Michigan State Doublehanded Championship

Scores for Division B

1East Grand RapidsEast Grand Rapids17graham post '17
Pioneerskate mackeigan '191-2,5-6
regan pitts '183-4,7
2Grosse IleGrosse Ile High School23Ian Reimel '191-7
Red Devils ScarletMichael Kalata '181-4
Meghan Dieball '205-7
3Grosse Pointe SouthGrosse Pointe South High School25Blake Stackpoole '181-8
Blue DevilsTaft Peck '181-8
4Grosse Pointe NorthGrosse Pointe North High School32Charlie Ramsdell '20
NorsemenTeddy Prokop '191-6
John Godoshian '187-8
5Black River PublicBlack River Public School39Christopher Heiderman '20
VarsityMack Timmer '19
6Spring LakeSpring Lake High School43Zoe Czadzeck '20
RedAbby Airo '20
7Detroit Country DayDetroit Country Day School59Brian Liu '181-2
Connagh Rowley '183-4
Jacob Mackey '175-6
Lorraine Yuen '177
VarsityLiz Obermaier '171-12
8West BloomfieldWest Bloomfield High School63Nicole Millerman '19
Lakers VarsityIsabel Dziuba '191-2
Shane Sanghvi '193-4
Michelle Chumiecki '185-7
9Traverse City WestTraverse City WestMRP64Brooke Ostrowski '181-7
VarsityNick Gustafson '181-7
10Brother Rice  - MIBrother Rice High School - MI67Alek Roehl '191-7
Warriors BlackNathan Marsdens Jr. '201-2,5-6
Adam Sellers '173-4,7
11Cranbrook KingswoodCranbrook Kingswood71Jimmy Chen '181-14
Cranbrook BlueNatalie Simmons '181-4
Bonnie Zhu '195-6
12University LiggettUniversity Liggett School84Henry Combs '19
KnightsVictor Logan '20
13Traverse City CentraTraverse City CentralMRP103Caelan Wright '191-7
VarsityOlivia Wilson '181-7
14St. Francis  TraversSt. Francis High School Traverse CityMRP106Katherine Clulo '171-7
St Francis GladiatorAnnie Myler '201-7

Score history

The following chart shows the relative rank of the teams as of the race indicated.

The first place team as of a given race will always be at the top of the chart. The spacing from one team to the next shows relative gains/losses made from one race to the next. You may hover over the data points to display the total score as of that race.

Your browser does not support SVG elements.