2019 NWISA Fleet Race Championships

Registrations

SchoolTeamDiv.RankSkipperRacesCrewRaces
Anacortes High SchoolSeahawksA20Lauren McClintock '20Zoie Schwartz '21 *
B20Robert McCarroll '22Cassius Tossavainen '221-2
Elizabeth Koals '203-11
ReservesAmy Chookiatsurichai '20
Bainbridge High SchoolSpartansA9Zach Cooper '201-4Laruen Heinzelman '221-4
Max Doane '205-11Lindsay Campbell '205-11
B4Dane Petrakis '21Lindsay Campbell '201-4
Laruen Heinzelman '225-11
Ballard High SchoolBeaversA7Erik Anderson '21Johnny Vaughey '22
B7Catie Vandervort '22Caroline Lochner '22
ReservesSeth Aldrich '21Atlas Iverson '22
Bellingham High SchoolRaidersA17Jack Knowles '20Talia Clarke '22
B19Morgan Seestrom '20Sedona Webb '21
Benson Polytechnic High SchoolTechstersA3Conrad Miller '21Rooney Ferguson '21
B17Daniel Duyvestein '21Charlize Peterson '21
Capital High SchoolCougarsA5Annie Buelt '20Ann Li '20
B11Joy Brennan '20Caroline Hurley '20
Central Kitsap High SchoolCougarsA15Tyler Nolasco '19Jazmine Clewis '19
B18Claire Jablonski '191-2,5-6,9-10Cormac Burke '221-2,9-10
Cormac Burke '223-4,7-8,11Annelisa Ayars '203-8,11
Charles Wright AcademyTarriersA13Hayden Flaskerud '201-4,9-11Ted Corddry '211-4
Nicholas Lee '205-8Jaden Unruh '225-11
B9Jack Corddry '191-2Jaden Unruh '221-4
Ted Corddry '215-10
Nicholas Lee '2011
Garfield High SchoolBulldogsA10Emilia Garcia-Bompadre '19Soren Althoff '221-6
Ben Bryant '227-11
B8Colin Olson '22Aidan Kemper '191-8
Soren Althoff '229-11
Gig Harbor High SchoolTidesA4Axel Stordahl '20Carlos Rivas '22
B6Dayne Hall '22Ripley Morris '19
Hood River Valley High SchoolEaglesA18Stella Waag '20Kevin Johnston '20
B16Carter Rigert '19Teddy Parkinson '22
Ingraham High SchoolRamsA2Maks Groom '20Duncan Weiner '20
B13Aragorn Crozier '201-2,5-8Alice Curtis '22
Kira Blumhagen '213-4,9-11
North Kitsap High SchoolDogfishA11Anna Sherry '19Isabelle Loverich '19
B14Julia Sherry '19Anna Schroeder '191-6
Alaina Marcotte '197-11
Oak Harbor High SchoolWildcatsA12Thomas Buys '22Willa Weinsheimer '20
B15Ben Servatius '22Cooper Billiter '22
Olympia High SchoolBearsA1Owen Timms '19Evan Krug '191-2
Ellie Davis '213-4
B1Sam Bonauto '21Peter Kelleher '22
Orcas High SchoolVikingsA6Dominick Wareham '1911Millie Kau '1911
B5Ronan Rankin '1911Miette Woolworth '2111
Port Townsend High SchoolPort TownsendA19Jack Gibbons '20Odin Smith '211-4,9-10
Luca Gesinger '205-8,11
B10Mary Darcy '21Chance Bates '21
Roosevelt High SchoolRough RidersA14Sam Kimmel '20Colin Baker '211-4
Matthew Lindburg '215-10
Abbie Chipps '2111
B3Miles Williams '20Abbie Chipps '211-8
Colin Baker '219-10
Matthew Lindburg '2111
ReservesMax Pleskoff '20
Sehome High SchoolMarinersA8Cedric Keneipp '18Mira Anders '19
B2Emma Powell '21Natalie Serbousek '21
Squalicum High SchoolStormA16Jacob Weston '19Madeline Roberts '21
B12Cole Sokolik '17Reid Fryer '21