2021 NWISA Fall Champs - Gold Fleet

Registrations

SchoolTeamDiv.RankSkipperRacesCrewRaces
Bainbridge High SchoolSpartansA5Barrett Lhamon '22Lauren Heinzelman '221-2,5-6,9-10
Elliott Chalcraft '233-4,7-8
B3Gianna Dewey '23Jeffrey Kriegh '23
Ballard High SchoolBeaversA1Catie Vandervort '22Phoebe Howe '24
B1Dieter Creitz '25Meimei Peterson '22
Bellarmine Preparatory SchoolLionsA6Corinne Harrison '23Hannah Welch '25
B11Charlie Kuluz '25Aspen Merrill '25
Bellingham High SchoolBayhawksA15Willow Gray '24Tess Sivret '24
B16Ian Beatty '22Emma Moore '25
Capital High SchoolCougarsA12Avian de Keizer-Mendoza '23Robert Bloomfield '22
B12Nick Heelan '22Ryan Solie '25
Charles Wright AcademyTarriersA10Jaden Unruh '22Reed Kregenow '22
B9Camryn Lee '24Reed Kregenow '22
Columbia High School - WABruinsA8Cole Newbrook '25Alex Baldwin '25
B4Leif Hauge '24Saylor Hauge '25
Explorations AcademyPenguinsA17Sophie North '22Lucy Marshall '23
B15Nate North '24Chance Ozmer '23
Lincoln High School - Portland, ORCardinalsA2Peter Schnell '22Charlotte Yesser '23
B5Zack Riccelli '23Feliz (Miguel) Gilpin-Moreno '241-3
Teddy Gao '234-10
Lincoln High School - Seattle WALincoln - Seattle WA13Nadia Khalil '23Esther Hulverstrom '23
B8Will Seegert '23No show
Oak Harbor High SchoolWildcatsA7Thomas Buys '22EJ Boilek '22
B10Ryan Metz '22Shelby Lang '23
Olympia High SchoolBearsA4Ella Hubbard '22Poppy Green '24
B2Charlie Snyder '24Annie Davis '24
Port Townsend High SchoolPort TownsendA11Willy Walden '24Sophie Kunka '231-2,5-6
Charlotte Capel '243-4,7-10
B14Lhotse Rowell '24Ocean Smith '241-6
Sophie Kunka '237-10
Roosevelt High SchoolRough RidersA3Danny Juan '23Nati Garcia-Bompadre '23
B6Oliver Nairn '23Levi Bailey '24
Sehome High SchoolMarinersA14Bailey Logan '22Natalie Aarstol '22
B13Mike Rogge '22Keagan Carrigan '24
Squalicum High SchoolStormA16August Montiel '25Solvay Copeland '24
B17Miles Bartlett '22Eliss Ingman '22
The Downtown SchoolSockeye SalmonA9Isabelle McNabb '22Simone Ford '24
B7Francesca Dougherty '25Mia McNabb '24