Halloween Regatta at PYC

Registrations

SchoolTeamDiv.RankSkipperRacesCrewRaces
Black River Public SchoolVarsityA5Eden Nykamp '21Mack Timmer '19
B1Jack Hemmelgarn '19Christopher Heideman '20
Bloomfield Hills High SchoolBlack HawksA18Megan O'Gorman '18Jacki Spiegel '18
B14Jakob Kuipers '181-2,5-6Emily Gilson '181-2,5-6
Emily Gilson '183-4Gilson Ryan '213-4
Brother Rice/Marian High School - MIBRMS Blue-mixedA21Jon Crowe '18Teresa Nunez '19
B3Owen Bannasch '22Jack Sielicki '18
Brother Rice/Marian High School - MIBRMS Orange-mixedA25Madison Paulus '20Lauren Scolari '20
B20Phillip Chumiecki '22Briana Licari '17
Cranbrook KingswoodCranbrook GreenA3Henry Gonzalez '21Madison Fan '21
B12Adrian Stone '20Minfei Shen '20
Cranbrook KingswoodCranbrook WhiteA29Bonnie Zhu '19Meghan Foley '18
B28Susanna Wu '19Lauren Winegarden '20
Detroit Country Day SchoolGhostsA20Nate Marsden '19Megan Guo '19
B19Kaya Donat '20Michael Williams '20
Detroit Country Day SchoolMIXED SkeletonsA28Ethan Lee '19Henry Ashcraft '21
B16Bashar Fakhoury '221-4Liam Hounsell '23
Brian Liu '185-6
Detroit Country Day SchoolMIXED BatsA27Lukas Denner '18David Wang '201-4
Hans Liu '195-6
B29Anna Russo '20Noah Stillman '20 *
Detroit Country Day SchoolMIXED Monster MashA2Luuk Schmit '18Frank Bachulis '23
B11Connagh Rowley '18Chow Li '211-2
Jay Hannah '213-6
East Grand RapidsEGR VarsityA7Ben Lilly '18Hazel McGovern '21
B6Caroline Grin '21Annika Lampen '21
East Grand RapidsEGR Sailing PioneersA26Lilly Kate Rogers '19Katherine Lykins '19
B27Simon Rockwell '20Ella Donnelly '21
Grand Rapids Christian High SchoolGRC-SC MixedA4Samuel Boehle '19Ben Walters '201-2
Daniel Betten '203-6
B15Owen Steger '21Matthew Mauren '201-2
Ben Walters '203-4
Anthony Betten '225-6
Grosse Pointe North High SchoolNorsemenA9John Huskin '18Shay Gualdoni '211-2
Teddy Prokop '193-4
McLellan '195-6
B10Daniel Ament '21Shay Gualdoni '211-2,5-6
John Godoshian '183-4
Grosse Pointe South High SchoolBlueA12Dominic Dulac '20Carly Orhan '19
B4Emma Turner '19Luc Walz '20
Grosse Pointe South High SchoolGoldA15Ashley Strong '20Eva Paschke '20
B9Ryan Hexter '21Lucas Bellamy '20
ReservesZach Ferrell '21
Grosse Pointe South High SchoolWhite (Mixed)A22Jacob Schaupeter '21Fritz Woerner '20
B13Christina Thomas '21Cullen O'Brien '22
Holland High SchoolMixedA16Blake Vander Kuyl '18Alden Gort '221-4
Paloma Havlik '205-6
B26Duncan Elmer '211-2,4Greta Traver '231-2,4
Greta Traver '233,5-6Duncan Elmer '213
Seth Weller '195-6
Lansing CatholicSkeleton Crew MixedA24Drew Kovalchik '19Kyle Clark '21
B17Anthony Dziuba '21Maddie Yang '191-2
Talena Monasmith '223-4
Makenna Atkins '215-6
ReservesJohn Huskin '18
Olentangy Liberty High SchoolMixedA13Siri Schantz '19Lena Olsen '21
B18Cameron Friedauer '20Emma Friedauer '23
Spring Lake High SchoolRed MixedA10Ryan Peterson '20Ryan Navarre '19
B7Zak Colvin '19Griffin Phares '21
Spring Lake High SchoolBlack MixedA6Zoe Czadzeck '20Abby Airo '20
B5Claire DeBlanc '20Grace Kucharski '191-2,5-6
Sarah Colvin '233-4
Spring Lake High SchoolGrey MixedA1Noah Wolters '19Bryson Hough '21
B2Harrison George '18Charlie Navarre '21
St. Francis High School Traverse CitySt Francis GladiatorA8Gabe Maday '21No show
B23Annie Myler '20Mary Frances Myler '18
Thomas Worthington High SchoolMixedA19Zoe Hoctor '21Vivien Strange '21
B21Marshall Wellejus '22Donovan DeCoster '22
ReservesAndrea Naldony '21
Traverse City CentralGoldA14Ajay Provost '19Amelia Burke '18
B24Caelan Wright '19Drew Snyder '19
Traverse City WestMixedA23Nic Zenner '21Liam Clone '20
B22Bryce Wilmoth '20Jacob Varner '21
West Bloomfield High SchoolLakers VarsityA11Matthew Elliot '20Bryce VandenAvond '19
B8Jake Elsen '211-2Jack Turpen '211-2
Jack Bull '193-6Jake Elsen '213-6
West Bloomfield High SchoolMIXED PumpkinsA17Isabel Dziuba '19Ryan Patterson '19
B25Dwight Ellis '20Walter Paliga '22