Fall 2021

Coming soon

NameHostTypeScoringStart time
NP #4 SunburyRichmond HillPromotional2 Divisions12/04/2021 @ 10:00
Sugar Bowl 2021Southern Yacht ClubIn-District2 Divisions12/04/2021 @ 10:00

Season regattas

NameHostTypeScoringStart dateStatusLeading
Week 12
ISSA Great Oaks Invitational RedSouthern Yacht ClubNational Invitational1 Division11/20/2021OfficialFairfield Ludlowe
ISSA Great Oaks Invitational GreenSouthern Yacht ClubNational Invitational1 Division11/20/2021OfficialCape Cod Academy
ISSA Great Oaks Invitational GoldSouthern Yacht ClubNational Invitational1 Division11/21/2021OfficialClear Lake
ISSA Great Oaks Invitational SilverSouthern Yacht ClubNational Invitational1 Division11/21/2021OfficialSt. Michael Catholic
MASSA Fall Keelboat Championship 2021Annapolis Yacht ClubDistrict Champ Qualifier1 Division11/20/2021OfficialChristchurch
Week 11
Atlantic Coast ChampionshipOld Dominion UniversityNational Invitational2 Divisions11/13/2021OfficialSevern
Anteater 2021 - GOLDNewport HarborDistrict Champ Qualifier2 Divisions11/13/2021In progress: 6BMater Dei
2021 Anteater - SILVERNewport HarborDistrict Champ Qualifier2 Divisions11/13/2021PendingMater Dei
South Points #3 VarsityRiverviewIn-District2 Divisions11/13/2021OfficialRansom Everglades
MDISA Keelboat Qualifier @ Annapolis Yacht ClubAnnapolis Yacht ClubIn-League1 Division11/11/2021OfficialBroadneck
Mobile Bay HS Series #5St. Michael CatholicIn-League1 Division11/14/2021OfficialBayshore Christian
North Points #3 (VARISTY ONLY)Lake Lanier Sailing ClubPromotional2 Divisions11/13/2021In progress: 5BBishop Kenny FL
Turkey Leg 2021Spring LakePromotional2 Divisions11/13/2021OfficialHarbor Springs
Week 10
Great Lakes ChampionshipsLatin of Chicago/New Trier HS/St. Ignatius (IL)/Walter Payton CollegDistrict Championship2 Divisions11/06/2021In progress: 13ABay
MASSA Gold Fall Team ChampionshipSt. Mary's College of MarylandDistrict ChampionshipTeam11/06/2021OfficialSevern
MASSA Silver Team Race ChampionshipBroadneckDistrict ChampionshipTeam11/06/2021OfficialBroadneck
Shepherd ChampionshipColumbia Sailing SchoolDistrict Championship2 Divisions11/06/2021OfficialHolland Christian
Lake Travis Fall ClassicLake TravisState Championship1 Division11/06/2021OfficialLake Travis
2021 Norcal #3 GoldEncinal Yacht ClubIn-District1 Division11/06/2021OfficialStevenson
2021 Norcal #3 SilverEncinal Yacht ClubIn-District1 Division11/06/2021OfficialDesign Tech
2021 NWISA Fall Champs - Gold FleetCentral Catholic/Franklin/Lincoln ORIn-District2 Divisions11/06/2021OfficialBallard
2021 NWISA Fall Champs - Silver FleetCentral Catholic/Franklin/Lincoln ORIn-District2 Divisions11/06/2021OfficialOlympia
Hospitality Regatta 2021St. StanislausIn-District2 Divisions11/06/2021In progress: 5ASt. Michael Catholic
2021 Norcal #4 Gold SundayEncinal Yacht ClubIn-District1 Division11/07/2021OfficialStevenson
2021 Norcal #4 Silver SundayEncinal Yacht ClubIn-District1 Division11/07/2021OfficialDesign Tech
NJISA 2021 Turkey Bowl InvitationalSummit at Raritan BayIn-League2 Divisions11/06/2021OfficialSouthern Regional
College of Charleston InvitationalCPromotional2 Divisions11/06/2021OfficialImmaculata La Salle
Week 9
VISA Fall Fleet ChampionshipChristchurchDistrict Championship2 Divisions10/30/2021OfficialNorfolk Collegiate
VISA Keelboat QualifierHampton Yacht ClubLeague Championship1 Division10/28/2021OfficialHampton Roads
VISA Fall JV Fleet ChampionshipPoquosonLeague Championship1 Division10/30/2021OfficialPoquoson
MDISA TR Fall ChampionshipWashington CollegeLeague ChampionshipTeam10/30/2021OfficialSevern
Florida v. Georgia RegattaBishop Kenny FL/Episcopal of JacksoIn-DistrictCombined10/30/2021OfficialEpiscopal  of Jackso
2021-22 PCISA SoCal 2 GoldBahia Corinthian Yacht ClubIn-District1 Division10/30/2021OfficialMater Dei
2021-22 PCISA SoCal 2 SilverBahia Corinthian Yacht ClubIn-District1 Division10/30/2021OfficialPalos Verdes
Olympia Trick or Treat Team RaceOlympiaIn-DistrictTeam10/30/2021OfficialRoosevelt
Halloween Regatta 2021St. StanislausIn-League1 Division10/30/2021OfficialSt. Stanislaus
VISA TCIS ChampionshipHampton RoadsPromotionalCombined10/27/2021OfficialNorfolk Academy
NYISA-NW Fall Wednesday Night RaceFairportPromotional1 Division10/27/2021OfficialPittsford Sutherland
Gordon Cornwell Memorial RegattaTACSPromotional2 Divisions10/30/2021OfficialHolland Christian
Foundry Halloween RegattaBay/Hathaway Brown/Rocky River/St. Edward/St. Ignatius (OH)Promotional2 Divisions10/30/2021OfficialBay
PYC Halloween #2Detroit Country Day/Mercy - MIPromotional2 Divisions10/30/2021OfficialWest Bloomfield
Foundry JV Halloween RegattaCleveland Heights HSPromotional1 Division10/30/2021OfficialBexley
SAISA Keelboat QualifierShorecrest Prep/St. PetersburgPromotional1 Division10/30/2021OfficialShorecrest Prep
CASSL RacingCharleston Community SailingPromotional1 Division10/30/2021OfficialJames Island Charter
SG Fleet Race PracticeSt. George'sPromotionalCombined10/31/2021OfficialSt. George's
Week 8
2021 SEISA Singlehanded Champ Radial/ Cressy QualHYCDistrict ChampionshipSinglehanded10/23/2021OfficialClear Falls
2021 SEISA Singlehanded Champ Full/ Cressy QualClear FallsDistrict ChampionshipSinglehanded10/23/2021OfficialRockwall-Heath
Last Chance Regatta EastDetroit Country Day/Mercy - MI/West BloomfieldDistrict Champ Qualifier2 Divisions10/23/2021OfficialCranbrook Kingswood
VISA Team Race Championship and QualifierNorfolk CollegiateLeague ChampionshipTeam10/23/2021OfficialNorfolk Academy
NYISA-SE Team Race ChampionshipSUNY Maritime CollegeLeague ChampionshipTeam10/23/2021OfficialThe Stony Brook
Autumn Classic/Last Chance Great Lakes ChampsChicago Yacht ClubIn-District2 Divisions10/23/2021OfficialSt. Ignatius (IL)
SAISA South Points #2 VarsityJensen BeachIn-District2 Divisions10/23/2021OfficialSaint Thomas Aquinas
SailMaine CupPortlandIn-District2 Divisions10/23/2021In progress: 4BPortland
Lake Max Fall RegattaCulver AcademiesIn-District2 Divisions10/24/2021OfficialGrand Rapids Christi
NJISA 2021 Fall Series 6Christian BrothersIn-League2 Divisions10/20/2021OfficialDonovan Catholic
MDISA Silver SMRSt. Mary's RykenIn-League2 Divisions10/23/2021OfficialBroadneck
NJISA 2021 Toms River Autumn ChallengeTRYC & BBYRAIn-League2 Divisions10/23/2021OfficialChristian Brothers
NYISA-NW Halloween RegattaBrightonIn-League1 Division10/24/2021OfficialBuffalo Seminary
Mobile Bay HS #4St. Michael CatholicIn-League1 Division10/24/2021OfficialFairhope
Friday Night Lights: Hoover!St. Francis DesalesPromotional1 Division10/22/2021OfficialNew Albany
SAISA South Points #2 JVJensen BeachPromotional2 Divisions10/23/2021OfficialSaint Thomas Aquinas
Bainbridge Fleet Race - Oct 2021BainbridgePromotional2 Divisions10/23/2021OfficialLincoln OR
Week 7
PCISA/ISSA Girl's National InvitationalMission Bay Yacht ClubNational Invitational2 Divisions10/16/2021OfficialPoint Loma
MASSA Fleet Racing ChampionshipsBrightonDistrict Championship2 Divisions10/16/2021OfficialSevern
MASSA Fleet Racing Silver ChampionshipsBuffalo Yacht ClubDistrict Championship2 Divisions10/16/2021OfficialChristchurch
NESSA Great Oaks QualsSail Black RockDistrict Tournament1 Division10/16/2021OfficialFairfield Ludlowe
MICHIGAN DOUBLE HANDED STATE CHAMPIONSHIPSt. Francis Travers/Traverse City Centra/Traverse City WestState Championship2 Divisions10/16/2021OfficialGrosse Pointe South
LASER FULL: MICHIGAN STATE CHAMPIONSHIPSt. Francis Travers/Traverse City Centra/Traverse City WestState ChampionshipSinglehanded10/17/2021OfficialLowell  - MI
LASER RADIAL: MICHIGAN STATE CHAMPIONSHIPSt. Francis Travers/Traverse City Centra/Traverse City WestState ChampionshipSinglehanded10/17/2021OfficialBrother Rice (MI)
Catholic CupSail Black RockTwo-DistrictCombined10/17/2021OfficialBarrington
SAISA North Points #2 - VarsityJordan LakeIn-District2 Divisions10/16/2021OfficialJames Island Charter
Falmouth RegattaFalmouth MaineIn-District2 Divisions10/16/2021In progress: 5BPortland
NJISA 2021 Fall Series 5Donovan CatholicIn-League2 Divisions10/13/2021OfficialChristian Brothers
VISA WCA/WA V Fleet Race RegattaYouth Sailing VirginiaIn-League1 Division10/16/2021OfficialHampton Roads
VISA WCA/WA JV Fleet RegattaYouth Sailing VirginiaIn-League1 Division10/16/2021OfficialPoquoson
MDISA BCSC Bronze RegattaBaltimore County Sailing CenterIn-League2 Divisions10/16/2021OfficialSaints Peter & Paul
Art JohnsonWhite Bear LakePromotional2 Divisions10/16/2021OfficialArrowhead
Steve Nearing MemorialLeatherlips Yacht ClubPromotional2 Divisions10/16/2021OfficialWorthington Kilbourn
Cascadia Cup (Silver)RooseveltPromotional2 Divisions10/16/2021OfficialBainbridge
Cascadia Cup (Gold)RooseveltPromotional2 Divisions10/16/2021OfficialRoosevelt
Foundry Fall RegattaBay/Hathaway Brown/Rocky River/St. Edward/St. Ignatius (OH)Promotional2 Divisions10/17/2021OfficialSt. Ignatius (OH)
TC tier 3 FUNday regattaSt. Francis Travers/Traverse City Centra/Traverse City WestPromotional2 Divisions10/17/2021OfficialGrosse Pointe South
Week 6
MISSA Ohio Great Lakes QualifierNew Albany/Olentangy Liberty/Olentangy Orange/Thomas Worthington/Westerville NorthDistrict Champ Qualifier2 Divisions10/09/2021OfficialBay
2021 Sea Otter GOLDMonterey Peninsula YCDistrict Champ Qualifier2 Divisions10/09/2021OfficialSan Marcos
2021 Sea Otter SILVERMonterey Peninsula YCDistrict Champ Qualifier2 Divisions10/09/2021OfficialPacific Palisades Ch
Banks Blackwell - Central GLQCulver AcademiesDistrict Champ Qualifier2 Divisions10/09/2021OfficialCulver Academies
West Great Lakes QualifierArrowhead/Kettle Moraine/Marquette/OconomowocDistrict Champ Qualifier2 Divisions10/09/2021OfficialArrowhead
MDISA Fleet Qualifier @SSAArchbishop Spalding/BroadneckLeague Championship2 Divisions10/09/2021OfficialSevern
MN Fall Conference #4, 2021StillwaterIn-District2 Divisions10/09/2021OfficialMinnetonka
2021 NESSA Fall Funfest (Gleekman Trophy)SharonIn-District2 Divisions10/09/2021OfficialLincoln Academy
Clipper CupYarmouthIn-District2 Divisions10/09/2021OfficialIslesboro Central
Monk SmithSt. StanislausIn-District1 Division10/09/2021OfficialFairhope
WSC South RegionalsWillamette Sailing ClubIn-District2 Divisions10/09/2021OfficialOlympia
RYC HS Wednesday Race NightFairportIn-League1 Division10/06/2021OfficialPittsford Sutherland
NJISA 2021 Fall Series 4RanneyIn-League2 Divisions10/06/2021OfficialChristian Brothers
VISA POQ Team 2/JV Fleet RegattaYouth Sailing VirginiaIn-League1 Division10/09/2021OfficialChristchurch
VISA NA Team Race Regatta 2Norfolk Yacht and Country ClubIn-LeagueTeam10/09/2021OfficialChristchurch
MDISA Gunston Fall '21 BronzeThe GunstonIn-League2 Divisions10/09/2021OfficialThe Gunston
NOLA Great Oaks QualifierNew Orleans Yacht ClubIn-League1 Division10/09/2021OfficialIsidore Newman
Oct. 9 - Tier 3 RegattaLatin of Chicago/New Trier HS/St. Ignatius (IL)/Walter Payton CollegIn-League1 Division10/09/2021In progress: 6Lake Forest
Oak Harbor North Regional RegattaOak HarborIn-League2 Divisions10/09/2021OfficialOak Harbor
Mobile Bay Fall #3St. Michael CatholicIn-League1 Division10/10/2021OfficialFairhope
Dusty Waters RegattaArrowhead/Kettle Moraine/Marquette/OconomowocPromotional2 Divisions10/09/2021OfficialArrowhead
Lots of Work then Sail RegattaDetroit Country Day/TroyPromotional1 Division10/09/2021OfficialDetroit Country Day
Sunday Series #5 YarmouthYarmouthPromotional2 Divisions10/10/2021OfficialPortland
Week 5
NWISA Singlehanded Qualifiers - StandardBallardDistrict ChampionshipSinglehanded10/02/2021OfficialSeattle Prep
PCISA Keelboat ChallengeSt. Francis Yacht ClubDistrict Championship1 Division10/02/2021OfficialCorona del Mar
NWISA Singlehanded Qualifiers - RadialCorinthian Yacht Club of SeattleDistrict ChampionshipSinglehanded10/02/2021OfficialBallard
Great Lakes Qualifier - Traverse CitySt. Francis Travers/Traverse City Centra/Traverse City WestDistrict Tournament2 Divisions10/02/2021OfficialGrosse Pointe South
MISSA Keelboat Quals Group ANorth (WI)District Champ Qualifier1 Division10/02/2021In progress: 5Minnetonka
NJISA 2021 Fall Fleet ChampionshipTRYC & BBYRALeague Championship2 Divisions10/03/2021OfficialChristian Brothers
SAISA South Points1 - Combined V/JV 2021Historic Virginia Key Beach ParkIn-District2 Divisions10/02/2021OfficialImmaculata La Salle
SAISA South Points 1 - JV 2021Historic Virginia Key Beach ParkIn-District2 Divisions10/02/2021OfficialRansom Everglades
SAISA South Points 1 - Varsity 2021Historic Virginia Key Beach ParkIn-District2 Divisions10/02/2021OfficialImmaculata La Salle
NESSA NKBI QualifierSailMaineIn-District1 Division10/02/2021OfficialSt. George's
MSS Conference #3Minnetonka High School, Eden Prairie, and Blake SchoolIn-District2 Divisions10/02/2021OfficialEdina
SEISA West Fall Fling / Great Oaks QualClear FallsIn-District2 Divisions10/02/2021OfficialClear Falls
Pontiac Bay Regional RegattaSail Sand PointIn-District2 Divisions10/02/2021OfficialGarfield
NJISA 2021 Fall Series 3Christian BrothersIn-League2 Divisions09/29/2021OfficialChristian Brothers
NOLA Fall 5New Orleans Yacht ClubIn-League1 Division10/01/2021OfficialBen Franklin
VISA Maury/Granby JV/Team 2 Fleet RegattaNorfolk Yacht and Country ClubIn-League1 Division10/02/2021OfficialChristchurch
VISA Kecoughtan/Phoebus Fleet RegattaYouth Sailing VirginiaIn-League2 Divisions10/02/2021OfficialChristchurch
NYISA-SE Fall Fleet RegattaThe WaterFront CenterIn-League2 Divisions10/02/2021OfficialThe Stony Brook
Tier 3 Regatta - Oct. 2Chicago Yacht ClubIn-League1 Division10/02/2021OfficialLake Forest
NYISA-SE Fall Fleet Champs (District Qualifier)The WaterFront CenterIn-League2 Divisions10/03/2021OfficialThe Stony Brook
Mobile Bay HS Fall #2St. Michael CatholicIn-League1 Division10/03/2021OfficialFairhope
Friday Night Lights: HSCSt. Francis DesalesPromotional1 Division10/01/2021OfficialWorthington Kilbourn
Pat S. Parker RegattaThe StationPromotional2 Divisions10/02/2021OfficialRocky River
Pat S. Parker JV RegattaThe FoundryPromotional1 Division10/02/2021OfficialWesterville North
MISSA - Group B Keelboat QualsNorth (WI)Promotional1 Division10/02/2021In progress: 5Bay
Disney Celebration RegattaDetroit Country Day/Rochester Adams/West BloomfieldPromotional1 Division10/02/2021OfficialGrosse IIe
MISSA Keelboat Finals - Gold FleetNorth (WI)Promotional1 Division10/03/2021In progress: 1Minnetonka
Week 4
SAISA Cressy Qualifier StandardShorecrest Prep/St. PetersburgDistrict ChampionshipSinglehanded09/25/2021OfficialShorecrest Prep
SAISA Cressy Qualifier RadialShorecrest Prep/St. PetersburgDistrict ChampionshipSinglehanded09/25/2021OfficialSaint Thomas Aquinas
PCISA Single-Handed District ChampionshipsUS Sailing Center - Long Beach, CADistrict ChampionshipSinglehanded09/25/2021PendingHarvard-Westlake
NESSA Single Handed Championship (Healy) - ILCA 6Norwalk Yacht ClubDistrict ChampionshipSinglehanded09/25/2021OfficialThe Hotchkiss
NESSA Single Handed Championship (Healy) - ILCA 7Norwalk Yacht ClubDistrict ChampionshipSinglehanded09/25/2021OfficialGreens Farms Academy
Great Oaks QualifierDetroit Country Day/Everest Collegiate/Troy/West BloomfieldDistrict Champ Qualifier1 Division09/25/2021OfficialBrother Rice (MI)
MISSA Girls QualifierLake Minnetonka Sailing SchoolDistrict Champ Qualifier2 Divisions09/25/2021OfficialWalter Payton Colleg
NW Women's QualifierOlympiaDistrict Champ Qualifier2 Divisions09/25/2021OfficialOlympia
NYISA-NW Fall Fleet QualifierBuffalo Yacht ClubLeague Championship2 Divisions09/25/2021OfficialSouthwestern Central
Wednesday Night Rochester Race NightFairportIn-District1 Division09/22/2021OfficialPittsford Sutherland
MN Fall Conference #2Edina/Southwest Senior/St. Paul Academy - M/WashburnIn-District2 Divisions09/25/2021OfficialWashburn
Caper ClassicCape ElizabethIn-District2 Divisions09/25/2021OfficialFalmouth  Maine
SailMaine Sunday Series #3Cape ElizabethIn-District2 Divisions09/26/2021OfficialCape Elizabeth
NJISA 2021 Fall Series 2Southern RegionalIn-League2 Divisions09/22/2021OfficialChristian Brothers
VISA NA JV Fleet RegattaNorfolk Yacht and Country ClubIn-League1 Division09/25/2021OfficialChristchurch
VISA Norfolk Academy Team Race RegattaNorfolk AcademyIn-LeagueTeam09/25/2021OfficialChristchurch
NYISA-SE Fall Fleet RegattaThe WaterFront CenterIn-League2 Divisions09/25/2021OfficialThe Stony Brook
NJISA 2021 BBYRA Fall InvitationalTRYC & BBYRAIn-League2 Divisions09/26/2021OfficialChristian Brothers
MDISA Kent Island Silver RegattaKent IslandIn-League2 Divisions09/26/2021OfficialSaints Peter & Paul
Friday Night Lights: LYCWorthington KilbournPromotional1 Division09/24/2021OfficialOlentangy
Wooden Shoe Fall RegattaBlack River Public/Holland Christian/West Ottawa Public/Zeeland WestPromotional2 Divisions09/25/2021OfficialWest Ottawa Public
TC Tier 3, Sept. 25Traverse Area Community SailingPromotionalCombined09/25/2021OfficialTraverse City West
NYISA-NW Keelboat QualifierBrightonPromotional1 Division09/26/2021OfficialFairport
Week 3
MASSA Cressy Qualifier RADIALAmerican Yacht ClubDistrict ChampionshipSinglehanded09/18/2021OfficialSevern
MISSA Cressy Qualifier (ILCA 6/ Radial)Lake Forest SailingDistrict ChampionshipSinglehanded09/18/2021OfficialMinnetonka
MISSA Cressy Qualifier (ILCA 7/ Full Rig)Lake Forest SailingDistrict ChampionshipSinglehanded09/18/2021OfficialSt. Ignatius (IL)
MASSA Cressy Qualifier FULL-RigAmerican Yacht ClubDistrict ChampionshipSinglehanded09/18/2021OfficialMontclair Kimberley
2021-22 PCISA SoCal 1 SilverFrancis ParkerIn-District1 Division09/18/2021OfficialFrancis Parker
MN Conference #1White Bear LakeIn-District2 Divisions09/18/2021OfficialWayzata
Arnold Brown Regatta 2021Martha's Vineyard RHSIn-District2 Divisions09/18/2021OfficialSt. George's
Silver NorCal #1BerkeleyIn-District1 Division09/18/2021OfficialSt. Ignatius College
2021-22 PCISA SoCal 1 GoldFrancis ParkerIn-District1 Division09/18/2021OfficialPoint Loma
NorCal #1BerkeleyIn-District1 Division09/18/2021OfficialArchbishop Riordan
NorCal #2 GoldBerkeleyIn-District1 Division09/19/2021OfficialStevenson
NorCal #2 SilverAlbanyIn-District1 Division09/19/2021OfficialThe Urban
NJISA 2021 Fall Series 1Donovan CatholicIn-League2 Divisions09/15/2021OfficialToms River  North
New Orleans Fall Series 3New Orleans Yacht ClubIn-League1 Division09/17/2021OfficialUrsuline Academy
VISA York/Grafton Fleet RegattaNorfolk Yacht and Country ClubIn-League2 Divisions09/18/2021OfficialNorfolk Collegiate
VISA York/Grafton JV Fleet RegattaNorfolk Yacht and Country ClubIn-League1 Division09/18/2021OfficialNorfolk Academy
Bellingham RegionalSehomeIn-League2 Divisions09/18/2021In progress: 4BOak Harbor
MDISA Silver regattaGreat Mills/Leonardtown HighIn-League2 Divisions09/18/2021OfficialSevern
NJISA 2021 Fall Classic RegattaTRYC & BBYRAIn-League2 Divisions09/19/2021OfficialChristian Brothers
2021 Fall ScramblePewaukee Yacht ClubPromotional2 Divisions09/18/2021OfficialKettle Moraine
Week 2
North Points #1 VarsityPine Lake PrepDistrict Champ Qualifier2 Divisions09/11/2021OfficialBishop Kenny FL
Casco Bay OpenPortlandDistrict Champ Qualifier2 Divisions09/11/2021OfficialSevern
MSS Singlehanded (Standard)Wayzata SailingState ChampionshipSinglehanded09/11/2021OfficialMahtomedi
MSS Singlehanded (Radial)Wayzata SailingState ChampionshipSinglehanded09/11/2021OfficialMinnetonka
Kick Off ClassicSheridan Shore Sailing SchoolIn-District2 Divisions09/11/2021OfficialU Chicago Laboratory
Chicago Regatta - Tier 3Latin of Chicago/New Trier HS/St. Ignatius (IL)/Walter Payton CollegIn-District1 Division09/11/2021OfficialNew Trier HS
VISA Christchurch Fleet RegattaChristchurch schoolIn-League2 Divisions09/11/2021OfficialNorfolk Collegiate
VISA CCS JV Fleet RegattaChristchurch schoolIn-League1 Division09/11/2021OfficialPoquoson
MDISA Season Opener GoldGreat Mills/Leonardtown HighIn-League2 Divisions09/11/2021OfficialSevern
NJISA 2021 Sailfest RegattaTRYC & BBYRAIn-League2 Divisions09/11/2021OfficialChristian Brothers
Mobile Bay Series 1St. Michael CatholicIn-League1 Division09/12/2021OfficialSt. Michael Catholic
North Points #1 JVPine Lake PrepPromotional2 Divisions09/11/2021OfficialEpiphany  of Global
Thomas Worthington InvitationalThomas WorthingtonPromotional2 Divisions09/11/2021OfficialBay