions11/04/2017OfficialClear Falls
MISSA Great Lakes ChampionshipHinsdale Central/Latin of Chicago/New Trier HS/St. Ignatius (IL)/Walter Payton CollegDistrict Championship2 Divisions11/04/2017OfficialMinnetonka
MASSA 2017 Fall Team Race ChampionshipSt Mary's CollegeDistrict Champ QualifierTeam11/04/2017OfficialSevern
VISA JV Fleet ChampionshipYouth Sailing VirginiaLeague Championship1 Division11/04/2017OfficialNorfolk Academy
2017 NORCAL DIVISIONAL #1- SILVEREncinal Yacht ClubIn-District2 Divisions11/04/2017OfficialMarin Academy
2017-18 PCISA SoCal 2 GoldBahia Corinthian Yacht ClubIn-District1 Division11/04/2017OfficialPoint Loma
2017-18 PCISA SoCal 2 SilverBahia Corinthian Yacht ClubIn-District1 Division11/04/2017OfficialSouth Torrance
2017 NORCAL DIVISIONAL #1- GOLDEncinal Yacht ClubIn-District2 Divisions11/04/2017OfficialRedwood
Raritan Tuesday Series 10-31-17SummitIn-League1 Division10/31/2017OfficialSummit
NJISA 2017 Fall Wed Series #6Toms River SouthIn-League2 Divisions11/01/2017OfficialRanney
NYISA-NW Rochester Fall Race Night 3MercyIn-League2 Divisions11/01/2017OfficialCanisius
Turkey Bowl InvitationalSummitIn-League2 Divisions11/04/2017OfficialTrinity Hall
Week 9
ISSA Cressy Nationals RadialLakewood/Osceola Fundamental/Shorecrest Prep/St. PetersburgNational ChampionshipSinglehanded10/28/2017OfficialCape Fear Academy
ISSA Cressy Nationals Full RigLakewood/Osceola Fundamental/Shorecrest Prep/St. PetersburgNational ChampionshipSinglehanded10/28/2017OfficialNewport Harbor
VISA Fleet Race Championship RegattaYouth Sailing VirginiaLeague Championship2 Divisions10/28/2017OfficialNorfolk Collegiate
MDISA JV Championships at SSPPSaints Peter & PaulLeague Championship2 Divisions10/28/2017OfficialSevern
Fall #3 @ The FoundryHawken/Lakewood (OH)/Rocky River/Saint Joseph Academy/St. Ignatius (OH)In-District2 Divisions10/28/2017In progress: 6BGrosse IIe
SAISA South Points 2 2017Saint Thomas AquinasIn-District2 Divisions10/28/2017OfficialH. B. Plant
Olympia: Fall Ranking Championship, SilverCapital/OlympiaIn-District2 Divisions10/28/2017In progress: 5BBainbridge
SAISA South Points 2 JV 2017Saint Thomas AquinasIn-District2 Divisions10/28/2017OfficialPine Crest
Olympia: Fall Ranking Championship, GoldCapital/OlympiaIn-District2 Divisions10/28/2017In progress: 5BSehome
Raritan Tuesday Series 10-25-17SummitIn-League1 Division10/25/2017OfficialSummit
NJISA Team Sail-OffSSYC & Monmouth UIn-LeagueTeam10/27/2017OfficialRumson-Fair Haven
Z Trophy JV RegattaSheridan Shore Sailing SchoolIn-League1 Division10/28/2017OfficialNew Trier HS
Z Trophy VTR RegattaSheridan Shore Sailing SchoolIn-LeagueTeam10/29/2017OfficialNew Trier HS
VISA TCIS 2017 Fleet Race ChampionshipYouth Sailing VirginiaPromotional1 Division10/25/2017OfficialNorfolk Collegiate
NYISA-NW Rochester Race NightMercyPromotional1 Division10/25/2017OfficialPittsford Sutherland
Christchurch School Invitational RegattaChristchurch SchoolPromotional2 Divisions10/28/2017OfficialChristchurch
Halloween Regatta at PYCBloomfield Hills/Detroit Country Day/West BloomfieldPromotional2 Divisions10/28/2017OfficialSpring Lake
Halloween SpectacularBadger/Big Foot/CraigPromotional2 Divisions10/28/2017OfficialArrowhead
SAISA Beaufort Open RegattaBYSCPromotional2 Divisions10/28/2017OfficialBeaufort
Week 8
PCISA Girls InvitationalSan Diego Yacht ClubNational Invitational2 Divisions10/21/2017In progress: 9BThe Bishop's
2017 MASSA Fall Fleet Gold ChampionshipsRochester Yacht ClubDistrict Championship2 Divisions10/21/2017OfficialChristchurch
MASSA Silver Fleet Race ChampionshipSeverna ParkDistrict Championship2 Divisions10/21/2017OfficialSt. Augustine Prep
2017 GPS Fall Team Race RegattaGrosse Pointe South/GPYCIn-DistrictTeam10/21/2017OfficialCranbrook Kingswood
SAISA South Points 1Jensen Beach/Martin County/MOA/Westwood/South Fork/The PineIn-District2 Divisions10/21/2017OfficialGulliver Preparatory
North Points 3Pine Lake PrepIn-District2 Divisions10/21/2017OfficialBishop Kenny FL
Ranger Rally RegattaGreely - MaineIn-District2 Divisions10/21/2017OfficialUnregistered-NESSA
2017 PCISA Keelboat ChallengeSan Diego Yacht ClubIn-District1 Division10/21/2017PendingCorona del Mar
SailMaine Sunday Series - GreelyGreely - MaineIn-DistrictCombined10/22/2017OfficialUnregistered-NESSA
Raritan Tuesday Series 10-17-17SummitIn-League1 Division10/17/2017OfficialSummit
NJISA 2017 Wed Fall Series #5TRYC & OCCIn-League2 Divisions10/18/2017OfficialChristian Brothers
SCC JV RegattaChopticon/Great Mills/Leonardtown HighIn-League2 Divisions10/21/2017OfficialSevern
NERHS JV InvitationalNorth EastIn-League2 Divisions10/22/2017OfficialNorth East
SAISA South Points 1 JVJensen Beach/Martin County/MOA/Westwood/South Fork/The PinePromotional2 Divisions10/21/2017OfficialShorecrest Prep
2017 Art Johnson InvitationalMahtomedi/Mounds Park AcademyPromotional2 Divisions10/21/2017OfficialMinnetonka
Chicago YC JV Central Series #2Hinsdale Central/Latin of Chicago/New Trier HS/St. Ignatius (IL)/Walter Payton CollegPromotional1 Division10/21/2017OfficialNew Trier HS
Fall Colors Match RaceBenilde St Margarets/Orono/WayzataPromotionalTeam10/22/2017OfficialOrono
Week 7
Lawrence A. White TrophyUS Coast Guard AcademyNational Invitational2 Divisions10/14/2017OfficialClear Falls
SAISA Cressy Qualifier RadialOsceola Fundamental/Shorecrest Prep/St. PetersburgDistrict ChampionshipSinglehanded10/14/2017PendingCape Fear Academy
MASSA Fall Keelboat ChampsRochester Yacht ClubDistrict Championship1 Division10/14/2017OfficialAnnapolis
NWISA Keelboat ChampionshipSehomeDistrict Championship1 Division10/14/2017In progress: 4Olympia
SAISA Cressy Qualifier Full RigOsceola Fundamental/Shorecrest Prep/St. PetersburgDistrict ChampionshipSinglehanded10/14/2017PendingRansom Everglades
2017 Sea Otter GoldCarmel/Monterey/Santa Catalina/StevensonDistrict Champ Qualifier2 Divisions10/14/2017OfficialPoint Loma
Michigan State Championships for 420'sGrand Traverse Yacht ClubState Championship2 Divisions10/14/2017OfficialGrosse Pointe South
Michigan State Laser Full ChampsSt. Francis Travers/Traverse City Centra/Traverse City WestState ChampionshipSinglehanded10/15/2017OfficialBlack River Public
Michigan State Laser Radial ChampsSt. Francis Travers/Traverse City Centra/Traverse City WestState ChampionshipSinglehanded10/15/2017OfficialForest Hills Central
VISA Team Race ChampionshipNorfolk Yacht and Country ClubLeague ChampionshipTeam10/14/2017OfficialChristchurch
NJISA 2017 Fall Fleet ChampionshipTRYC & OCCLeague Championship2 Divisions10/14/2017OfficialRanney
NJISA 2017 Fall Team Race QualiferTRYC & OCCLeague ChampionshipTeam10/15/2017OfficialRanney
MISSA Autumn ClassicHinsdale Central/Latin of Chicago/New Trier HS/St. Ignatius (IL)/Walter Payton CollegIn-District2 Divisions10/14/2017OfficialNew Trier HS
Dusty WatersArrowhead/Kettle Moraine/OconomowocIn-District2 Divisions10/14/2017OfficialArrowhead
Stags Leap RegattaCheverusIn-District2 Divisions10/14/2017OfficialGreely  - Maine
2017 Sea Otter Silver FleetCarmel/Monterey/Santa CatalinaIn-District2 Divisions10/14/2017OfficialPalos Verdes
Raritan Tuesday Series 10-10-17SummitIn-League1 Division10/10/2017OfficialSummit
NJISA Wed Fall Series #4Christian BrothersIn-League2 Divisions10/11/2017OfficialRanney
New Orleans Series Fall 4Ursuline AcademyIn-League1 Division10/13/2017OfficialBen Franklin
Charleston OpenAcademic MagnetIn-League2 Divisions10/14/2017OfficialBeaufort
Olentangy RegattaOlentangy Liberty/Olentangy OrangeIn-League2 Divisions10/14/2017OfficialSt. Ignatius (OH)
Minnesota Conference #3MahtomediIn-League2 Divisions10/14/2017OfficialMinnetonka
Kent Island JVKent IslandIn-League2 Divisions10/14/2017OfficialNorth East
DC Sail Varsity Fleet RaceBethesda - Chevy Cha/Bishop O'Connell H.S/Walt Whitman/YorktownIn-League2 Divisions10/15/2017OfficialLeonardtown High
October Fun RegattaTraverse CityPromotional2 Divisions10/15/2017OfficialGrosse Pointe South
Week 6
MISSA Great Oaks - Championship FleetBenilde St Margarets/Chanhassen/Orono/Providence Academy/WayzataDistrict Tournament1 Division10/07/2017OfficialOrono
MISSA Great Oaks (Z-420 Qualifying)Benilde St Margarets/Chanhassen/Orono/Providence Academy/WayzataDistrict Tournament1 Division10/07/2017OfficialMounds Park Academy
MISSA Great Oaks (C-420 Qualifying)Benilde St Margarets/Chanhassen/Orono/Providence Academy/WayzataDistrict Tournament1 Division10/07/2017OfficialMahtomedi
MISSA Great Oaks - Silver FleetBenilde St Margarets/Chanhassen/Orono/Providence Academy/WayzataDistrict Tournament1 Division10/08/2017OfficialCulver Academies
MISSA Keelboat QualifierNew Trier HSDistrict Champ Qualifier1 Division10/07/2017OfficialMinnetonka
NESSA NKBI QualifierSailMaineDistrict Champ Qualifier1 Division10/08/2017OfficialNorth Kingstown
MDISA Fall Keelboat QualifierAnnapolis/Severna Park/St. Marys (MD)League Championship1 Division10/02/2017OfficialAnnapolis
NYISA-NW Fall Fleet QualifierChautauqua Lake Sailing CenterLeague Championship2 Divisions10/07/2017OfficialNichols
MDISA Fall Team Race ChampionshipSevernLeague ChampionshipTeam10/08/2017OfficialSevern
Catholic CupSail Black RockTwo-District1 Division10/08/2017OfficialMamaroneck
Foundry #2Hawken/Lakewood (OH)/Rocky River/Saint Joseph Academy/St. Ignatius (OH)In-District2 Divisions10/07/2017OfficialSt. Ignatius (OH)
Cornwell Memorial RegattaSt. Francis Travers/Traverse City Centra/Traverse City WestIn-District2 Divisions10/07/2017OfficialEast Grand Rapids
2017 Gleekman FunfestSharonIn-District2 Divisions10/07/2017OfficialMilton Academy
Raritan Tuesday Series 10-3-17SummitIn-League1 Division10/03/2017OfficialSummit
NJISA Fall TEAM 1TRYC & OCCIn-LeagueTeam10/04/2017OfficialRumson-Fair Haven
VISA Poquoson/Walsingham JV Fleet RegattaPoquoson @ Messick PointIn-League1 Division10/07/2017OfficialNorfolk Academy
VISA CCS Team 1 Fleet Race RegattaChristchurchIn-League2 Divisions10/07/2017OfficialChristchurch
VISA CCS Team 2 Fleet Race RegattaChristchurchIn-League1 Division10/07/2017OfficialChristchurch
SSPP JV RegattaSaints Peter & PaulIn-League2 Divisions10/07/2017OfficialSevern
Cascadia Cup - SILVERSail Sand PointPromotional2 Divisions10/07/2017OfficialUnregistered-NWISA
Cascadia Cup - GOLDSail Sand PointPromotional2 Divisions10/07/2017OfficialUnregistered-NWISA
Week 5
MDISA Varsity Fleet ChampionshipTred Avon Yacht ClubDistrict Championship2 Divisions09/30/2017OfficialSevern
NESSA Singlehanded (Healy Trophy) - RadialNorwalk Yacht ClubDistrict ChampionshipSinglehanded09/30/2017OfficialWesthill
NESSA Singlehanded (Healy Trophy) - LaserNorwalk Yacht ClubDistrict ChampionshipSinglehanded09/30/2017OfficialFalmouth  Maine
SAISA NP#2 OrientalPamlico CountyDistrict Champ Qualifier2 Divisions09/30/2017OfficialBeaufort
SAISA GREAT OAKS QualifierPamlico CountyDistrict Champ Qualifier2 Divisions09/30/2017OfficialBeaufort
MN State Singlehanded Champ RadialMinnetonkaState ChampionshipSinglehanded10/01/2017OfficialMinnetonka
MN State Singlehanded Champ LaserMinnetonkaState ChampionshipSinglehanded10/01/2017OfficialBenilde St Margarets
Banks Blackwell InvitationalCulver AcademiesIn-District2 Divisions09/30/2017OfficialDetroit Country Day
Capers ClassicSailMaineIn-District2 Divisions09/30/2017OfficialFalmouth  Maine
NorCal #1 GoldBerkeleyIn-District1 Division09/30/2017OfficialDesign Tech
NorCal #1 SilverBerkeleyIn-District1 Division09/30/2017OfficialSt. Ignatius College
Northern Vermont Fall Fleet RaceChamplain VUHSIn-District2 Divisions09/30/2017OfficialMarblehead
NWISA Fall South RegionalCentral KitsapIn-District2 Divisions09/30/2017OfficialOlympia
SUNY Maritime MASSA Fall InvitationalSUNY MaritimeIn-District2 Divisions09/30/2017OfficialChristian Brothers
NWISA North RegionalOak HarborIn-District2 Divisions09/30/2017OfficialOrcas
GP South - Fall Fleet SundayGrosse Pointe South/GPYCIn-District2 Divisions10/01/2017OfficialGrosse Pointe South
NWISA All-Women's RegattaSail Sand PointIn-District2 Divisions10/01/2017OfficialOrcas
Gold NorCal #2Sir Francis DrakeIn-District1 Division10/01/2017OfficialThe Bay  of San Fran
Silver NorCal #2Sir Francis DrakeIn-District1 Division10/01/2017OfficialThe Urban
Raritan Tuesday Series 9-26-17SummitIn-League1 Division09/26/2017OfficialSummit
NJISA Wed Fall Fleet Series #3Christian BrothersIn-League2 Divisions09/27/2017OfficialRanney
New Orleans Fall Series 3Ursuline AcademyIn-League1 Division09/29/2017OfficialUrsuline Academy
VISA York County Fleet Race RegattaGrafton/YorkIn-League2 Divisions09/30/2017OfficialNorfolk Collegiate
VISA York County Fleet Race JV RegattaGrafton/YorkIn-League1 Division09/30/2017OfficialNorfolk Academy
2017 BCSC Fall #2Boys Latin/TowsonIn-League2 Divisions09/30/2017PendingBoys Latin
MN Fall Conference #2Hudson/River Falls/StillwaterIn-League2 Divisions09/30/2017OfficialOrono
SAISA Oriental - JV/CompositePamlico CountyPromotional2 Divisions09/30/2017OfficialCape Fear Academy
Buffalo InviteBuffalo SeminaryPromotional2 Divisions09/30/2017OfficialNichols
Oregon RegionalsWillamette Sailing ClubPromotional1 Division09/30/2017In progress: 8Unregistered-NWISA
Week 4
MISSA Cressy Radial QualifierSheridan Shore Sailing SchoolDistrict ChampionshipSinglehanded09/23/2017OfficialOrono
NWISA Singelhand Champs - RADIALUnregistered-NWISADistrict ChampionshipSinglehanded09/23/2017OfficialOregon City
MISSA Cressy Full QualifierSheridan Shore Sailing SchoolDistrict ChampionshipSinglehanded09/23/2017OfficialUniversity Liggett
2017 PCISA Single-Handed District Champs-Full RigLong Beach Poly/Long Beach WilsonDistrict ChampionshipSinglehanded09/23/2017In progress: 12Newport Harbor
2017 PCISA Single-Handed District Champs - RadialLong Beach Poly/Long Beach WilsonDistrict ChampionshipSinglehanded09/23/2017In progress: 12Point Loma
NWISA Singlehand Champs - FULLUnregistered-NWISADistrict ChampionshipSinglehanded09/23/2017OfficialOlympia
SEISA Cressy Full QualifierFairhope Yacht ClubDistrict ChampionshipSinglehanded09/23/2017OfficialFairhope
SEISA Cressy Radial QualifierFairhopeDistrict ChampionshipSinglehanded09/23/2017OfficialLong Beach
NESSA Great Oaks QualifierSail Black RockDistrict Tournament1 Division09/24/2017OfficialFairfield Ludlowe
Arnold Brown Regatta 2017Sail MVDistrict Champ Qualifier2 Divisions09/23/2017OfficialMarblehead
NYISA-SE Fall Fleet Racing ChampionshipBay ShoreLeague Championship2 Divisions09/23/2017OfficialRye
Coast Guard City Classic RegattaGrand Haven HS on Spring LakeIn-District2 Divisions09/23/2017OfficialSpring Lake
Clipper ChallengeYarmouthIn-District2 Divisions09/23/2017OfficialGreely  - Maine
Hawken Sail Now Homework Later RegattaThe StationIn-District2 Divisions09/24/2017OfficialRocky River
NJISA Wed Fleet Series #2Toms River SouthIn-League2 Divisions09/20/2017OfficialSouthern Regional
Raritan Tuesday Series 9-21-17SummitIn-League1 Division09/21/2017OfficialSummit
BCSC Fall High School #1Boys Latin/TowsonIn-League2 Divisions09/23/2017In progress: 7BSevern
MISSA Central JV Series #1Hinsdale Central/Latin of Chicago/New Trier HS/St. Ignatius (IL)/Walter Payton CollegIn-League1 Division09/23/2017OfficialNew Trier HS
VISA NA JV Fleet Race RegattaNorfolk AcademyIn-League1 Division09/23/2017OfficialNorfolk Academy
Cherryland Festival InviteTraverse City CentraIn-League2 Divisions09/23/2017OfficialCranbrook Kingswood
SCC VarsityGreat Mills/Leonardtown HighIn-League2 Divisions09/23/2017OfficialArchbishop Spalding
VISA NA Fleet Race RegattaNorfolk AcademyIn-League2 Divisions09/23/2017OfficialChristchurch
St. Mary's Ryken JVSt. Mary's RykenIn-League2 Divisions09/24/2017OfficialNorth East
SAISA Brunswick Open RegattaGolden Isles Community SailingPromotional2 Divisions09/23/2017OfficialBeaufort
Week 3
Red Hat RegattaBloomfield Hills/Detroit Country Day/West BloomfieldDistrict Champ Qualifier2 Divisions09/16/2017OfficialGrosse Pointe South
MASSA 2017 Cressy Qualifier RadialLavallette Yacht ClubDistrict Champ QualifierSinglehanded09/16/2017OfficialChristchurch
Fall ScrambleArrowhead/Kettle Moraine/OconomowocDistrict Champ Qualifier2 Divisions09/16/2017OfficialArrowhead
MASSA 2017 Cressy Qualifier FullLavallette Yacht ClubDistrict Champ QualifierSinglehanded09/16/2017OfficialSouth River
Casco Bay Fall OpenFalmouth MaineDistrict Champ Qualifier2 Divisions09/16/2017OfficialFalmouth  Maine
NP#1 w/ JV & Composite TeamsRTP HS Sailing/CrosswindsIn-District2 Divisions09/16/2017In progress: 5BMyers Park
SAISA North Points #1 Jordan LkRTP HS Sailing/CrosswindsIn-District2 Divisions09/16/2017OfficialMyers Park
2017-18 PCISA SoCal 1 GoldNewport Harbor Yacht ClubIn-District1 Division09/16/2017OfficialNewport Harbor
2017-18 PCISA SoCal 1 SilverFrancis ParkerIn-District1 Division09/16/2017OfficialPV Peninsula
Foundry Fall #1The StationIn-District2 Divisions09/17/2017OfficialAvon
Raritan Tuesday Series 9-12-17SummitIn-League1 Division09/12/2017OfficialSummit
NJISA Wed Series #1Unregistered-MASSAIn-League2 Divisions09/13/2017OfficialRanney
VISA Maury Fleet Race RegattaMauryIn-League2 Divisions09/16/2017OfficialNorfolk Collegiate
VISA Maury Fleet Race JV RegattaMauryIn-League1 Division09/16/2017OfficialNorfolk Academy
DCSail Team RaceWalt WhitmanIn-LeagueTeam09/17/2017In progress: 3Severn
SCC JV Fleet RaceGreat Mills/Leonardtown HighIn-League2 Divisions09/17/2017OfficialNorth East
AYC/SSA Varsity Fleet RaceAnnapolis YC and SSAPromotional2 Divisions09/16/2017OfficialSevern
Week 2
Kick Off ClassicSheridan Shore Sailing SchoolDistrict Champ Qualifier2 Divisions09/09/2017OfficialArrowhead
Thomas Worthington InviteThomas WorthingtonIn-District2 Divisions09/09/2017OfficialSt. Ignatius (OH)
Bulldog ClassicSailMaineIn-District2 Divisions09/09/2017OfficialPortland
NWISA DJOD FJ FleetBellingham/Sehome/SqualicumIn-District1 Division09/09/2017In progress: 7Sehome
VISA HRA Fleet Race Regatta (Team 1)Youth Sailing VirginiaIn-League2 Divisions09/09/2017OfficialChristchurch
VISA NSA Fleet Race Regatta (Team 2)Christchurch SchoolIn-League2 Divisions09/09/2017OfficialChristchurch
VISA NSA Fleet Race JV RegattaNansemond-Suffolk AcIn-League1 Division09/09/2017OfficialNorfolk Academy
MN Conference # 1Benilde St Margarets/Orono/Providence Academy/WayzataIn-League2 Divisions09/09/2017OfficialOrono
2017 NJISA SailfestTRYC & OCCIn-League2 Divisions09/09/2017OfficialRanney
Week 1
Polar Bear OpenUnregistered-NESSAIn-District2 Divisions09/03/2017OfficialFalmouth  Maine