MN Conference # 1

Registrations

SchoolTeamDiv.RankSkipperRacesCrewRaces
Benilde St MargaretsMixedA10Walker Mullin '191-6Clare Leeper '191-6
Clare Leeper '197Walker Mullin '197
B13Alex Saffert '20Nick Lorentz '21
Edina High SchoolmixedA8Tighe Case '18Virginia Higgins '231-2,5-7
Marit Lebakken '193-4
B1Calvin Lamosse '21Gints Pelecis '21
MahtomediZephyrsA15Clara Brown '18Faith Christensen '211-2,5-6
Sara Fraser '213-4,7
B12Cole Barre '21Anika Liner '21
MahtomediMixedA16Hank Seum '23Rasmus Gantriis '21
B14Luke Schmidt '21Belle Carpenter '22
Minnetonka High SchoolSkippers 1A3Graham Ness '19Annika Irene '19
B5Khan Dickel '20Evan Komis '20
Minnetonka High SchoolSkippers 2A7Lucia Loosbrock '21Beth Walsh '20
B10Susie Foster '19Alexa Shinler '20
Minnetonka High SchoolMixedA11Michael Dowson '19Sophia Rey '19
B4Max Sigel '22Tryg van Wyk '22
Minnetonka High SchoolSkippers 3A6Henry Westlind '19Audrey Cote '20
B3Greg Bittle '21Garrett Moen '19
Mounds Park AcademyMixedA1Toby Sullivan '19Delaney Mallin '21
B18Karan Jain '19Stephen Olk '21
Orono High SchoolScarletA4Seamus Hendrickson '21Jack "Henry" Strommen '21
B11Dominic Serino '19Harry Hust '20
Orono High SchoolNavyA2Rachel Bartel '20Mei Vickery '21
B2Archie Bolgar '19Megan Schoenzeit '21
Orono High SchoolMixedA9Kytalin Hendrickson '22Georgia Green '24
B17Oliver Strommen '221-2Martin Weiss '231-2
Martin Weiss '233-7Oliver Strommen '223-7
Providence AcademyMixedA17Conner Shore '22Amanda Ilhe '18
B6Kate Ness '23Grace Bray '23
Southwest Senior High SchoolVarsityA13Thomas Jagielski '18Natasha Levy '19
B7Remi Clark '19Helene Schroeder '23
St. Paul Central High SchoolMixedA12Aidan Boylan '18Harry Hedges '23
B9Leif Saveraid '18Leo Markus '24
Washburn High Schoolmixed 1A14Sean McAneney '21Thomas Cline '22
B8James Jagielski '21Madeline Netzer '23
Washburn High Schoolmixed 2A18Alexandre Cholat '22William Hawley '21
B16Connor Malone '23Liam Black '20
Wayzata High SchoolNavyA5Emma Aubuchon '19Ellen Tovb '19
B15Maria Pumper '19Francisca Aravena '21