MISSA Great Lakes Championship

Registrations

SchoolTeamDiv.RankSkipperRacesCrewRaces
Arrowhead High SchoolWarhawksA13Jack Schweda '20Max Krotts '21
B17Ella Schieble '221,3,6-10Tess Kruetzman '191-6,9-13
Jackson Walker '222,4-5,11-13Jackson Walker '227-8
Culver AcademiesEaglesA18Beckett Kumler '201-2,7-8,11-13Nathaniel Barret '191-2,7-8,11-13
Samantha Bialek '203-6,9-10Cady Clark '203-6,9-10
B14Caleb Barrett '20Audrey Quist '19
Grosse IIe High SchoolGrosse Ile - ScarletA7Ian Reimel '19Maren Matthews '22
B4Molly Matthews '19Kyla Bugarin '201-6
Meghan Dieball '207-13
Grosse Pointe South High SchoolBlue DevilsA10Christiana Scheibner '191-3,7-10Drew Clutterbuck '191-3,6,11-20
Billy Vogel '214-6,11-20Anna Carron '214-5
Matt Schulte '207-10
B2Dominic Dulac '20Gwen Hudson '201-4
Luc Walz '205-20
Jones College PrepEaglesA16Emmett Nevel '21David Eskilson '221-6
Philip Mick '227-13
B19Molly Sheridan '211-6,13Michael Stewart '211-6
Michael Stewart '217-12David Eskilson '227-13
Lane Tech College PrepVarsityA11Luke Hosek '201-13Lauren Mellinger '211-6
Julian Bornstien '207-13
B18William Frendreiss '191-13Julian Bornstien '201-6
Christopher Connally '207-13
Latin School of ChicagoRomansA12James Nappo '201-2Julia Fairbank '191-2
Marleigh Belsley '193-16James Nappo '203-16
B6Nikolas Chambers '19CJ Ricci '20
Lyons Township High SchoolLionsA17Sam Wojcik '191-13Abbey Walls '191-6,9-13
Nick Bezanis '207-8
B13Jack Bergman '201-13Keg Avakian '221-4,7-13
Jack O'Brien '195-6
Minnetonka High SchoolSkippersA1Nate Olmsted '191-6,13Annika Irene '191-6
Matthew Kickhafer '197-12Audrey Cote '207-8
Lucia Loosbrock '219-13
B1Graham Ness '191-13Rowan O'Connell '201-6
Henry Westlind '197-13
Mounds Park AcademyPanthersA9Toby Sullivan '19Samantha Forgosh '221-6
Jose Varela '197-13
B20Karan Jain '19Stephen Olk '211-4,7-13
Jose Varela '195-6
New Trier HSTrevianA5Quinn Keenan '19Zach Nagel '191-3
Izzy Cox '194-16
B11Noah Barton '19Anna McBride '20
Oconomowoc High SchoolRaccoonsA20Sean Mihelich '221,3,7-10,13Ryan Odeja '191-2,4-8,11-13
Emma Wagner '212,4-6,11-12Emma Wagner '213,9-10
B10Quinn Harris '21Lexi Garczynski '19
Orono High SchoolSpartansA6Seamus Hendrickson '21Jack (Henry) Strommen '21
B5Rachel Bartel '20Archie Bolgar '19
Southwest High SchoolLakersA14Calvin Lamosse '21James Jagielski '21
B12Nicole Guiliani '20Gints Pelecis '21
Spring Lake High SchoolRedA8Noah Wolters '19Zak Colvin '19
B3Zoe Czadzeck '20Abby Airo '201-2,5-13
Grace Kucharski '193-4
St. Ignatius College Prep, Chicago, ILWolfpackA2Jack Baldwin '22Cristina Dombrowski '19
B9Caroline Sandoval '19Liam Anderson '21
St. Ignatius HS - Cleveland, OHWildcatsA4Spencer Barnes '20JP Wynne '20
B7Will Carroll '21Will Thorton '20
University of Chicago Laboratory SchoolsMaroonsA15Matteo Torquati '19Alec Wyers '191-10
Giovanna Boffa '2011-13
B15Benny Wild '221-12Emerson Wright '191-8
Emerson Wright '1913Adler Wright '229-12
Alec Wyers '1913
Walter Payton College Preparatory High SchoolGrizzliesA3Owen Patterson '19Asha Baddi '20
B8Liliana Taub '19TJ Boland '19
ReservesWyatt Harley '21Aviva Kaplan '20
Westerville North High SchoolWarriorsA19Nadia Reynolds '20Jamie Touzinsky '20
B16Brendon Smucker '21Sam Heighway '21