MN Conference #3 at Minneapolis Sailing Center

Registrations

SchoolTeamDiv.RankSkipperRacesCrewRaces
Benilde St MargaretsMixedA14Ellen Adams '21Ordahl Stella '24
B14Luke Evans '22Trey Brixius '23
Brainerd High SchoolMixedA12Brandon Eberts '251-12Kristoffer Koop '241-12
B11Shelby Balmer '241-12August Vogelgesang '251-2,5-6,9-10
Dana Balmer '263-4,7-8,11-12
Edina High SchoolmixedA8Madeline Netzer '221-12Grady Van Ness '221-12
B8Virginia Higgins '221-12Tyler Utendorfer '221-12
MahtomediMixed 1A4Cole Barre '211-7Nick Lorentz '211-7
B4Anika Liner '211Luke Schmidt '211
Luke Schmidt '212-7Anika Liner '212-7
MahtomediMixed 2A10Finnian Falvey '211-7Ella Wisely '241-7
B6Luke Larson '211-7Jack Colosi '251-7
Mounds Park AcademyPanthersA6Owen Harrod '221-7Faith Christensen '211-7
B2Hank Seum '231-7Parker Ziegler '241-2,5-6
Ian Frankel '243-4,7
Orono High SchoolSpartans 1A2Seamus Hendrickson '211,3,5,7Kytalin Hendrickson '221,3,5,7
Kytalin Hendrickson '222,4,6Seamus Hendrickson '212,4,6
B5Theodore (Teddy) Graham '22Jack (Henry) Strommen '21
Orono High SchoolSpartans 2A13Martin Weiss '22Austin Shaw '23
B12Rory Baker '24Caden Houge '23
Orono High SchoolMixedA9Hunter Wheaton '231-4Harper Gordon '26 *1-2
Sam Jackson '235-7Sam Jackson '233-4
Hunter Wheaton '235-7
B10Henry Jackson '251-2,5-7Caleb Thompson '251-4,7
Harper Gordon '26 *3-4Harper Gordon '26 *5-6
Southwest High SchoolMixed 1A5Calvin Lamosse '211-12Sam Fider '221-12
B7Hazel Eiden '251-12Gints Pelecis '211-12
Southwest High SchoolMixed 2A3James Jagielski '211-12Helene Schroeder '221-12
B9Nils Wulfsberg '221-12Spence Christensen '221-12
St. Paul Academy (MN)MixedA7Finn Tait '211-12TJ Isberg '211-12
B3Wyatt Tait '231-12Hayden Graff '211-12
Wayzata High SchoolNavyA11Paige Kurtenbach '23Jack Karban '231-2,5-15
Isaac Sparber '223-4
B13Andrew Sabin '261-2,7William Carberry '261-2,5-7
Isaac Sparber '223-6Andrew Sabin '263-4
White Bear Lake High SchoolBearsA1Matt Dresen '211-7Abigail Carlson '211-7
B1Patrick Levels '221-7Ella Skeie '231-2,5-6
Matthew Fisher '233-4,7