Great Lakes Championships

Registrations

SchoolTeamDiv.RankSkipperRacesCrewRaces
Arrowhead High SchoolWarhawksA7Cole Schweda '231-14Ellie Siepmann '231-3,7-9,13
Adam Biwer '224-6,10-12
B3Charlie Allen '241-14Will Platten '231-14
Bay High SchoolRocketsA1Jack Vanderhorst '22Ashley Almquist '22
B6Jonathan Mack '22Annika Vanderhorst '231-6,10-13
Ella Adelman '227-9
ReservesKellie Keane '24Ellen Petrigan '22
Black River Public SchoolVarsityA9LJ Nykamp '251-13Jonas Pearson '251-3
Anneke Hackney '254-12
Alden Gort '2213
B20Alden Gort '221-13Kiarra Bracelly '251-6,9-13
Jonas Pearson '257-9
Cranbrook KingswoodBlueA13Charlie Gonzalez '23Max Crozier '23
B12Aaron Wang '25Jack Harman '23
Culver AcademiesEaglesA6Sofia Dolan '22Addison Pohl '23
B2Annie Samis '25Parker Kumler '23
ReservesMayka Mariscal '23Christopher Mikesell '24
Grosse Pointe South High SchoolBlue DevilsA18Eric Brieden '231-13Boaz Selinger '221-13
B19Charlie Gmeiner '231-13Dominic Palazzolo '231-13
Kettle Moraine High SchoolVARSITYA8Augie Jarecki '221-14Cailey Elliott '241-3,7-9,13
Karina Palmer '234-6,10-12
B15Penelope Whiteside '241-14Kira Schienke '241-14
Lake Forest High SchoolScoutsA16Leo Kumar '231-3,7-9Jackson Schwartz '251-3,10-13
Owen Kohut '254-6,10-13Gavin Roby '244-6
Mary Carter '247-9
B14Keegan Chatburn '251-3,7-9,13Kyle McDonald '221-14
Alec Ranker '244-6,10-12
Latin School of ChicagoRomansA2Christian Prendergast '24Maya Mahoney '23
B10Timothy Hesse '23Emily Marlas '221-9
Domenic Sacchetti '2310-13
Loyola AcademyRamblersA12Jimmy Sohigian '24Fiona Naughton '221-5,7-12
Peter Garrison '246,13
B5Santiago Echevarria '221-3,7,12-13Natalia Bretones '231-13
Lexi Chigas '224-6,8-11
Minnetonka High SchoolSkippersA4Jacob Zils '231-11,13Ana Stewart '231-9
Marley Barrett '2312Carmen Lineer '2210-11
Jacob Zils '2312
Emma Komis '2213
B4Max Sigel '221-13Emma Komis '221-13
New Trier HSTrevianA14George Barton '221-6,13Lucy Elvart '241-6,13
Arrieta Angueira Salbidegoitia '227-12Will Broseman '227-12
B11Caroline McClain '241-6Will Broseman '221-6
Calvin Lutton '227-13Casey Bertocchi '227-13
Rocky River High SchoolPiratesA15Jacob Myers '24Bill Lazzaro '22
B9Buck Rathbun '24Reese Levinson '25
Sheboygan North High School (WI)RaidersA17Jasper Delasanta '22Harsshitha Balachander '23
B16Adam Pickhardt '24Lauren Bemis '22
St. Ignatius College Prep, Chicago, ILWolfpackA5Jack Baldwin '221-9,11-13Olivia Schmitt '22
Avery Baldwin '2510
B1Peter Barnard '23Stella Potter '221-9
Daniel Sandoval '2210-13
St. Ignatius HS - Cleveland, OHWildcatsA10Eric Pohl '22Charles Pohl '221-3,10-13
Gavin Hirz '224-6
John Wagner '237-9
B8Adam Starck '25Joe Lavelle '231-3,7-9
Brady Mayer '254-6,10-13
Traverse City CentralTCC Varsity BlackA19Colin Gordon '22grace vanstratt '24 *
B17Lucas Rodenroth '23Case Brooks '23
University of Chicago Laboratory SchoolsMaroonsA11Benny Wild '221-3,7-9,12-14Lydia Frost '241-3,7-9
Elizabeth Frost '234-6,10-11Bryan Pan '234-6,10-14
B7David Ren '24Benjamin Luu '221-14
Walter Payton College Preparatory High SchoolGrizzliesA3Deana Fedulova '24Cora Star '22
B13Tristan Tucker '221-3,10-13Lucy Harley '23
Natalie Becker-Stevens '224-9
West Bloomfield High SchoolLakers VarsityA20Walter Paliga '221-3,10-13Vinny Paliga '241-3
Ethan Gulati '224-5Brent Armstrong '254-5,13
Brent Armstrong '256-9Ethan Gulati '226,10-12
Liam Gilin '257-9
B18Vinny Paliga '24Jack Armstrong '25