Fall Scramble

Registrations

SchoolTeamDiv.RankSkipperRacesCrewRaces
Arrowhead High SchoolWarhawks 1A1Jonothan Bailey '19Erin Schaubel '18
B1JP Friend '18Maggie Siepmann '20
Arrowhead High SchoolWarhawks 2A12Jack Schweda '20Lily Stemper '20
B14Luca Marban '21Max Krotts '211-4
Eli Koper '215-10
Beacon AcademyVarsityA26Tasker Peacock '20Noah Lichstein '20
B20Grayson Hunter '19Daren Nerad '20
Big Foot High SchoolVarsityA10Harry Melges IV '19Finn Rowe '191-4
Tim Weiss '195-6
Kyle Navin '207-10
B4Kyle Navin '201-6Christian Karabas '191-2,7-10
Finn Rowe '197-10Bo Freytag '183-4
Alex Laing '185-6
Edina High SchoolVarsityA18George Moore '19Reilly Hannula '191-2,5-6,9-10
Xochitl GalvanPizana '183-4,7-8
B17Kate Higgins '18Marit Lebakken '19
Evanston Township HSWildkitsA25Ryan Henderson '19Oscar Underburg '20
B25Ulysses Hennelly '20Maxime Visa '20
Fenwick High SchoolFriarsA14Harry Bearrows '18Maura Hopkinson '191-2,5-10
Patrick Kelly '213-4
B22John Hultquist '20Allison Lang '181-2,5-10
Liam Soule '213-4
Gibraltar High SchoolVikingsA13Eric Hoyerman '19Kaylee Weddig '18
B24Kelsey Weddig '181-6Jack Rebhan '201-6
Jack Rebhan '207-10Kelsey Weddig '187-10
Hinsdale Central High SchoolVarsityA9Sherman Thompson '18Evan Fallon '18
B13David Phlamm '18Berenger Jeannides '18
Kettle Moraine High SchoolVARSITYA3Christian Spencer '18Sam Spencer '20
B10Red Tornehl '20Maddie Crucius '20
Lane Tech College PrepVarsityA20Luke Hosek '20Bradley Hill '19
B23William Frendreiss '19Jake Nolan '181-2,5-6,9-10
Matheui Halpin '193-4,7-8
Latin School of ChicagoVarsityA15Nikolas Chambers '19Julia Fairbank '191-4
James Nappo '205-10
B2Will Davies '18CJ Ricci '20
Loyola AcademyRamblersA24Hugh Rider '18Joseph Shilati '18
B18Bridget Falkenhayn '19Angelina Simon '20
MahtomediZephyrsA17Genna Viggiano '18Lauren Geib '191-2,5-6,9-10
Cole Barre '213-4,7-8
B6Clara Brown '18Kristen Geib '201-2,5-6,9-10
Anika Liner '213-4,7-8
Minnetonka High SchoolSkippersA2Graham Ness '19Annika Irene '19
B3Nate Olmsted '19Rowan O'Connell '201-5,7-8
Lexie Baker '196,9-10
ReservesGarrett Moen '19
Mounds Park AcademyPanthersA5Toby Sullivan '19Jose Varela '19
B26Karan Jain '19Stephen Olk '211-4,9-10
Emmett Tanzer '215-8
New Trier HSTrevianA6Lolly Vasilion '18Izzy Cox '19
B9Dylan Hardt '201-4Nathan Whisner '19
Dylan Cotter '185-10
North High School (WI)RaidersA23Patrick Fisher '20Hannah Post '201-2,5-6,9-10
Ryan Yedica '213-4,7-8
B21Ashley English '20Sam Delasanta '21
Oconomowoc High SchoolRaccoons 1A8Will Grosspietsch '18Odeja Ryan '19
B7Quinn Harris '21Lexi Garczynski '19
Oconomowoc High SchoolRaccoons 2A22Graves Anna '18Jacob Spear '21
B12John Dvorak '19Claire Phelps '19
Orono High SchoolScarletA11Samuel Bartel '18Archie Bolgar '191-6
Seamus Hendrickson '217-10
B5Rachel Bartel '20Chase Blum '181-2,5-8
Seamus Hendrickson '213-4
Archie Bolgar '199-10
Southwest Senior High SchoolVarsityA19Tighe Case '18Remi Clark '191-6,9-10
Natasha Levy '197-8
B11Nicole Giuliani '201-2,5-6,9-10Gints Pelecis '21
Calvin Lamosse '213-4,7-8
St. Ignatius College Prep, Chicago, ILWolfpackA4Aisling Sullivan '18Cristina Dombrowski '19
B16Caroline Sandoval '19Nicholas Alfano '18
University of Chicago Laboratory SchoolsMaroonsA21Sam Morin '18Alec Wyers '191-4,9-10
John Drewno '215-8
B15Matteo Torquati '19Jason Tothy '201-2,5-6,9-10
Otto Brown '193-4,7-8
Walter Payton College Preparatory High SchoolVarsityA16Owen Patterson '19Asha Baddi '20
B19Liliana Taub '191-2TJ Boland '191-2
Alessandra Torres '203-10Aviva Kaplan '203-10
Wayzata High SchoolNavyA7Emma Aubuchon '19Ellen Tovb '19
B8Wiley Hunt '19Maria Pumper '19