MYST May Madness

Registrations

SchoolTeamDiv.RankSkipperRacesCrewRaces
Arrowhead High SchoolMixed 1A2Jonothan Bailey '19Erin Schaubel '18
B6Amelia Holland '18Odeja Ryan '19
Arrowhead High SchoolMixed 2A1JP Friend '18Chloe Frentzel '17
B3Jack Schweda '20Carly Kiss '21
Beacon AcademyVarsityA13Preston Anderson '18Grace Rigas '191-6
Will Alter '197-10
B22Tasker Peacock '201-6Elle Schoonveld '191-2
Daren Nerad '203-6,9-10
Grayson Hunter '197-8
Catholic MemorialMixedA9Patrick Schmidt '17Annie Cate Schmidt '20
B7Emily Scherer '20Bailey Lira '201-6
Danny Smith '187-30
Eden Prairie Sailing TeamMixedA14Michael Dowson '19Jackson Payne '19
B10Matt Dresen '20Morgan TerMaat '18
Evanston Township HSWildkitsA8Han-Ray Jahn '17Lily Allen '19
B12Nick Ingraffia '17Eli Henke '19
Evanston Township HSOrangeA18Rowan Henke '171-4,7-30Lucy Mulvihill '181-4,7-30
Lucy Mulvihill '185-6Rowan Henke '175-6
B20Ulysses Hennelly '20Jimmy Noteman '191-2,5-6,9-30
Olivia Norton '203-4,7-8
Fenwick High SchoolFriarsA10Harry Bearrows '18John Hultquist '201-4
Maura Hopkinson '195-10
B18Clark Davis '201-8Gavin Wilson '191-2,7-8
John Hultquist '209-10Ethan Seavey '193-4,9
Natalie Skiest '195-6,10
Hinsdale Central High SchoolVarsityA15Mitchell Thompson '19Lizzy Brankin '17
B5David Phlamm '18Berenger Jeannides '18
Loyola AcademyWhiteA22Hugh Ryder '18Susie Driscoll '181-2,5-6,9-30
Kari Hoover '183-4,7-8
B19Joseph Shilati '181-6,9-30Caroline Hayes '181-2,5-6,9-30
Liam McClimans '207-8Liam McClimans '203-4
Joseph Shilati '187-8
ReservesMaggie Bryne '18Katherine Lestingi '18Etain McKinney '18Kate Naughton '20Claire Russell '18
Loyola AcademyLadyzA21Etain McKinney '18Claire Russell '18
B21Katherine Lestingi '18Maggie Bryne '181-2,5-6,9-30
Kate Naughton '203-4,7-8
ReservesSusie Driscoll '18Caroline Hayes '18Kari Hoover '18Liam McClimans '20Hugh Ryder '18Joseph Shilati '18
Lyons Township High SchoolLionsA17Lily Wojcik '18Abbey Walls '19
B9Sam Wojcik '19Lillian Nemeth '18
MahtomediZephyrsA11Genna Viggiano '181-12Anika Liner '211-12
B14Acadia Hegedus '181-12Clara Brown '181-12
Marquette University High SchoolMixedA20
B16
Minnetonka High SchoolSkippersA3Matthew Kickhafer '191-10Rowan O'Connell '201-2,5-8
Garrett Moen '193-4
Susie Foster '199-10
B4Henry Westlind '191-10Susie Foster '191-4
Garrett Moen '195-10
Mounds Park AcademyMixedA5Toby Sullivan '191-12Jose Varela '191-12
B2Jack Indritz '171-12Cole Barre '211-12
New Trier HSTrevianA12Will Plovanic '19Garrett Cook '20
B15Dylan Hardt '20Claire Pecard '17
Oconomowoc High SchoolRaccoonsA7Will Grosspietsch '18Sydney Sauer '17
B11Graves Anna '18Tess Kreutzmann '19
Oconomowoc High SchoolMixedA23Mikey Grosspietsch '20Wagner Emma '20
B23Macy Saucke '19MacKenzie Saucke '17
Oshkosh North High SchoolMixedA4Tommy Rorrer '181-18Eddie Hanson '191-18
B1Reed Weston '191-18Karson Mraz '191-18
Slinger High SchoolMIXEDA19Ali Vollmar '191,3Sophia Kirk '221
Sophia Kirk '222,5-6Ali Vollmar '192,4
Everett Quissek '214,7,9,11Everett Quissek '213,5-6,8,10,12
Carly King '198,10,12Carly King '197,9,11
B13Noah Hafner '181,5,7,9,11Lindsey Vollmar '211,3
Lindsey Vollmar '212,4Noah Hafner '182,6,8,10,12
Abby Eckert '203,6,8,10,12Abby Eckert '204-5,7,9,11
Trinity High SchoolBlazersA6Emily Gildea '17Elizabeth Gildea '20
B17Katie Faris '19Emily Kowal '20
University of Chicago Laboratory SchoolsMaroonsA16Sam Morin '18Alec Wyers '19
B8Matteo Torquati '19Emerson Wright '19