Fall 2022

Season regattas

NameHostTypeScoringStart dateStatusLeading
Week 19
2023 Rose Bowl Regatta - HS GoldErnest J. McBrideNational Invitational2 Divisions01/07/2023In progress: 4BMater Dei
2023 Rose Bowl Regatta - HS SilverErnest J. McBrideNational Invitational2 Divisions01/07/2023In progress: 3BPoint Loma
2023 Rose Bowl Regatta - HS BronzeErnest J. McBrideNational Invitational2 Divisions01/07/2023In progress: 5BSouth Torrance
Week 15
2022 Keelboat National InvationalSt. PetersburgNational Invitational1 Division12/10/2022In progress: 9Clear Falls
2022-23 PCISA SoCal 3 SilverMission Bay Yacht ClubIn-District1 Division12/11/2022In progress: 2San Pedro
2022-23 PCISA SoCal 3 GoldMission Bay Yacht ClubIn-District1 Division12/11/2022In progress: 5Francis Parker
Week 14
Allstate Sugar BowlSouthern Yacht ClubIn-District2 Divisions12/03/2022OfficialClear Falls
North Points #4Charleston Community SailingPromotional2 Divisions12/03/2022OfficialLucy Beckham
JV/Composite at N. Pts #4Charleston Community SailingPromotional2 Divisions12/03/2022OfficialJohn T. Hoggard
Week 13
SEISA LA-TEX Gulf BattleClear FallsPromotionalSinglehanded11/26/2022OfficialClear Falls
Week 12
ISSA Great Oaks Invitational RedSouthern Yacht ClubNational Invitational1 Division11/19/2022OfficialClear Lake
ISSA Great Oaks Invitational GreenSouthern Yacht ClubNational Invitational1 Division11/19/2022OfficialSeton Hall Prep
ISSA Great Oaks Invitational SilverSouthern Yacht ClubNational Invitational1 Division11/20/2022OfficialIsidore Newman
ISSA Great Oaks Invitational GoldSouthern Yacht ClubNational Invitational1 Division11/20/2022OfficialClear Lake
SEISA National Keelboat QualifierClear FallsDistrict Championship1 Division11/20/2022OfficialClear Falls
Week 11
2022 Atlantic Coast ChampionshipSevern Sailing AssociationNational Invitational2 Divisions11/12/2022OfficialSevern
MISSA Great Lakes ChampionshipChicago Yacht ClubDistrict Championship2 Divisions11/12/2022OfficialSt. Ignatius (IL)
Shepherd ChampionshipJones College Prep/Lane Tech College Pr/Lyons Township/U Chicago Laboratory/Whitney YoungDistrict Championship2 Divisions11/12/2022OfficialCranbrook Kingswood
2022 PCISA Anteater Regatta - Gold FleetNewport HarborDistrict Champ Qualifier2 Divisions11/12/2022OfficialMater Dei
2022 PCISA Anteater Regatta - Silver FleetNewport HarborDistrict Champ Qualifier2 Divisions11/12/2022In progress: 6BCorona del Mar
MDISA SSPP Varsity RegattaSaints Peter & PaulIn-District2 Divisions11/12/2022In progress: 4BSevern
SAISA North Points #3 - VarsityLake Lanier Sailing ClubIn-District2 Divisions11/12/2022OfficialBishop Kenny FL
Mobile Bay Fall #4St. Michael CatholicIn-League1 Division11/13/2022OfficialSt. Michael Catholic
SAISA North Points #3 - JV/CompositeLake Lanier Sailing ClubPromotional1 Division11/12/2022OfficialEnloe
Week 10
2022 MASSA Fall Girls Invitational ChampionshipSevernNational Invitational1 Division11/05/2022OfficialThe Hotchkiss
Fall Champs GoldLincoln ORDistrict Champ Qualifier2 Divisions11/05/2022OfficialRoosevelt
Lake Travis Fall Classic - Fall State ChampsLake TravisState Championship1 Division11/05/2022OfficialLake Travis
South Points 3Sarasota Youth SailingIn-District2 Divisions11/05/2022In progress: 4BRansom Everglades
2022 Norcal 3 GoldEncinal Yacht ClubIn-League1 Division11/05/2022OfficialSt. Ignatius College
2022 Norcal 3 SilverEncinal Yacht ClubIn-League1 Division11/05/2022OfficialPacific Collegiate
MDISA SSA Fleet RaceArchbishop Spalding/BroadneckIn-League2 Divisions11/05/2022OfficialSevern
2022 Norcal 4 Gold FleetEncinal Yacht ClubIn-League1 Division11/06/2022OfficialRedwood
2022 Norcal 4 Silver FleetAlamedaIn-League1 Division11/06/2022OfficialWillow Glen
MDISA SSA/AYC Fleet Race (Tier 2)Severn Sailing Association & Annapolis Yacht ClubIn-League2 Divisions11/06/2022OfficialSevern
Mobile Bay HS #3St. Michael CatholicIn-League1 Division11/06/2022OfficialSt. Michael Catholic
Turkey Leg Regatta - 2022Spring Lake Yacht ClubPromotional2 Divisions11/05/2022OfficialHolland Christian
South Points #3 JVSarasota Youth SailingPromotional2 Divisions11/05/2022In progress: 4BSt. Petersburg
Fall Champs SilverLincoln ORPromotional2 Divisions11/05/2022OfficialBothell
Week 9
ISSA Cressy Trophy ILCA 6Old Dominion University Sailing CenterNational ChampionshipSinglehanded10/29/2022OfficialSt. Ignatius (IL)
ISSA Cressy Trophy ILCA 7Old Dominion UniversityNational ChampionshipSinglehanded10/29/2022OfficialSevern
VISA State Fleet Race ChampionshipChristchurch SchoolLeague Championship2 Divisions10/29/2022OfficialChristchurch
VISA JV Fleet ChampsYouth Sailing VirginiaLeague Championship1 Division10/29/2022OfficialGrafton
2022-23 PCISA SoCal 2 SilverBahia Corinthian Yacht ClubIn-District1 Division10/29/2022OfficialErnest J. McBride
2022-23 PCISA SoCal 2 GoldBahia Corinthian Yacht ClubIn-District1 Division10/29/2022OfficialMater Dei
MDISA SCC Tier 2Great Mills/Leonardtown HighIn-League2 Divisions10/29/2022OfficialGreat Mills
NJISA 2022 BBYRA Fall InvitationalTRYC & BBYRAIn-League2 Divisions10/29/2022OfficialChristian Brothers
VISA TCIS ChampionshipNorfolk Yacht and Country ClubPromotionalCombined10/27/2022OfficialNorfolk Academy
Pat S Parker Halloween RegattaSt. Ignatius (OH)Promotional2 Divisions10/29/2022OfficialRocky River
Gordon Cornwell Memorial RegattaSt. Francis Travers/Traverse City Centra/Traverse City WestPromotional2 Divisions10/29/2022OfficialGrosse Pointe South
Halloween Regatta PYCDetroit Country Day/West BloomfieldPromotionalCombined10/29/2022OfficialDetroit Country Day
NYISA-NW The Great Pumpkin Regatta BuffaloBuffalo Yacht ClubPromotional2 Divisions10/29/2022OfficialMercy
Week 8
MASSA Fall 2022 Team Race ChampionshipYouth Sailing VirginiaDistrict ChampionshipTeam10/22/2022OfficialSevern
MISSA Open Last Chance QualifierDetroit Country Day/West BloomfieldDistrict Champ QualifierCombined10/22/2022OfficialSt. Ignatius (OH)
Open Great Lakes QualifierCulver AcademiesDistrict Champ Qualifier2 Divisions10/22/2022OfficialSt. Ignatius (IL)
Becton CupMaine Maritime AcademyLeague Championship1 Division10/22/2022In progress: 8Cape Elizabeth
SAISA North Points #2 - JV/CompositeJordan LakeIn-District2 Divisions10/22/2022OfficialJohn T. Hoggard
SAISA North Points #2 - VarsityJordan LakeIn-District2 Divisions10/22/2022OfficialJohn T. Hoggard
Fall 2022 JV RegattaEvanston Township HS/Glenbrook South/Loyola AcademyIn-District2 Divisions10/22/2022OfficialNew Trier HS
Gulf Coast Fall BrawlFairhopeIn-District1 Division10/22/2022OfficialSt. Michael Catholic
SAISA South Points #2 VarsityJensen BeachIn-District2 Divisions10/22/2022OfficialGulliver Preparatory
NJISA Team Race ScrimmageChristian BrothersIn-LeagueTeam10/18/2022OfficialChristian Brothers
NJISA 2022 Fall Series 6Christian BrothersIn-League2 Divisions10/19/2022OfficialChristian Brothers
MDISA Fall '22 DC Sail T1Walt Whitman/Winston ChurchillIn-League2 Divisions10/22/2022OfficialSevern
NJISA 2022 Toms River Autumn ChallengeTRYC & BBYRAIn-League2 Divisions10/22/2022OfficialChristian Brothers
Gunston Fall '22 T3GunstonIn-League2 Divisions10/23/2022OfficialThe Tome
SAISA South Points #2 JVJensen BeachPromotional2 Divisions10/22/2022OfficialRansom Everglades
Dev Team Saturday RegattaFalmouth MainePromotional2 Divisions10/22/2022OfficialLincoln Academy
Traverse City tier 3 color tourTraverse City CentraPromotional1 Division10/22/2022OfficialEast Grand Rapids
Grosse Ile High School RegattaGrosse Ile Yacht ClubPromotional1 Division10/22/2022OfficialGrosse IIe
Dev Team Sunday RegattaYarmouthPromotionalCombined10/23/2022OfficialUnregistered-NESSA
St. George's Fall InvitationalSt. George'sPromotional2 Divisions10/23/2022OfficialSt. George's
Week 7
2022 ISSA - PCISA All Girls InvitationalMission Bay Yacht ClubNational Invitational2 Divisions10/15/2022In progress: 6BSan Marcos
MASSA Fall Gold Fleet Champs [ACC Qualifier]The Stony Brook SchoolDistrict Championship2 Divisions10/15/2022OfficialSevern
MASSA Silver ChampionshipsChautauqua Lake Yacht ClubDistrict Championship2 Divisions10/15/2022OfficialChristchurch
NESSA GOR Qualifier 2022Sail Black RockDistrict Tournament1 Division10/15/2022OfficialCape Cod Academy
NESSA Keelboat Invitational QualifierNew Bedford Yacht ClubDistrict Tournament1 Division10/16/2022OfficialSt. George's
MI 420 State ChampionshipsDetroit Country DayState Championship2 Divisions10/15/2022OfficialGrosse Pointe South
Michigan State Laser Full ChampionshipsBloomfield HillsState ChampionshipSinglehanded10/16/2022OfficialForest Hills Eastern
Michigan State Laser Radial ChampionshipsWest BloomfieldState ChampionshipSinglehanded10/16/2022OfficialGrosse Pointe South
Art JohnsonWhite Bear LakeIn-District2 Divisions10/15/2022OfficialMinnetonka
Navigators ChallengeSailMaineIn-District2 Divisions10/15/2022In progress: 6AFalmouth  Maine
North Points #1 (Varsity)Pine Lake PrepIn-District2 Divisions10/15/2022OfficialJohn T. Hoggard
North Points #1 (JV/Composite)Pine Lake PrepIn-District2 Divisions10/15/2022OfficialJohn T. Hoggard
NJISA 2022 Fall Series 5Donovan CatholicIn-League2 Divisions10/12/2022OfficialDonovan Catholic
VISA Grafton York Fleet Race RegattaYouth Sailing VirginiaIn-League2 Divisions10/15/2022OfficialGrafton
MDISA '22 Fall T2 Regatta at NERYCAppoquiniminkIn-League2 Divisions10/15/2022OfficialB. Reed Henderson
MDISA Kent Island T-2Kent IslandIn-League2 Divisions10/16/2022OfficialBethesda - Chevy Cha
MDISA DC Sail Fall '22 T3McLean/Walt WhitmanIn-League2 Divisions10/16/2022OfficialKey
Mobile Bay 2St. Michael CatholicIn-League1 Division10/16/2022OfficialBayshore Christian
Steve Nearing MemorialUpper ArlingtonPromotional2 Divisions10/15/2022OfficialNew Albany
Cascadia Cup Gold High SchoolSail Sand PointPromotional2 Divisions10/15/2022OfficialRoosevelt
Cascadia Cup Silver High SchoolSail Sand PointPromotional2 Divisions10/15/2022OfficialRoosevelt
PYC#4West BloomfieldPromotional1 Division10/16/2022OfficialGrosse Pointe South
Catholic Cup 2022Sail Black RockPromotional2 Divisions10/16/2022OfficialStaples
Yeah Buoy! Regatta 2022Jones College Prep/Lane Tech College Pr/Lyons Township/U Chicago Laboratory/Whitney YoungPromotional2 Divisions10/16/2022OfficialNew Trier HS
Week 6
Lawrence A. White InvitationalCoast Guard AcademyNational Invitational2 Divisions10/08/2022OfficialChristchurch
MISSA West Great Lakes QualOrono/WayzataDistrict Champ Qualifier2 Divisions10/08/2022OfficialArrowhead
Cressy Qualifier SEISAClear FallsDistrict Champ QualifierSinglehanded10/08/2022OfficialClear Falls
Great Lakes Qualifier - Traverse CitySt. Francis Travers/Traverse City Centra/Traverse City WestDistrict Champ Qualifier2 Divisions10/08/2022OfficialHolland Christian
Central Great Lakes / ACC QualifierCulver AcademiesDistrict Champ Qualifier2 Divisions10/08/2022OfficialJones College Prep
MISSA East Ohio Great Lakes QualiferLeatherlips Yacht ClubDistrict Champ Qualifier2 Divisions10/08/2022OfficialDublin Coffman
VISA Team ChampsYouth Sailing VirginiaLeague ChampionshipTeam10/08/2022OfficialNorfolk Academy
2022 MDISA TR QualifierSevernLeague ChampionshipTeam10/08/2022OfficialSevern
2022 Sea Otter Regatta - Gold FleetMonterey Peninsula YCIn-District2 Divisions10/08/2022OfficialMater Dei
Monk Smith B FleetSt. StanislausIn-District1 Division10/08/2022OfficialSt. Stanislaus
NJISA 2022 Fall Series 4Ranney & Christian BrothersIn-League2 Divisions10/05/2022OfficialChristian Brothers
NOLA Fall 6Ursuline AcademyIn-League1 Division10/07/2022OfficialBen Franklin
VISA Catholic JV Fleet Race RegattaNorfolk Yacht and Country ClubIn-League1 Division10/08/2022OfficialBruton
VISA Catholic Varsity Fleet RegattaNorfolk Yacht and Country ClubIn-League1 Division10/08/2022OfficialHeritage - VA
MDISA BCSC Tier 3/Bronze Regatta #1Baltimore County Sailing CenterIn-League2 Divisions10/08/2022OfficialMaryvale Preparatory
MDISA Gunston Fall '22 T2The GunstonIn-League2 Divisions10/09/2022OfficialThe Gunston
2022 Sea Otter Regatta - Silver FleetMonterey Peninsula YCPromotional2 Divisions10/08/2022OfficialThe Bay  of San Fran
Cider CupLansing Sailing ClubPromotional2 Divisions10/08/2022OfficialGrand Haven
Clipper ChallengeYarmouthPromotional2 Divisions10/08/2022OfficialUnregistered-NESSA
Monk Smith GOQSt. StanislausPromotional1 Division10/08/2022OfficialSt. Michael Catholic
Sunday Series #5 (Clipper Challenge)YarmouthPromotional2 Divisions10/09/2022OfficialUnregistered-NESSA
Week 5
ILCA 7 Burke Thomas TrophyBallardDistrict ChampionshipSinglehanded10/01/2022OfficialSeattle Prep
ILCA 6 Burke Thomas TrophyBallardDistrict ChampionshipSinglehanded10/01/2022OfficialBallard
MDISA Keelboat Qualifier @ Annapolis Yacht ClubAnnapolis Yacht ClubDistrict Champ Qualifier1 Division09/27/2022OfficialSevern
MISSA Keelboat ChampionshipCulver AcademiesDistrict Champ Qualifier1 Division10/01/2022OfficialMinnetonka
PCISA Keelboat Challenge 2022Francis ParkerDistrict Champ Qualifier1 Division10/01/2022In progress: 6Mater Dei
Dusty Waters RegattaArrowhead/Kettle Moraine/Marquette/Oconomowoc/PewaukeeIn-District2 Divisions10/01/2022OfficialArrowhead
NESSA Fall FunFest (Gleekman Trophy)Sharon High SchoolIn-District2 Divisions10/01/2022OfficialBarrington
Minnesota MSS Fall 2022 #3Lake Minnetonka Sailing SchoolIn-District2 Divisions10/01/2022In progress: 6BMinnetonka
Banks Blackwell InvitationalCulver AcademiesIn-District2 Divisions10/01/2022OfficialJones College Prep
NJISA 2022 Fall Series 3Donovan CatholicIn-League2 Divisions09/28/2022OfficialDonovan Catholic
New Orleans Fall 5Ursuline AcademyIn-League1 Division09/30/2022OfficialMount Carmel Academy
New Orleans Great Oaks QualifierCommunity Sailing New OrleansIn-League1 Division10/01/2022OfficialMount Carmel Academy
VISA Kecoughtan Fleet Race RegattaYouth Sailing VirginiaIn-League1 Division10/02/2022OfficialKecoughtan
Olentangy JV RegattaOlentangy OrangePromotional1 Division10/01/2022OfficialThomas Worthington
Olentangy InvitationalOlentangy Berlin HS/Olentangy/Olentangy Liberty/Olentangy OrangePromotional2 Divisions10/01/2022OfficialOlentangy Berlin HS
PYC #3 October FIRSTSeaholm/West BloomfieldPromotional1 Division10/01/2022OfficialWest Bloomfield
October Fun PYCSeaholm/West BloomfieldPromotional1 Division10/01/2022OfficialTraverse City Centra
Week 4
NYISA-NW Fleet QualifierRochester Yacht ClubDistrict Championship2 Divisions09/24/2022OfficialCanisius
2022 PCISA Single-handed District Champs ILCA 6Peninsula Youth Sailing FoundationDistrict ChampionshipSinglehanded09/24/2022OfficialWhittier Christian
NWISA Keelboat ChampionshipsOak HarborDistrict Championship1 Division09/24/2022OfficialBallard
NESSA Singlehand (Healy Trophy) ILCA 6Hyannis YCDistrict ChampionshipSinglehanded09/24/2022OfficialThe Hotchkiss
NESSA Singlehanded (Healy Trophy) ILCA 7Hyannis YCDistrict ChampionshipSinglehanded09/24/2022OfficialBrunswick
MISSA Great Oaks QualifierDetroit Country Day/West BloomfieldDistrict Champ Qualifier1 Division09/24/2022OfficialNew Albany
MISSA Girl's ChampionshipLake ForestDistrict Champ Qualifier2 Divisions09/24/2022OfficialJones College Prep
SAISA Cressy Qualifier (ILCA 7)Bishop Kenny FL/Episcopal of JacksoDistrict Champ QualifierSinglehanded09/24/2022OfficialSaint Thomas Aquinas
SAISA Cressy Qualifier ILCA 6Bishop Kenny FL/Episcopal of JacksoDistrict Champ QualifierSinglehanded09/24/2022OfficialRansom Everglades
MDISA Fleet Race QualifierAnnapolis Yacht Club & Severn Sailing AssociationDistrict Champ Qualifier2 Divisions09/24/2022OfficialSevern
NJISA 2022 Fall Fleet ChampionshipTRYC & BBYRALeague Championship2 Divisions09/24/2022OfficialDonovan Catholic
North RegionalsBellingham/Sehome/SqualicumIn-District2 Divisions09/24/2022In progress: 7BSehome
Pontiac Bay Regional Regatta (South Regional)Sail Sand PointIn-District2 Divisions09/24/2022OfficialRoosevelt
DBMS InvitationalDuxbury Bay Maritime SchoolIn-District2 Divisions09/25/2022OfficialSt. George's
NJISA 2022 Fall Series 2Christian BrothersIn-League2 Divisions09/21/2022OfficialDonovan Catholic
VISA NCS JV Fleet race regattaNorfolk CollegiateIn-League1 Division09/24/2022OfficialGrafton
2022 MN Fall Conference #2Southwest Senior/St. Paul Academy - M/WashburnIn-League2 Divisions09/24/2022OfficialSt. Paul Academy - M
MDISA BCSC Silver Regatta #1Baltimore County Sailing CenterIn-League2 Divisions09/24/2022OfficialSevern
Nor Cal 1 GoldRichmond Yacht ClubIn-League1 Division09/24/2022OfficialThe Urban
Nor Cal 1 SilverBerkeleyIn-League1 Division09/24/2022OfficialMiramonte
MDISA Kent Island Tier 3Kent IslandIn-League2 Divisions09/25/2022OfficialWithout Walls
Nor Cal 2 Silver SundayBerkeleyIn-League1 Division09/25/2022OfficialStevenson
Nor Cal 2 Gold SundayBerkeleyIn-League1 Division09/25/2022OfficialRedwood
MBJA Wooden ShoeBlack River Public/Holland Christian/West Ottawa Public/Zeeland WestPromotional2 Divisions09/24/2022OfficialBlack River Public
Week 3
NWISA Girls QualifiersOrcas Island Yacht ClubDistrict Championship2 Divisions09/17/2022OfficialOlympia
MASSA CRESSY Qualifer ILCA 6 FleetTred Avon Yacht ClubDistrict Champ QualifierSinglehanded09/17/2022OfficialBethesda - Chevy Cha
MISSA Cressy Single-handed Full QualifierBay High School / Edgewater Yacht ClubDistrict Champ QualifierSinglehanded09/17/2022OfficialLake Forest
MISSA Cressy Single-handed Radial QualifierBay High School / Edgewater Yacht ClubDistrict Champ QualifierSinglehanded09/17/2022OfficialSt. Ignatius (IL)
2022-23 PCISA SoCal 1 SilverFrancis ParkerIn-District1 Division09/17/2022OfficialFrancis Parker
2022-23 PCISA SoCal 1 GoldNewport Harbor Yacht ClubIn-District1 Division09/17/2022OfficialMater Dei
Arnold Brown 2022Sail MV BoathouseIn-District2 Divisions09/17/2022OfficialSt. George's
NJISA 2022 Fall Series 1RanneyIn-League2 Divisions09/14/2022OfficialChristian Brothers
NOLA Fall Series 3Ursuline AcademyIn-League1 Division09/16/2022OfficialBen Franklin
VISA Weekday Team Race #1Norfolk AcademyIn-LeagueTeam09/17/2022OfficialNorfolk Academy
VISA Maury Team Race RegattaNorfolk Yacht and Country ClubIn-LeagueTeam09/17/2022OfficialChristchurch
NYISA-SE In League 9/17/22The Stony BrookIn-League2 Divisions09/17/2022OfficialThe Stony Brook
Conference #1White Bear LakeIn-League2 Divisions09/17/2022OfficialMinnetonka
NJISA 2022 Back to School RegattaTRYC & BBYRAIn-League2 Divisions09/17/2022OfficialChristian Brothers
PYC #1Everest Collegiate/SeaholmPromotional1 Division09/17/2022OfficialHolland Christian
Ranger Rally and Stags Leap RegattaCheverusPromotional2 Divisions09/17/2022OfficialFalmouth  Maine
2022 Fall ScrambleArrowhead/Kettle Moraine/Marquette/Oconomowoc/PewaukeePromotional2 Divisions09/17/2022OfficialArrowhead
Ranger Stags Sunday SeriesCheverusPromotional2 Divisions09/18/2022OfficialUnregistered-NESSA
Week 2
MN Laser State Championship RadialSt. Paul Academy - M/WashburnState ChampionshipSinglehanded09/10/2022OfficialWayzata
MN Laser State Championship FullSouthwest SeniorState ChampionshipSinglehanded09/10/2022OfficialSouthwest Senior
VISA Singlehanded Championship ILCA 6 RadialChristchurch SchoolLeague ChampionshipSinglehanded09/11/2022OfficialChristchurch
Lake Max Fall RegattaCulver AcademiesIn-District2 Divisions09/10/2022OfficialJones College Prep
Community Sailing Girls RegattaCommunity Sailing New OrleansIn-DistrictCombined09/10/2022OfficialUrsuline Academy
Casco Bay OpenSailMaineIn-District2 Divisions09/10/2022OfficialBarrington
Kick Off ClassicGlenbrook SouthIn-District2 Divisions09/10/2022OfficialJones College Prep
VISA Poquoson Fleet Regatta.Youth Sailing VirginiaIn-League2 Divisions09/10/2022OfficialNorfolk Academy
NYISA-SE In-LeagueThe Stony Brook SchoolIn-League2 Divisions09/10/2022OfficialMamaroneck
VISA Norfolk Academy JV Fleet RegattaNorfolk Yacht and Country ClubIn-League1 Division09/10/2022OfficialYork
MDISA SCC Varsity Fleet RaceSCCIn-League2 Divisions09/10/2022OfficialSevern
NJISA 2022 Sailfest RegattaTRYC & BBYRAIn-League2 Divisions09/10/2022OfficialDonovan Catholic
MDISA Gunston Fall '22 BronzeThe GunstonIn-League2 Divisions09/11/2022OfficialSevern
Mobile Bay Series 1St. Michael CatholicIn-League1 Division09/11/2022OfficialSt. Michael Catholic
Thomas Worthington JVThomas WorthingtonPromotional1 Division09/10/2022OfficialOlentangy Orange
Thomas Worthington InvitationalThomas WorthingtonPromotional2 Divisions09/10/2022OfficialDublin Coffman
Sunday Series #1PortlandPromotional2 Divisions09/11/2022OfficialUnregistered-NESSA
Week 1
New Orleans Fall Series 1Ursuline AcademyIn-League1 Division09/02/2022OfficialMount Carmel Academy