MASSA Fall Gold Fleet Championship

Registrations

SchoolTeamDiv.RankSkipperRacesCrewRaces
Bethesda - Chevy Chase HSBattlin' BaronA15Nick Budington '211-6Liam Gronda '211-6,11-12
Friso Grolleman '207-12Anna Grolleman '227-10
B7Matt Budington '211-12Anna Grolleman '221-4
Ryan Tatelbaum '215-12
Christchurch SchoolSeahorsesA3Nathan Smith '201-12Reese Bragg '211-4
Kennedy Jones '205-8
Louie LaFevre '219-12
B2John Vail '201-5,7Louie LaFevre '211-4
Gannon Troutman '216,8-12Anna Flynn '205-12
Christian Brothers AcademyColtsA14Ryan Ehnot '22Bryce Vitiello '231-6
Joseph David '207-12
B9Colin Guerrera '22Connor Feury '22
Great Mills High SchoolHornetsA16Olivia Sowa '20Braedon Myers '20
B13Lucy Paskoff '20Jonathan Stevenson '23
Key SchoolZagsA7Charles Anderson '211-12Emma Kissel '211-12
B16Molly Roden '211-6Marissa Loftus '211-6
Max Shapiro '207-12Molly Roden '217-12
ReservesGriffin Dugan '21
Leonardtown High SchoolRaidersA6Daniel Unangst '20Audrey Commerford '211-8
Steven Twemlow '209-12
B8Tyler Egeli '20Hannah Davis '20
ReservesMakenna Labor '21
Nichols SchoolVikingsA11Ethan Stoffman '20Sam Thompson '20
B14Samantha Jensen '20Michael Matuch '20
Norfolk AcademyBulldogsA13Henry Allgeier '231-8,11-12Ali Zaidi '201-12
Charlie Britt '219-10
B15Michael Hostutler '201-8Audrey Permenter '231-8
Rebecca Schill '239-10Michael Hostutler '209-12
Jennifer Permenter '2111-12
Norfolk Collegiate SchoolOaksA10Alex Schuck '211-12Adam Elci '221-2,5-6
Robert Chase '223-4,7-10
Jon Krueger '2011-12
B5Harrison Thomson '221-12Sam Beck '211-12
Poquoson High SchoolIslandersA2Jack McKenna '201-12Emmaline DiCarlo '201-12
B17Eleanor Patterson '221-8Claire DiCarlo '221-6
Chase Brewer '229-12Ashlyn Wise '217-10
Eleanor Patterson '2211-12
Ranney SchoolPanthersA12Brooke Schmelz '211-12Ashley Abboud '221-8
Jack Whitman '239-12
B18Alexa Whitman '221-12John Cocozza '201-10
Crosby Collins '2311-12
Severn SchoolAdmiralsA1Mariner Fagan '201-10Ryan Wahba '201-12
Sam Bruce '2011-12
B1Madeline Hawkins '201-10Addi Harris '201-4
Jordan Bruce '2011-12Cole Petrinko '215-10
Rees Tindall '2111-12
Southern Regional High SchoolRamsA4Brielle Willoughby '201-12Kennedy Laureigh '221-4
Nate Ertle '205-12
B3Bridget Green '211-12Joe Mrazek '201-6,9-12
Alex Klinov '227-8
Southwestern Central High SchoolTrojansA17William Turner '20Luke Tota '20
B10Brooks Turcotte '22Madi Overbeck '21
St. Joseph's Collegiate InstituteMaraudersA18Braeden Bommarahau '21Christopher Zawadzki '20
B12Mark Hofmeister '20Garrett Grenauer '20
The Stony Brook SchoolBearsA8Steven Hardee '221-12Julia Evans '211-4,9-12
Isabella Seminario '225-8
B11Lilly Jette '211-6Isabella Seminario '221-4
Harry Fredericks '227-12Nicholas Gargiulo '235-12
Toms River NorthMarinersA5Declan Botwinick '211-12Evan Harrison '211-12
B4Everett Botwinick '221-12Connor corbett '221-12
YorktownPatriotsA9Colman Schofield '211-12Matthew Boothby '211-12
B6Conrad Schofield '231-12William Bernhardt '211-7,10-12
Eric Johnson '238-9