Art Johnson

Registrations

SchoolTeamDiv.RankSkipperRacesCrewRaces
Arrowhead High SchoolMixedA3Jack Schweda '201-6Maggie Siepmann '201-6
B4Eli Koper '211-6Tess Kruetzman '191-6
Brainerd High SchoolMixedA16Taylor Jensen '191-12Ethan Stohr '231-12
B19Eloise Gitchell '191-12Gray Gitchell '201-2
Brandt Norwood '203-6
BreckVarsityA14William Sweeney '211-6Grace Schurtz-Ford '201-6
B15Maeve Katics '221-6Erin McDonagh '241-6
Edina High SchoolmixedA5George Moore '191-14Marit Lebakken '191-14
B7Madeline Netzer '22 *1-14Grady Van Ness '221-14
Evanston Township HSBlueA17Toby Riecke '211-5Miles Ford '191-5
Miles Ford '196Toby Riecke '216
B10Charlie Herrick '22Matt Bussey '20
Evanston Township HSOrangeA19Tim Mooney '21Oscar Underburg '20
B14Maxime Visa '19Tyler Knohl '22
MahtomediZephyrsA7Cole Barre '211-8Nick Lorentz '211-8
B5Luke Schmidt '211-8Kristen Geib '201-8
MahtomediMixed 1A21Delaney Mallin '211-8Olivia Shores '211-8
B16Belle Carpenter '221-8Rasmus Gantriis '211-8
MahtomediMixed 2A18Luke Larson '211-8Mason Schneider '241-2,5-6
Ian Larson '243-4,7-8
B18Kallista Halatsis '231-8Abigail Brown '241-8
MahtomediMixed 3A22Finnian Falvey '211-8Claire Brings '211-8
B22Stella DeMars '241-8Zoe Coler '241-8
Minnetonka High SchoolSkippers 1A2Nate Olmsted '191-12Rowan O'Connell '201-12
B1Graham Ness '191-12Garrett Moen '191-12
Minnetonka High SchoolSkippers 2A8Greg Bittle '211-6Tristan Wischmeier '211-6
B3Max Sigel '221-6Tryg van Wyk '221-2,5-6
Kruthica Dama '223-4
Minnetonka High SchoolMixedA10Jacob Zils '231-12Jordi Malaret '231-12
B9Katie Hanley '221-2,5-6Martha Hughes '241-4
Jack Callinan '233-4Jack Callinan '235-6
Mounds Park AcademyMixedA9Toby Sullivan '191-8Samantha Forgosh '221-8
B2Hank Seum '231-8Karan Jain '191-8
Oconomowoc High SchoolRaccoons 1A4Quinn Harris '211-10Ryan Odeja '191-10
B13Emma Wagner '211-10Ethan Starkman '201-4
Jacob Spear '215-10
Oconomowoc High SchoolRaccoons 2A15Mikey Grosspietsch '201-10Cambel Puestow '201-10
B8Carly Kiss '211-10Macy Saucke '191-10
Orono High SchoolMixedA1Seamus Hendrickson '21Morgan Reeves '221-2,5-6
Jack (Henry) Strommen '213-4
B6Dominic Serino '191,5-6Austin Johnson '191
Austin Johnson '192-4Dominic Serino '192
Georgia Green '223-4
Jack (Henry) Strommen '215-6
Southwest High SchoolMixedA13Griffin Sack '241-2Keilan Keith '221-2
Finn Edevold '243-14Nils Wulfsberg '223-14
B20Paul Wang '231-14Keilan Keith '221-14
St. Paul Academy (MN)MixedA12Finn Tait '211-14Hayden Graff '211-14
B11Wyatt Tait '231-14TJ Isberg '211-14
ReservesSabrina Rubenstein '23
Stillwater High SchoolVarsityA20Aidan Lundgren '211-6Anna DuMond '221-6
B21Sophia Nelson '221-6Aubrey Filanrinos '201-6
Wayzata High SchoolMixedA11Kate Ness '23Grace Bray '23
B12Maria Pumper '19Alyson Liu '24
White Bear Lake High SchoolMixedA6Matt Dresen '201-8Stella Townshend '241-8
B17Alec Murphy '221-8Jesse Flores '201-8