Art Johnson

Registrations

SchoolTeamDiv.RankSkipperRacesCrewRaces
Arrowhead High SchoolWarhawks 1A1Cole Schweda '23Ellie Siepmann '23
B1Charlie Allen '24Will Platten '23
Arrowhead High SchoolWarhawks 2A8Adam Biwer '22Riley Jensen '23
B14Elizabeth Allen '261-8Ava Kiss '25
Riley Jensen '239-10
Beacon AcademyTrailblazersA23Merritt Woolridge '23Elias Dunn '23
B20Elliot Sutton '24 *Gavin Parsons '24
Brainerd High SchoolWarriorsA19Wyatt Holst '24Cadence Hartwig-Burton '23
B17Brandon Eberts '25Brooke Krivich '22
ReservesTeagan Hartwig-Burton '25Kristoffer Koop '24Ethan Stohr '23Sebastian Tisdell '24
Edina High SchoolHornetsA18Wyatt Tait '23 *Lorenzo Good '25
B16Grady Van Ness '22Alex Wyatt '27
Evanston Township HSWildkits 1A22Leo Zematis '23Connor Vannatta '22
B18Annabel Rush '22Skye Elzaurdia '23
ReservesEva DeCastro '24Bennett Gottesman '23James Montgomery '23Jack O'Connor '22
Evanston Township HSWildkits 2A13Bennett Gottesman '23Jack O'Connor '22
B8Eva DeCastro '24James Montgomery '22
ReservesSkye Elzaurdia '23Annabel Rush '22Connor Vannatta '22Leo Zematis '23
MahtomediZephyrsA4Owen Harrod '22Nora Yocum '221-2,5-6
Aliya Determan '263-4,7-10
B11Ella Wisely '24Mason Schneider '24
Minnetonka High SchoolSkippersA2Max Sigel '22Ana Stewart '23
B2Marley Barrett '23Gwyneth Noller '25
Minnetonka High SchoolMixed 1A3Tryg van Wyk '22Bryce Lesinski '23
B4Nigel Yu '24 *Amelia Sulciner '24 *
Minnetonka High SchoolMixed 2A16Katherine Ahlquist '241,3,5,7,9Teddy Bower '26 *1,3,5,7,9
Teddy Bower '26 *2,4,6,8,10Katherine Ahlquist '242,4,6,8,10
B5Martha Hughes '21 *Fifi Tierney '21 *
Mounds Park AcademyPanthersA15Samantha Forgosh '22Parker Ziegler '24
B19Alex Bixby '251-6,9-10Sofie Muschenheim '251-2,5-6,9-10
Akaycia Belisle '257-8Niamh McMahon '263-4,7-8
Orono High SchoolSpartans 1A12Caden Houge '23Georgia Green '23
B7Henry Jackson '25Caleb Thompson '25
Orono High SchoolSpartans 2A21Rory Baker '241-2Sam Jackson '231-2
Sam Jackson '233-10Rory Baker '243-10
B12Parker Abed '22Austin Shaw '23
Pequot Lakes High SchoolPatriotsA14Kristoffer Koop '24Sebastian Tisdell '24
B6Ethan Stohr '23Teagan Hartwig-Burton '25
Pewaukee High SchoolVarsityA7Charlie Bruss '24Julia Janssen '22 *
B15Edward Mooney '25William Sobol '24
Sheboygan North High School (WI)Raiders 1A11Jasper Delasanta '22Harsshitha Balachander '23
B3Adam Pickhardt '24Lauren Bemis '22
Sheboygan North High School (WI)Raiders 2A17Frank Ribich '26Dottie Quasius '25
B23No showCaleb Sander '24
St. Paul Academy (MN)SpartansA6Sam Fider '22Aiden Higgins '20 *
B13Kristaps Pelecis '25 *No show
Washburn High SchoolMillersA9Alexandre Cholat '22Rose Pereira '22
B21Leo Markus '23Franklin Hurt '25
Wayzata High SchoolNavyA5Paige Kurtenbach '23Alyson Liu '24
B10Rafael Zarzosa '23William Barrett '24
Wayzata High SchoolMixedA10Dominik Moncur '25Aiden Kennedy '251-6
Jack Karban '237-10
B9Stonewall Anderson '26Lauren Reichert '24
White Bear Lake High SchoolBearsA20Robbie Dresen '25Elin Reigstad '241-2,5-6
Haaken Lein '273-4,7-10
B22Stella Christianson '24Lucy Guidinger '24