Great Oaks Silver

Scores for Division A

TeamPTotalSailors
1BeaufortBeaufort High School8Chris Hoogenboom '181-2
Alex Mazzeo '183-6
VarsityJacob Lawson '181-2
Chris Hoogenboom '183-6
2Manatee High School11J.J. Smith '20
HurricanesRiley Baugh '20
3Clear FallsClear Falls High School20Cade Morrell '21
KnightsNick Dunphey '20
4Ashley HallAshley Hall23Ann Sheridan '18
PanthersJulianna Skoglund '19
5South ForkSouth Fork High School36Griffin Pollis '19
SF BULLDOGSKatelyn Herter '201-4
Yazmeen Simpson '195-6
6Isidore NewmanIsidore Newman School37Jonathan Schrantz '201-4
GreeniesNicholas Combe '191-2
Chris Hebert '193-4
7St. Patrick CatholicSt. Patrick Catholic High School44James Edwards '211-4
Mallory Edwards '195-6
Fighting IrishMallory Edwards '191-4
James Edwards '215-6
8Ft. Walton BeachFt. Walton Beach High School47Chloe Sweeting '18 *1,3-4
Cameron Farrah '19 *2,5-6
VarsityCameron Farrah '19 *1
Chloe Sweeting '18 *2
Zach Lambert '19 *3-4
Daton Edeker '19 *5-6
9Donovan CatholicDonovan Catholic High School54Taylor Warwick '201-2
Joseph Paccione '213-4
GriffinsNate Ciak '201-2
Gabriel Anama '213-4
10ChoctawhatcheeChoctawhatchee High School64Matthew Smyth '21 *1,3-4
Spencer Odom '21 *2,5-6
VarsitySpencer Odom '21 *1
Matthew Smyth '21 *2
Matteo Arellano '21 *3-4
Allison Oldnettle '19 *5-6
11Brother Martin66Clayton Blake '191-2,5-6
Michael Duhe '193-4
CrusadersBrad Corcoran '201-4
Christopher MacDowell '195-6
12Niceville High SchoolMRP93
Varsity
*13Ben Franklin High School96
Benjamin Franklin
*14Mount Carmel Academy96
CUBS
*15Ursuline AcademyUrsuline Academy96
Lions
Sym.Explanation
*Alphabetical

Score history

The following chart shows the relative rank of the teams as of the race indicated.

The first place team as of a given race will always be at the top of the chart. The spacing from one team to the next shows relative gains/losses made from one race to the next. You may hover over the data points to display the total score as of that race.

Your browser does not support SVG elements.