Mt. Baker Open

Registrations

TeamDiv.RankSkipperRacesCrewRaces
Anacortes Seahawks 1A18
B20
Anacortes Seahawks 2A26
B28
Anacortes Seahawks 3A22
B19
Bainbridge Spartans 1A6William Brown '151-6Kathryn Smith '171-2
Christoph Webber '183-6
B1Caelan Juckniess '161-6Sophia Kasper '181-4
Kathryn Smith '175-6
Bainbridge Spartans 2A16Nicole Sanford '161-2,5-6Olivia Mitchell '181-2,5-6
Olivia Mitchell '183-4Nicole Sanford '163-4
B14Karl Anderson '161-6Sophie Crandell '181-6
Bainbridge Spartans 3A19Elizabeth Rolfes '171-2,5-6Nicholas Dresel '151-2,5-6
Nicholas Dresel '153-4Elizabeth Rolfes '173-4
B7Joshua Rentz '151-6Harrison Saliba '171-2,5-6
Zachary Mellin '163-4
Ballard BeaversA11Karl Skeel '16Tim Player '16
B17Grant Barton '161-4Althea Billings '15
Margaux Currie '155-6
Bellingham RaidersA24
B9
Central Kitsap Cougars 1A4Evan Lund '15Kendall Campana '151-2,5-6
Corin Dugas '153-4
B13Keven Garrett '15Alex Hosier '17
Central Kitsap Cougars 2A23Lina Fowler '18Rebekah Arvila '181-2,5-6
Dylan Diefendorf '163-4
B6Niko Twilla '18Isabelle Wheeler '17
Everett SeagullsA15
B12
Franklin QuakersA3Thomas Hope '16Pierre Carr '17
B16Kyle Padgett '17 *Thomas Hope '16
Friday Harbor Wolverines 1A8
B15
Friday Harbor Wolverines 2A20
B22
Garfield GarfieldA25
B26
Ingraham RamsA21Avery Fulford '171-6Max Kauffman '181-2
Haru Yokota '163-6
B25Joe Ubelhart '17 *1-6Reilly Hearne '17 *1-2
Max Kauffman '183-6
Klahowya Secondary EaglesA28Reece Duitsman '181-4,6Cody Kmecheck '181-4
Corin Dugas '156
B21Carson Short '191-3Matt Dublynn '181-3
Matt Dublynn '184Carson Short '194
Orrick Waddell '175-6Corin Dugas '155-6
STEM EngineersA14Shaan Shridhar '15Yumi Shridhar '16
B23Isaac Perrin '18Luke Gibbons '18
North Kitsap VarsityA2Liam Sherry '16Maddie Ekin '161-2
Nathan Grundmeier '193-4
B10Maddie Ekin '16Nathan Grundmeier '191-2
Maddie Ekin '163-4
Oak Harbor WildcatsA13Max Van Dam '16No show
B18Jordan Wood-Pina '18Shawn O'Connor '17
Orcas Vikings 1A7Taj Howe '151-6Matia Schwartz '171-6
B3Quinn Freedman '151-6Maggie Toombs '181-6
Orcas Vikings 2A5Wylie Kau '161-6William Coe '151-6
B5Axel Greening '171-6Aristotle Luna '201-6
Orcas Vikings 3A17Michael Chesher '171-6Jadyn Kopp '181-6
B8Domicick Wareham '191-6Ronan Rankin '191-6
Port Angeles RoughridersA12
B24
Port Townsend high Red HawksA9Chloe Dawson '16Jack Gibons '19
B11Mckenzie Ginther '16Anda Yoshina '16
Sehome Mariners 1A27
B27
Sehome Mariners 2A29
B29
Wilson TrojansA10Kendall Kracke '15Elizabeth Diehl '16
B2Annabelle 'Belle' Lemoine '15Kyler Stanion '17 *
Woodinville FalconsA1Connor Hughes '15Nina Sayed '15
B4Erik Skeel '16Nathan Finger '15