Fall 2018

Season regattas

NameHostTypeScoringStart dateStatusLeading
Week 15
2018 ISSA National Keelboat InvitationalLakewood/Osceola Fundamental/Shorecrest Prep/St. PetersburgNational Championship1 Division12/08/2018OfficialCorona del Mar
SAISA South Points#3 VarsityBraden River/Manatee/Pine View/Riverview/SarasotaTwo-District2 Divisions12/08/2018OfficialRansom Everglades
2018-19 PCISA SoCal 3 SilverMission Bay High SchoolIn-District1 Division12/09/2018OfficialFrancis Parker
2018-19 PCISA SoCal 3 GoldMission Bay High SchoolIn-District1 Division12/09/2018OfficialPoint Loma
SAISA South Points #3 Junior VarsityKen Thompson ParkPromotional2 Divisions12/08/2018OfficialShorecrest Prep
Week 14
Sugar Bowl 2018Southern Yacht ClubIn-District2 Divisions12/01/2018In progress: 7BFt. Walton Beach
NP #4North AtlantaPromotional2 Divisions12/01/2018In progress: 4BWando
Week 12
Allstate Sugar Bowl Great Oaks Regatta 2018 GREENSouthern Yacht ClubNational Invitational1 Division11/17/2018OfficialLake Travis
Allstate Sugar Bowl Great Oaks Regatta 2018 REDSouthern Yacht ClubNational Invitational1 Division11/17/2018OfficialIsidore Newman
Allstate Sugar Bowl Great Oaks Regatta 2018 GOLDSouthern Yacht ClubNational Invitational1 Division11/18/2018OfficialIsidore Newman
Allstate Sugar Bowl Great Oaks Regatta 2018 SILVERSouthern Yacht ClubNational Invitational1 Division11/18/2018OfficialMarblehead
MASSA Keelboat QualifierSt. Marys (MD)District Champ Qualifier1 Division11/17/2018OfficialRanney
MDISA Keelboat QualifierAnnapolis Yacht ClubLeague Championship1 Division11/14/2018OfficialSt. Marys  (MD)
SAISA Brunswick Open RegattaGolden Isles Community SailingPromotional2 Divisions11/17/2018OfficialEpiscopal  of Jackso
Week 11
2018 Atlantic Coast ChampionshipUS Naval AcademyNational Invitational2 Divisions11/10/2018OfficialRanney
Shepherd ChampionshipColumbia Sailing SchoolDistrict Championship2 Divisions11/10/2018OfficialCranbrook Kingswood
2018 Gulf Coast High School Sailing ChampionshipGulfport Yacht ClubState ChampionshipCombined11/10/2018OfficialSt. Stanislaus
Anteater - GoldNewport Harbor Yacht ClubIn-District2 Divisions11/10/2018OfficialNewport Harbor
Anteater - SilverNewport HarborIn-District2 Divisions11/10/2018OfficialSt. Ignatius College
Turkey Leg RegattaSpring LakePromotional2 Divisions11/10/2018OfficialSpring Lake
College of Charleston InvitationalCollege of CharlestonPromotional2 Divisions11/10/2018OfficialRansom Everglades
Week 10
2018 MASSA Fall Team Race ChampionshipSUNY MaritimeDistrict ChampionshipTeam11/03/2018OfficialChristchurch
MISSA Great Lakes ChampionshipLatin of Chicago/New Trier HS/St. Ignatius (IL)/Walter Payton CollegDistrict Championship2 Divisions11/03/2018OfficialMinnetonka
NWISA Fall Championships- Ranking Regatta #1Lincoln ORDistrict Championship2 Divisions11/03/2018OfficialOlympia
NYISA-NW Keelboat QualifierIrondequoitLeague Championship1 Division11/04/2018OfficialIrondequoit
North Points #1 -- Jordan LakeCarrboroIn-District2 Divisions11/03/2018In progress: 6BWando
North Points #1 -- Jordan Lake Composite/JVCarrboroIn-District2 Divisions11/03/2018In progress: 6BWando
2018 Norcal 3 GoldEncinal Yacht ClubIn-District1 Division11/03/2018OfficialCrystal Springs Upla
2018 Norcal 3 SilverEncinal Yacht ClubIn-District1 Division11/03/2018OfficialSt. Ignatius College
2018-19 PCISA SoCal 2 SilverBahia Corinthian YCIn-District1 Division11/03/2018In progress: 4Point Loma
2019-18 PCISA SoCal2 GoldBahia Corinthian YCIn-District1 Division11/03/2018In progress: 4Newport Harbor
2018 Norcal 4 GoldAlamedaIn-District1 Division11/04/2018OfficialAlameda
2018 Norcal 4 Silver FleetAlamedaIn-District1 Division11/04/2018OfficialHarbor High
Raritan Tuesday Series 10-30-18SummitIn-League1 Division10/30/2018OfficialOak Knoll
NJISA Wed Series EightRanneyIn-League2 Divisions10/31/2018OfficialRanney
NWISA Fall Championship - Silver FleetLincoln OR/OESPromotional2 Divisions11/03/2018In progress: 6BOlympia
Week 9
ISSA Cressy National Championship - FullMacatawa Bay Yacht ClubNational ChampionshipSinglehanded10/27/2018OfficialSavannah Country Day
ISSA Cressy National Championship - RadialMacatawa Bay Junior AssociationNational ChampionshipSinglehanded10/27/2018OfficialRanney
Halloween SpectacularLake ForestDistrict Champ Qualifier2 Divisions10/27/2018OfficialCulver Academies
2018 MDISA Fall Team Race ChampionshipSevernState ChampionshipTeam10/27/2018OfficialSevern
VISA Fleet Race ChampionshipChristchurch SchoolLeague Championship2 Divisions10/27/2018OfficialChristchurch
VISA Fleet Race JV/Team 2 ChampionshipChristchurchLeague Championship1 Division10/27/2018OfficialNorfolk Academy
Fall MDISA JV ChampsSaints Peter & PaulLeague Championship2 Divisions10/28/2018OfficialSevern
Art JohnsonMahtomedi/Mounds Park Academy/Mounds View/White Bear LakeIn-District2 Divisions10/27/2018OfficialMinnetonka
Trick or Treat Team RaceSail OrcasIn-DistrictTeam10/27/2018In progress: 38Olympia
Raritan Tuesday Series 10-23-18SummitIn-League1 Division10/23/2018OfficialSummit
NJISA Wed Series SevenRumson-Fair HavenIn-League2 Divisions10/24/2018OfficialRanney
VISA TCIS ChampionshipHampton Roads/Walsingham AcademyPromotional1 Division10/25/2018OfficialNorfolk Collegiate
SAISA Beaufort OpenBeaufortPromotional2 Divisions10/27/2018OfficialBeaufort
PYC Halloween Regatta DCDSDetroit Country Day/West BloomfieldPromotional2 Divisions10/27/2018OfficialGrosse Pointe South
Foundry JV Regatta OctoberThe Station ClevelandPromotional2 Divisions10/28/2018OfficialPittsford Sutherland
Week 8
PCISA/ISSA Girls National InvitationalFrancis Parker/Point Loma/The Bishop'sNational Invitational2 Divisions10/20/2018In progress: 8BCorona del Mar
Michigan State 420 ChampionshipDetroit Country Day/West BloomfieldDistrict Championship2 Divisions10/20/2018OfficialGrosse IIe
MASSA Fall Fleet Race ChampionshipYouth Sailing VirginiaDistrict Championship2 Divisions10/20/2018OfficialRanney
MASSA Fall SILVER Fleet ChampsNJISA, TRYC & OCCDistrict Championship2 Divisions10/20/2018OfficialKey
Michigan State Radial Laser ChampionshipDetroit Country Day/West BloomfieldDistrict ChampionshipSinglehanded10/21/2018OfficialBlack River Public
Michigan State Laser ChampionshipDetroit Country Day/West BloomfieldDistrict ChampionshipSinglehanded10/21/2018OfficialBlack River Public
North Points 3Pine Lake PrepIn-District2 Divisions10/20/2018OfficialMyers Park
SAISA South Points #2 - VarsityUSSCMCIn-District2 Divisions10/20/2018OfficialRansom Everglades
Boats n' Bingo RegattaColumbia Sailing SchoolIn-District2 Divisions10/21/2018OfficialOshkosh North
Raritan Tuesday Series 10-16-18SummitIn-League1 Division10/16/2018OfficialSummit
VISA BS JV/Team 2 Fleet Race RegattaBishop Sullivan CathIn-League1 Division10/20/2018OfficialNorfolk Academy
SCC JV regattaGreat Mills/Leonardtown HighIn-League2 Divisions10/20/2018OfficialSevern
Ranger RallyGreely - MainePromotional2 Divisions10/20/2018OfficialBoothbay RHS
SAISA South Points #2 - JVUSSCMCPromotional2 Divisions10/20/2018OfficialShorecrest Prep
PCISA Keelboat ChallengeThe Bishop'sPromotional1 Division10/20/2018PendingCorona del Mar
Cascadia Cup - SILVERSail Sand PointPromotional2 Divisions10/20/2018OfficialUnregistered-NWISA
Cascadia Cup - GOLDSail Sand PointPromotional2 Divisions10/20/2018OfficialUnregistered-NWISA
PYC Fun RegattaDetroit Country Day/West BloomfieldPromotional2 Divisions10/21/2018OfficialGrosse Pointe South
SailMaine Sunday SeriesGreely - MainePromotional2 Divisions10/21/2018OfficialGreely  - Maine
Chicago YC ScrimmageNASA Space ForcePromotional1 Division10/21/2018OfficialNew Trier HS
Week 7
Lawrence A. White InvitationalCoast Guard AcademyNational Invitational2 Divisions10/13/2018OfficialRanney
2018 LTHS Fall ClassicLake TravisDistrict Championship2 Divisions10/13/2018In progress: 8BClear Lake
SAISA Keelboat QualifierShorecrest PrepDistrict Championship1 Division10/13/2018OfficialAntilles
NWISA Keelboats QualifierNWISADistrict Championship1 Division10/13/2018OfficialGig Harbor
Autumn Classic Central Great Lakes QualifierLatin of Chicago/New Trier HS/St. Ignatius (IL)/Walter Payton CollegDistrict Champ Qualifier2 Divisions10/13/2018OfficialNew Trier HS
Great Lakes Qualifier - EastThe Station ClevelandDistrict Champ Qualifier2 Divisions10/13/2018OfficialGrosse IIe
Dusty Waters West Great Lake QualifierPLSSDistrict Champ Qualifier2 Divisions10/13/2018OfficialMinnetonka
NYISA-SE Team Race District Championship QualifierOyster Bay HSDistrict Champ QualifierTeam10/13/2018OfficialRye
BCSC MDISA Fall ChampionshipGilman/TowsonLeague Championship2 Divisions10/13/2018OfficialSevern
VISA NCS Team Race RegattaNorfolk CollegiateLeague ChampionshipTeam10/13/2018OfficialChristchurch
Charleston JV/Composite OpenCharleston Community Sailing and Carolina Yacht ClubIn-District2 Divisions10/13/2018OfficialWando
SAISA N. Points #2Charleston Community Sailing and Carolina Yacht ClubIn-District2 Divisions10/13/2018OfficialBishop Kenny FL
MN Conference Regatta #5 Fall 2018MinnetonkaIn-District2 Divisions10/13/2018OfficialMinnetonka
2018 Sea Otter SILVERMonterey Peninsula Yacht ClubIn-District2 Divisions10/13/2018OfficialMater Dei
GNO Fall High School Championship RegattaIsidore NewmanIn-District1 Division10/13/2018OfficialJesuit NOLA
2018 Sea Otter GOLDMonterey Peninsula Yacht ClubIn-District2 Divisions10/13/2018OfficialPoint Loma
Caper ClassicCape ElizabethIn-District2 Divisions10/13/2018OfficialCape Elizabeth
Monk Smith - OpenBay Waveland Yacht ClubIn-District1 Division10/13/2018OfficialChoctawhatchee
Monk Smith - GOQBay Waveland Yacht ClubIn-District1 Division10/13/2018OfficialFairhope
Raritan Tuesday Series 10-09-18SummitIn-League1 Division10/09/2018PendingSummit
NJISA Wed Series FiveSailorciseIn-League2 Divisions10/10/2018OfficialRumson-Fair Haven
Kent Island Fall JV #2Kent IslandIn-League2 Divisions10/13/2018OfficialSevern
Chautauqua Lake Fall Invite 2018Chautauqua Lake Sailing CenterIn-League2 Divisions10/14/2018OfficialSouthwestern Central
2018 Cornwell Memorial High School RegattaCornwell Sailing Center, Hull ParkPromotionalCombined10/13/2018OfficialSt. Joseph
Week 6
2018 SEISA Keelboat ChampionshipLake TravisDistrict Championship1 Division10/07/2018OfficialClear Falls
NKBI QualifierYarmouthDistrict Champ Qualifier1 Division10/07/2018OfficialMt. Desert Island HS
NYISA-SE Fleet ChampsBay ShoreLeague Championship2 Divisions10/06/2018OfficialRye
Catholic CupSail Black RockTwo-District2 Divisions10/07/2018OfficialFairfield Prep
St. Clair ClassicGrosse Pointe South/GPYCIn-District2 Divisions10/06/2018OfficialGrosse Pointe South
NESSA Fall Funfest (Gleekman Trophy)1 Beach St., Sharon, MAIn-District2 Divisions10/06/2018OfficialFairfield Prep
NWISA North RegionalsBellinghamIn-District2 Divisions10/06/2018In progress: 5BBallard
ZZ Trophy RegattaSheridan Shore Sailing SchoolIn-District1 Division10/06/2018OfficialLoyola Academy
Clipper ChallengeSailMaineIn-District2 Divisions10/06/2018OfficialFalmouth  Maine
NWISA: South Regional, OlympiaCapital/OlympiaIn-District2 Divisions10/06/2018OfficialBellarmine
Tango on the Lake Team RaceGrosse Pointe South/GPYCIn-DistrictTeam10/07/2018OfficialGrosse Pointe South
Raritan Tuesday Series 10-2-18SummitIn-League1 Division10/02/2018OfficialSummit
NJISA Wed Series FourChristian BrothersIn-League2 Divisions10/03/2018OfficialRanney
VISA Team 2/JV RegattaMauryIn-League1 Division10/06/2018OfficialHampton Roads
VISA HCS/PC RegattaYouth Sailing VirginiaIn-League2 Divisions10/06/2018OfficialNorfolk Collegiate
MDISA Varsity Fleet RaceBethesda - Chevy Cha/Bishop O'Connell H.S/Walt Whitman/YorktownIn-League2 Divisions10/06/2018OfficialBethesda - Chevy Cha
MN Conference Regatta #4 Fall 2018 SCSSRiver Falls/StillwaterIn-League2 Divisions10/06/2018OfficialMinnetonka
MDISA JV Fleet RaceGeorgetown Day/Walt WhitmanIn-League2 Divisions10/07/2018OfficialNorth East
Olentangy RegattaHoover Sailing ClubPromotional2 Divisions10/06/2018OfficialWesterville North
Lake Michigan InviteMacatawa Bay Junior AssociationPromotional2 Divisions10/06/2018OfficialLyons Township
Week 5
MISSA Keelboat QualifierChicago Yacht ClubDistrict Championship1 Division09/29/2018OfficialOrono
Burke Thomas Trophy - RadialLincoln ORDistrict ChampionshipSinglehanded09/29/2018OfficialMercer Island
Radial Fleet 2018-SEISA Single-Handed ChampsSt. John'sDistrict ChampionshipSinglehanded09/29/2018OfficialSt. Stanislaus
Full Rig Fleet - SEISA Single-Handed Champs 2018St. John'sDistrict ChampionshipSinglehanded09/29/2018OfficialFairhope
NESSA Single Handed Championship (Healy) - LaserConanicut Yacht ClubDistrict ChampionshipSinglehanded09/29/2018OfficialTabor Academy
NESSA Single Handed Championship (Healy) - RadialConanicut Yacht ClubDistrict ChampionshipSinglehanded09/29/2018OfficialThe Hotchkiss
NJISA 2018 Fall Fleet ChampsTRYC & OCCLeague Championship2 Divisions09/29/2018OfficialRanney
NJISA Fall Team ChampsTRYC & OCCLeague ChampionshipTeam09/30/2018OfficialRanney
MISSA Great Oaks QualifierNew Albany/Olentangy/Olentangy Liberty/Olentangy Orange/Thomas Worthington/Westerville Central/Westerville North/Westerville SouthIn-District1 Division09/29/2018OfficialMounds Park Academy
SAISA South Points 1 - JV 2018Holland Park, Hollywood, FloridaIn-District2 Divisions09/29/2018OfficialSaint Thomas Aquinas
SAISA South Points 1 - 2018 VarsityHolland Park, Hollywood, FloridaIn-District2 Divisions09/29/2018OfficialImmaculata La Salle
Stags LeapSailMaineIn-District2 Divisions09/29/2018OfficialFalmouth  Maine
Arnold Brown RegattaMarthas Vineyard RegIn-District2 Divisions09/29/2018OfficialPortland
Little Daddy NorCal #1 SilverRichmond Yacht ClubIn-District1 Division09/29/2018OfficialMarin Academy
Little Daddy NorCal #1 GoldRichmond Yacht ClubIn-District1 Division09/29/2018OfficialAlameda
NorCal #2 Little Daddy GoldRichmond Yacht ClubIn-District1 Division09/30/2018OfficialSoquel
NJISA Wed Series ThreeDonovan CatholicIn-League2 Divisions09/26/2018OfficialRumson-Fair Haven
New Orleans Fall 4Ursuline AcademyIn-League1 Division09/28/2018OfficialBen Franklin
VISA CCS Leukemia Cup Team 2 RegattaChristchurchIn-League2 Divisions09/29/2018OfficialChristchurch
VISA CCS Leukemia Cup JV RegattaChristchurchIn-League1 Division09/29/2018OfficialNorfolk Academy
Severn School Team RaceSevernIn-LeagueTeam09/29/2018OfficialSevern
VISA CCS Leukemia Cup RegattaChristchurchIn-League2 Divisions09/29/2018OfficialChristchurch
MN Conference Regatta #3 Fall '18MinnetonkaIn-League2 Divisions09/29/2018OfficialMinnetonka
BCSC 2018 Fall Varsity Fleet RaceTowsonIn-League2 Divisions09/30/2018In progress: 3BSevern
St. Mary's Ryken JVSt. Mary's Ryken WaterfrontIn-League2 Divisions09/30/2018OfficialNorth East
RYC 2nd Annual SeptembergattaIrondequoitPromotional1 Division09/29/2018OfficialIrondequoit
TC BOBBER REGATTAGrand Travese Yacht ClubPromotional2 Divisions09/29/2018OfficialSpring Lake
Week 4
PCISA Single-handed Full-Rig ChampionshipRedwoodDistrict ChampionshipSinglehanded09/22/2018OfficialRedwood
PCISA Single-handed Radial ChampionshipRedwoodDistrict ChampionshipSinglehanded09/22/2018OfficialPoint Loma
SAISA Cressy Qualifier - Radial DivisionJames Island Yacht ClubDistrict ChampionshipSinglehanded09/22/2018OfficialSaint Thomas Aquinas
SAISA Cressy Qualifier - Full Rig DivisionJames Island YCDistrict ChampionshipSinglehanded09/22/2018OfficialSavannah Country Day
MISSA Cressy Full QualifierMacatawa Bay Junior AssociationDistrict ChampionshipSinglehanded09/22/2018OfficialMinnetonka
MISSA Cressy Radial QualifierMacatawa Bay Junior AssociationDistrict ChampionshipSinglehanded09/22/2018OfficialSt. Ignatius (IL)
NWISA Girls Qualifier for PCISA Girls InvitationalCentral KitsapDistrict Champ Qualifier2 Divisions09/22/2018OfficialOlympia
NESSA Great Oaks Regatta QualifierSail Black RockDistrict Champ Qualifier1 Division09/23/2018OfficialMarblehead
NYISA-NW Fall Fleet QualifierBuffalo Seminary/Canisius/NicholsLeague Championship2 Divisions09/22/2018OfficialSouthwestern Central
MN Fall Conference #2Bloomington Jefferso/Edina/Hopkins/Southwest Senior/St. Paul Academy - M/WashburnIn-District2 Divisions09/22/2018OfficialMounds Park Academy
Banks Blackwell Invitational RegattaCulver AcademiesIn-District2 Divisions09/22/2018OfficialSpring Lake
Casco Bay OpenSailMaineIn-District2 Divisions09/22/2018OfficialBarrington
NJISA Wed Series TwoChristian BrothersIn-League2 Divisions09/19/2018OfficialRanney
Raritan Tuesday Series 9-20-18SummitIn-League1 Division09/20/2018OfficialSummit
NOLA Fall 3Ursuline AcademyIn-League1 Division09/21/2018OfficialBen Franklin
Foundry #2 Re RunThe StationIn-League2 Divisions09/22/2018OfficialWesterville North
Foundry #2 JV Re RunBay/Campus International/Magnificat/Rocky River/Saint Joseph Academy/St. Ignatius (OH)In-League1 Division09/22/2018OfficialSt. Ignatius (OH)
VISA NA/Cox Fleet JV RegattaNorfolk Yacht ClubIn-League1 Division09/22/2018OfficialNorfolk Academy
VISA NA/Cox Fleet RegattaNorfolk Yacht and Country ClubIn-League2 Divisions09/22/2018OfficialNorfolk Collegiate
BCSC Fall 2018 JV Team RaceTowsonIn-LeagueTeam09/22/2018In progress: 3Severn
OCC InvitationalTRYC & OCCIn-League2 Divisions09/22/2018OfficialRanney
SSA Fall Fleet RaceSevern Sailing AssociationIn-League2 Divisions09/22/2018OfficialSevern
BCSC 2018 Fall JVBaltimore County Sailing CenterIn-League2 Divisions09/23/2018In progress: 6BNorth East
SSA Team RaceBroadneck/KeyPromotionalTeam09/23/2018OfficialSevern
Week 3
MISSA Girls' ChampionshipLatin of Chicago/New Trier HS/St. Ignatius (IL)/Walter Payton CollegDistrict Championship2 Divisions09/15/2018OfficialOrono
MASSA Cressy Qualifier RadialHilton Central/MercyDistrict ChampionshipSinglehanded09/15/2018OfficialRanney
MASSA Cressy Qualifier Full RigHilton Central/MercyDistrict ChampionshipSinglehanded09/15/2018OfficialSt. Marys  (MD)
MN State Singles Championship - Radial RigEdina/Southwest Senior/WashburnState ChampionshipSinglehanded09/15/2018OfficialWayzata
MN State Singles Championship - Full RigEdina/Southwest Senior/WashburnState ChampionshipSinglehanded09/15/2018OfficialWashburn
SCC JV Fleet RegattaSCCIn-District2 Divisions09/15/2018OfficialNorth East
Bulldog ClassicSailMaineIn-District2 Divisions09/15/2018OfficialFalmouth  Maine
2018-19 PCISA SoCal 1 SilverFrancis ParkerIn-District1 Division09/15/2018In progress: 6Newport Harbor
2019-18 PCISA SoCal 1 GoldFrancis ParkerIn-District1 Division09/15/2018In progress: 6Corona del Mar
Raritan Tuesday Series 9-11-18SummitIn-League1 Division09/11/2018OfficialSummit
NJISA Wed Series OneChristian BrothersIn-League2 Divisions09/12/2018OfficialRanney
NOLA Fall Series 2Ursuline AcademyIn-League1 Division09/14/2018OfficialBen Franklin
Foundry #1Bay/Campus International/Magnificat/Rocky River/Saint Joseph Academy/St. Ignatius (OH)In-League2 Divisions09/15/2018OfficialSt. Ignatius (OH)
Foundry #1 - JVThe Station ClevelandIn-League1 Division09/15/2018OfficialSt. Ignatius (OH)
DC Sail 2V2DC SailIn-LeagueTeam09/16/2018In progress: 34Leonardtown High
Kent Island JV #1Kent Island Yacht ClubIn-League2 Divisions09/16/2018OfficialNorth East
2018 FWBC HS RegattaFort Worth Boat ClubPromotional1 Division09/13/2018PendingLake Travis
Red Hat RegattaDetroit Country Day/West BloomfieldPromotional2 Divisions09/15/2018OfficialCulver Academies
Fall ScrambleArrowhead/OconomowocPromotional2 Divisions09/15/2018OfficialBeacon Academy
St. Joseph InviteSt. JosephPromotional2 Divisions09/15/2018OfficialGrand Haven
Week 2
NOYC Girls RegattaUrsuline AcademyIn-District2 Divisions09/08/2018OfficialClear Falls
Polar Bear OpenBowdoin College Coastal Studies CenterIn-District2 Divisions09/09/2018OfficialMarblehead
NOLA Fall 1Ursuline AcademyIn-League1 Division09/07/2018OfficialBen Franklin
VISA York County JV Fleet RegattaGrafton/Tabb/YorkIn-League1 Division09/08/2018OfficialNansemond-Suffolk Ac
DC Sail Fleet RaceDC SailIn-League2 Divisions09/08/2018In progress: 10BSevern
Thomas Worthington InvitationalHoover Sailing ClubIn-League2 Divisions09/08/2018OfficialWesterville North
NJISA Sailfest 2018TRYC & OCCIn-League2 Divisions09/08/2018OfficialRanney
MN Conference #1Benilde St Margarets/Orono/Providence Academy/WayzataIn-League2 Divisions09/08/2018OfficialMounds Park Academy