ISSA Fleet Racing Championship (Mallory Trophy)

Scores for Division A

TeamTotalSailors
1Saint Thomas AquinasSt. Thomas Aquinas High School113Sophia Reineke '17
RaidersLibby Redmond '201-9,14-20
Brian Buckley '1710-13
2SevernSevern School120Connor Bayless '17
AdmiralsCaroline McNeil '181-8,17-20
Camille White '189-12,14-16
Abby Tindall '1913
3ChristchurchChristchurch School134Boyd Bragg '19
SeahorsesSally Johnson '18
4Point LomaPoint Loma High School137Jack Reiter '18
PointersRemy Reynolds '171,13
James (JD) Schrady '182-8,14-20
Diego Escobar '209-12
5Milton AcademyMilton Academy150Henry Burnes '17
MustangsPeter Barron '171-6,13-20
Hunter Zonnenberg '187-8
Christina Sakellaris '179-12
6AntillesAntilles School164Sam Morrell '17
HurricanesCaroline Teare '17
7Newport HarborNewport Harbor High School166Joseph Hou '18
SailorsEmily Overstreet '17
8Francis ParkerParker170Cole Harris '18
ParkerAnnabelle Huyard '201-10
Jack Joslin '1811
Madeleine McGrath '1812-20
9The HotchkissThe Hotchkiss School189Tommy Whittemore '181-13,15-20
Briggs Lalor '1714
BearcatsGeorge Sidamon-Eristoff '171-9,11-19
Will Chartener '1810
Carly Berry '1720
10Ransom EvergladesRansom Everglades School203Shawn Harvey '17
RaidersDelilah Lubarsky '171-2
Bernat Miro '193-20
11RanneyRanney School211Luke Arnone '19
PanthersMari Patient '171-10,14,19-20
Blake Epstein '1911-13,15-18
12Tabor AcademyTabor Academy220Chase Cooper '171-5,9-12,15-20
Lulu Russell '176-8,13-14
SeawolvesTom Moore '171-5,13-14,19-20
Kat Mitchell '176-12,15-18
13Kettle MoraineKettle Moraine High School227Christian Spencer '18
VARSITYBreanna Schultz '171-2,14
Sam Spencer '203-13,15-20
14Walter Payton CollegWalter Payton College Preparatory High School249James Wagner '17
VarsityBecca Rose '171-10
Caroline Bernet '1711-20
15St. George'sSt. George's School254Matt Logue '181-7,9,14-19
John Kirkpatrick '188,10-13,20
DragonsBen White '181-8,10-20
Drew Bailey '179
16Christian BrothersChristian Brothers Academy266Joe LaForgia '17
ColtsJohn Cocozza '201-4,15-20
Justin Modin '195-8
Chris Magno '179-14
17CoronadoCoronado273PJ Eaton '171-16,19-20
Stewart Powell '1717-18
NadoCarolyn Kearns '181-5,7-9,13,15-20
Tristan Richmond '186,10-12,14
18Charles WrightCharles Wright High School295Alyosha Strum-Palerm '17
TarriersNicholas Lee '20
19MinnetonkaMinnetonka High School317Nate Olmsted '191-2,5-6,9-10,13-14,17-18
Graham Ness '193-4,7-8,11-12,15-16,19-20
SkippersHannah Dillahunt '171-2,5
Lexie Baker '193-4,6,8-9
Connor Wacker '197,10-12
Graham Ness '1913-14,17-18
Nate Olmsted '1915-16,19-20
20Clear FallsClear Falls High School329Asher Zittrer '191-5,9-16
Julia Sheaffer '186-8,17-19
Philip Adams '1820
KnightsPhilip Adams '181-14,17-19
Julia Sheaffer '1815-16,20

Score history

The following chart shows the relative rank of the teams as of the race indicated.

The first place team as of a given race will always be at the top of the chart. The spacing from one team to the next shows relative gains/losses made from one race to the next. You may hover over the data points to display the total score as of that race.

Your browser does not support SVG elements.