NJISA Wed Fall Fleet Series #3

Scores for Division B

TeamTotalSailors
1Trinity HallTrinity Hall7Lauren Ehnot '20
MonarchsAlex Chrystal '191-2
Kailin Burns-Cohen '183
2RanneyRanney School8Cameron Giblin '19
Panthers 1Catherine Vucetic '191-2
Matthew Hamelsky '193
3Jackson MemorialJackson Memorial10
Jaguars
4Southern RegionalSouthern Regional High School12Bridget Green '21
Rams 2No show
*5Donovan CatholicDonovan Catholic High School20Taylor Warwick '20
Griffins 1Nate Ciak '20
*6Christian BrothersChristian Brothers Academy20Ryan Mullins '19
Colts 1Joseph David '20
7Toms River  SouthToms River South21Leo Krajewski '19
IndiansChris Krause '191-2
Jack Parks '213
8Southern RegionalSouthern Regional High School23Tom Green '19
Rams 1No show
9Central RegionalCentral Regional High School29Peter Taboada '20
Eagles 1Zach Brooks '21
10Toms River  NorthToms River North30Declan Botwinick '21
MarinersDevyn Walkowicz '21
11Red Bank CatholicRed Bank Catholic High School31
Caseys
12St. Augustine PrepSt. Augustine Prep School35Zachary York '20
HermitsLogan Russo '211-2
Chris Medolla '203
13Christian BrothersChristian Brothers Academy36Patrick Cashin '201-2
Quinn Harrington '193
Colts 2Rodney Wotton '20
14Central RegionalCentral Regional High School37Arianna Weber '21
Eagles 2Maxwell Bonanno '19
15RanneyRanney School43Matthew Hamelsky '191-2
Hubert Wang '213
Panthers 2Hubert Wang '211-2
William Beyer '203
16Toms River EastToms River East49
Raiders
17Donovan CatholicDonovan Catholic High School50Gabriel Anama '21
Griffins 2Joseph Paccione '21
18Red Bank RegionalRed Bank Regional High School52
Bucs
Sym.Explanation
*Head-to-head tiebreaker

Score history

The following chart shows the relative rank of the teams as of the race indicated.

The first place team as of a given race will always be at the top of the chart. The spacing from one team to the next shows relative gains/losses made from one race to the next. You may hover over the data points to display the total score as of that race.

Your browser does not support SVG elements.