NJISA 2019 Spring Wed Series #9

Scores for Division B

TeamTotalSailors
1RanneyRanney School8Luke Arnone '19
Panthers 1Blake Epstein '191-2
Matthew Hamelsky '193-4
2Toms River  NorthToms River North11Declan Botwinick '21
MarinersEvan Harrison '21
3St. Augustine PrepSt. Augustine Prep School15Michael Pinto '19
HermitsPatrick York '201-2
Chase Davis '203-4
4Christian BrothersChristian Brothers Academy20Ryan Mullins '19
Colts 1Joseph David '20
5Christian BrothersChristian Brothers Academy22Colin Guerrera '22
Colts 2Walter Mehl '21
6Southern RegionalSouthern Regional High School23Bridget Green '21
Rams 1Lyndsey Clark '21
7Southern RegionalSouthern Regional High School33Kennedy Laureigh '22
Rams 2Nate Ertle '20
8RanneyRanney School36Alexa Whitman '221-2
Blake Epstein '193-4
Panthers 2George Sima '201-2
Will Beyer '203-4
9Christian BrothersChristian Brothers Academy39Justin Modin '19
Colts 3John Ruane '21
10Toms River  SouthToms River South41Garrett Johnston '22
IndiansJack Parks '21
11ChathamChatham High School45Luke duPlessis '20
CougarsYumtsokyi Bhum '19
12Trinity HallTrinity Hall48Juliana Scheick '22 *1-2
Ella Bilow '223-4
MonarchsElla Bilow '221-2
Hope Maguire '193-4
13Donovan CatholicDonovan Catholic High School49Sloane Nelson '22
GriffinsIsabella Aguanno '22
14Unregistered-MASSAUnregistered-MASSA53
Pirates
15Rumson-Fair HavenRumson-Fair Haven54Ian Wurch '21
BulldogsJoey Cooner '19
16Marine Academy of ScMarine Academy of Science and Technology57Riley Plosica '19
RangersAaron Sigmond-Warner '21
17Central RegionalCentral Regional High School60Zach Brooks '21
EaglesAlexander Cammarato '22

Score history

The following chart shows the relative rank of the teams as of the race indicated.

The first place team as of a given race will always be at the top of the chart. The spacing from one team to the next shows relative gains/losses made from one race to the next. You may hover over the data points to display the total score as of that race.

Your browser does not support SVG elements.