MN Conference 1 - Fall 2019

Registrations

SchoolTeamDiv.RankSkipperRacesCrewRaces
Bloomington JeffersonMixedA13Madeline Netzer '22Harriet Slaats '21
B22Lorenzo Good '25Zoe Walters '251-2,5-6
Paige Donnelly '213-4,7
Brainerd High SchoolWarriorsA24Wyatt Holst '24Keaton Kearney '23
B24Ethan Nash '23Maddie Holst '23
BreckVarsityA16William Sweeney '21Wren Pellant '231-2,5-6
Evan Lin '213-4,7
B4Maeve Katics '22Erin McDonagh '24
Edina High SchoolHornetsA18Virginia Higgins '22Tyler Utendorfer '22
B6Grady Van Ness '22Alex Wicklund '23
MahtomediMixedA14Luke Schmidt '26Claire Brings '21
B15Luke Larson '21Abigail Carlson '21
Minnetonka High SchoolSkippers 1A9Greg Bittle '21Tristan Wischmeier '21
B3Jack Callinan '23Rory Cole '22
Minnetonka High SchoolSkippers 2A12Marley Barrett '23Macie Anundson '20
B16Jack Wherry '22Jordi Malaret '23
Minnetonka High SchoolSkippers 3A2Jacob Zils '23Sophia Sigel '24
B21Caroline Van Neste '22Addie McGrath '23
Minnetonka High SchoolSkippers 4A11Max Sigel '22Evelyn Engebretson '24
B11Isabela Snow '23Ana Stewart '23
Minnetonka High SchoolMixedA7Tryg van Wyk '22Bryce Lesinski '23
B23Lucy Snow '24Katherine Ahlquist '24
Mounds Park AcademyPanthersA4Hank Seum '23Parker Ziegler '241-2,5-6
Madeline McNerline '233-4,7
B13Stephen Olk '211-2,5-6Samantha Forgosh '221-2,5-6
Samantha Forgosh '223-4,7Stephen Olk '213-4,7
Orono High SchoolSpartansA1Seamus Hendrickson '21Hunter Wheaton '23
B8Theodore (Teddy) Graham '22Morgan Reeves '22
Orono High SchoolMixedA22Parker Abed '221-2Kenzie Germanson '201-2,5-6
Louise Rosenbaum '203-7Parker Abed '223-4,7
B19Martin Weiss '221-2,5-7Rory Baker '241-2,5-7
Rory Baker '243-4Martin Weiss '223-4
Pequot Lakes High SchoolMixedA19Jackson Holmes '21Hailey Nameniuk '21
B20Ethan Stohr '23Ella Kline '21
Providence AcademyMixedA20Connor Shore '22Ryan Boudreau '231-2,5-7
CJ Johnson '233-4
B5Harper Gordon '26Alyson Liu '241-6
CJ Johnson '237
River Falls High SchoolMixedA17Logan Farner '20Ruby Bancroft '25
B18Sophia Nelson '21Emmanuel Hanson '20
Southwest High SchoolLakersA6James Jagielski '21Helene Schroeder '22
B7Paul Wang '23Sam Fider '22
Southwest High SchoolMixedA10Finn Edevold '24Nils Wulfsberg '22
B14Griffin Sack '24Michael van Panhuys '22 *
St. Paul Academy (MN)SpartansA8Finn Tait '21TJ Isberg '21
B2Wyatt Tait '23Hayden Graff '21
Stillwater High SchoolVarsityA23Aidan Lundgren '22William Fleming '25
B12Anneliese Farner '25Logan Farner '20
Washburn High SchoolMixed 1A15Alexandre Cholat '22Hazel Eiden '25
B9Leo Markus '23Amelia Selstad '22
Washburn High SchoolMixed 2A5Sean McAneney '21Gints Pelecis '21
B1Patryk Stachowicz '24Mark Kamenev '24
Wayzata High SchoolNavyA21Stonewall Anderson '26Andrew Sabin '26
B10Paige Kurtenbach '23Barrett William '24
White Bear Lake High SchoolBearsA3Matt Dresen '21Lynzy Tran '211-2,5-7
Jaeger Hosmer '243-4
B17Stella Townshend '22Kate Hoffman '21