ISSA Great Oaks Invitational Red

Scores for Division A

TeamTotalSailors
1Fairfield LudloweFairfield Ludlowe High School19Tyler Nash '22
FalconsRyan Voytas '221-2,5-6,9-10
Tate Theordorson '223-4,7-8
2Clear LakeClear Lake High School32Matias Martin '23
FalconsJack "Mac" Cronan '25
3GuilfordGuilford High School49Ike Schutz '25
GrizzliesJack Creamer '22
4Mount Carmel AcademyMount Carmel Academy54Kate Gibbons '231-2,5-6,9-10
Emory Friend '223-4,7-8
CUBSGeorgia Gibbons '261-2,7-8
Kate Gibbons '233-4
Molly Lagarde '245-6,9-10
5Jesuit NOLAJesuit High School, NOLA57Caleb Keister '221-2
Connor Fanberg '263-8
Aidan McKoin '269-10
Blue JaysR.Ellis Beasley '221-2
Aidan McKoin '263-8
Caleb Keister '229-10
6Holland ChristianHolland Christian High School63Greta Traver '23
MaroonAmelia Traver '24
7John T. HoggardJohn T. Hoggard High School65Tavia Smith '231-2,5-6,9-10
Francis (Mac) Humphrey '223-4,7-8
Vikings VarsityAndrew Simpson '231-2,5-6,9-10
Jane Wright '243-4,7-8
8St. Paul Academy - MSt. Paul Academy (MN)66Wyatt Tait '23
SpartansLorenzo Good '25
9Evanston Township HSEvanston Township HS74Charlie Herrick '22
WildkitsTyler Knohl '22
10Academy of Notre DamAcademy of Notre Dame102Ava Del Vescovo '23
IrishEllie Pinto '23
11Ben Franklin High School103Harriss Thorne '23
FalconsSahana Jaligam '22
12St. StanislausSt. Stanislaus114Devon Long '24
Rock-A-ChawsRuston Breisacher '23
13Epiphany  of GlobalEpiphany School of Global Studies116Jonathan Clubbs '251-6,9-10
Emma French '267-8
JV OneEmma French '261-4,9-10
Devon Bates '225-8
14Ft. Walton BeachFt. Walton Beach High School136Olin Wolfgram '22
VikingsCole Rewis '26

Score history

The following chart shows the relative rank of the teams as of the race indicated.

The first place team as of a given race will always be at the top of the chart. The spacing from one team to the next shows relative gains/losses made from one race to the next. You may hover over the data points to display the total score as of that race.

Your browser does not support SVG elements.