MN Conference Regatta #4 Fall 2018 SCSS

Registrations

SchoolTeamDiv.RankSkipperRacesCrewRaces
Benilde St MargaretsMixedA5Riley Norman '19Jacob Zagaros '19
B15Grace Bray '23Alyson Liu '24
Brainerd High SchoolMixedA20Eloise Gitchell '19Brandon Neifert '21
B18Jackson Medeck '24Ethan Stohr '23
BreckMixedA8William Sweeney '21Rory Cole '22
B9Maeve Katics '22Grace Schurtz-Ford '20
Edina High SchoolHornetsA10George Moore '19Reilly Hannula '19
B8Marit Lebakken '19Virginia Higgins '22
Edina High SchoolmixedA13Madeline Netzer '22Lauren Rerat '19
B20Grady Van Ness '22Paige Donnelly '211-2,5
Keilan Keith '223-4
MahtomediZephyrs 1A14Owen Harrod '22Kristen Geib '20
B2Cole Barre '21Nick Lorentz '21
MahtomediMixedA16Anika Liner '21Olivia Shores '211-2,5
Ian Larson '243-4
B13Stella DeMars '24Mason Schneider '241-2,5
Zoe Coler '243-4
MahtomediZephyrs 2A17Belle Carpenter '22Rasmus Gantriis '21
B17Delaney Mallin '21Sara Fraser '211-2,5
Abigail Brown '243-4
ReservesZoe Coler '24Stella DeMars '24Ian Larson '24Anika Liner '21Mason Schneider '24Olivia Shores '21
MahtomediZephyrs 3A19Luke Larson '21Finnian Falvey '211,3-4
Faith Christensen '212,5
B12Kallista Halatsis '23Claire Brings '21
ReservesAbigail Brown '24Sara Fraser '21Delaney Mallin '21
Minnetonka High SchoolSkippers 1A1Lucia Loosbrock '21Annika Irene '19
B5Katie Hanley '22Macie Anundson '201-2
Viktor Boris '193-5
Minnetonka High SchoolSkippers 2A4Max Sigel '22Nicholas Wyatt '221-2
Tristan Wischmeier '213-5
B7Tryg van Wyk '22Jack Callinan '23
Minnetonka High SchoolSkippers 3A6Khan Dickel '20Cameron Anundson '19
B6Marley Barrett '23Martha Hughes '241-2
Jack Wherry '223-5
Mounds Park AcademyPanthersA2Hank Seum '23Toby Sullivan '19
B14Karan Jain '19Stephen Olk '21
Orono High SchoolSpartansA7Seamus Hendrickson '21Katherine Scott '21
B3Mei Vickery '21Georgia Green '22
Orono High SchoolMixedA15Connor Shore '22Hunter Wheaton '23
B16Theodore (Teddy) Graham '22Martin Weiss '22
Southwest High SchoolLakersA9Nicole Guiliani '20James Jagielski '21
B1Calvin Lamosse '21Helene Schroeder '221-2,5
Sam Fider '223-4
St. Paul Academy (MN)SpartansA12Finn Tait '21TJ Isberg '21
B4Wyatt Tait '23Hayden Graff '21
Stillwater High SchoolMixedA18Sophia Nelson '22Aubrey Filanrinos '20
B19Aidan Lundgren '21Anna DuMond '22
Washburn High SchoolMixedA11Sean McAneney '21Piper Theisen '201-2,5
Emma Haugstad '203-4
B11Paul Wang '231-4Spence Christensen '22
Emma Haugstad '205
Wayzata High SchoolNavyA3Kate Ness '23Paige Kurtenbach '23
B10Maria Pumper '19Reid Vanatta '20