MDISA SCC JV Fleet race

Registrations

SchoolTeamDiv.RankSkipperRacesCrewRaces
Archbishop SpaldingCavaliersA6Michael Hinrichs '221-5Addison Lisiewski '221-5
B9Danny Pereira '211-5No show1-5
Bethesda - Chevy Chase HSBattlin' BaronA5Nick Savage '23 *1-5Wyatt Grimm '22 *1-4
Caroline Odell '23 *5
B11Carmen Fowler '22 *1-5Caroline Odell '23 *1-2
Juliet Plaster '23 *3-5
ReservesGrace Corbett '22 *C. Augie Spendley '19
Broadneck High SchoolBruinsA4Jon Weed '221-5Emilie Orendorff '221-5
B5Tyler Hughes '221-5Caleb Willetts '221-5
Georgetown Day SchoolGeorgetown DayA9Brady Briggs '22 *1-2,5Sarah Henderson '20 *1-2,5
Max Lawall '19 *3-4Noah Sapiro '22 *3-4
B12Max Mollinoff '23 *1-5Grace Corbett '22 *1-5
Great Mills High SchoolHornetsA10Jonathan Stevenson '231-5Clare Greenwell '221-5
B8Finn Ludwig '231-2Peter Morris '231-2
Peter Morris '233-5Finn Ludwig '233-5
Kent Island High SchoolBuccaneersA7Corbin Voorhes '211-2Sean Moynihan '211-2,5
Jackson Park '223-4Noah Wigglesworth '223-4
Doug MacDonald '195
B7Doug MacDonald '191-2Katie Norman '191-2
Aliya Berger '203-5Mary MacDonald '213-5
Leonardtown High SchoolRaidersA13Bay MacQuilliam '211-5Alex Silva '211-5
B13Conner Anderson '211-2,5Glynis Rossi '231-2,5
Glynis Rossi '233-4Conner Anderson '213-4
North East River High SchoolRoad WarriorsA2Skylor Sweet '221-5Henry Stockman '221-5
B2Morgan Essex '191-5Ellie Sekowski '191-5
PatuxentPanthersA12Henry Meiser '231-5William Western '231-5
B6Derick Fahnestock '221-5Caroline Mederos '241-5
Severn SchoolAdmiralsA1Patrick Dolan '211-5Audrey Klepper '211-5
B1Jack O'Donnell '211-5Cole Petrinko '221-5
Severna ParkFalconsA8Zach Hammel '211-5Janie Powell '211-5
B3Ben Chitterling '211-5No show1-5
St. Mary's High School (MD)SaintsA3Cole Wiegand '211-5No show1-5
B4William Donald '241-5Lucy Duckett '211-5
St. Mary's RykenKnights 1A14Alexandra Mullery '221-5Jillian Downey '201-5
B10Abigail Hupp '221-5Matt Getson '201-5
St. Mary's RykenKnights 2A11Alex Howard '221-5Caeden Wirth '221-5
B14Timothy Dixon '201-5 Cole Cantu '221-5