VISA CCS Leukemia Cup Regatta

Scores for Division A

TeamTotalSailors
1ChristchurchChristchurch School14Boyd Bragg '19
Seahorses 1Reese Bragg '21
2ChristchurchChristchurch School16Nathan Smith '20
Seahorses 2Carson Rozell '19
3PoquosonPoquoson High School22Jack McKenna '20
IslandersEmmaline DiCarlo '20
4Norfolk CollegiateNorfolk Collegiate School24Parker Purrington '19
Oaks 2Ray Domena '19
5Norfolk CollegiateNorfolk Collegiate School29Chris Robertson '19
Oaks 1Matt Wright '19
6Peninsula CatholicPeninsula Catholic High School41Britt Cortina '20
KnightsGracie Harris '201-5
Paula Ann Robertson '196
7YorkYork High School46Brian Fox '19
VarsityChristopher Raab '201
8Norfolk AcademyNorfolk Academy51Michael Hostutler '20
Bulldogs 1Mihir Damle '19
9GraftonGrafton High School54Madeline Amthor '22
VarsityLenore Daugherty '20
10Norfolk AcademyNorfolk Academy57Maiya Foleck '19
Bulldogs 2Audrey Permenter '23
11Nansemond-Suffolk AcNansemond-Suffolk Academy60Kyle Pfrang '22
SaintsCarter Lydon '21
12PhoebusPhoebus High School68Gavin Smith '212
PhantomsRamazani Clement '23
13TabbTabb High School80David Hanna '21
VarsityHunter Bryson '223
14Walsingham AcademyWalsingham Academy87Ronan Donovan '19
TrojansMaddy O'Connell '21
15KecoughtanKecoughtan High School90Sam Brady '19
WarriorsMallory Soter '201-5
Grace Bridges '206
16Frank W. CoxFrank W. Cox High School94Ryan Allman '21
FalconsErin Allman '21
17HamptonHampton High School96Ryan Nguyen '202
CrabbersGavin Miller '23
18Hampton RoadsHampton Roads Academy101Dax Dimuzio '21
NavigatorsCaden Sutton '21
Sym.Explanation
1Grafton sailor
2Kecoughtan sailor
3York sailor

Score history

The following chart shows the relative rank of the teams as of the race indicated.

The first place team as of a given race will always be at the top of the chart. The spacing from one team to the next shows relative gains/losses made from one race to the next. You may hover over the data points to display the total score as of that race.

Your browser does not support SVG elements.