Leukemia Cup

Registrations

SchoolTeamDiv.RankSkipperRacesCrewRaces
Black River Public SchoolMixedA2Jack Hemmelgarn '19Caitlin Derby '221-2
Greta Traver '233-4
B1Eden Nykamp '21Jeffery Graan '21
Bloomfield Hills High SchoolMIXED OrangeA16Adrianna Lee '18Natalia Luna '20
B10Megan O'Gorman '18Ryan Patterson '19
Brother Rice/Marian High School - MIBRMS-blackA18Jon Crowe '18Makayla Snyder '19
B16Jack Sielicki '18Makayla Snyder '19
ReservesLilly Neill '18
Brother Rice/Marian High School - MIBRMS Orange-mixedA10Owen Bannasch '22Lauren Scolari '20
B20Madison Paulus '20Maggie Christ '19
Cranbrook KingswoodCranbrook CranesA4Henry Gonzalez '21Calvi Teste '201-2
Kate Gordon '193-4
B6Adrian Stone '20Izzy Jacobson '211-2
Calvi Teste '203-4
ReservesHognyi (Tony) Lu '21
Detroit Country Day SchoolMIXED GoldA13Ethan Lee '19Michael Williams '20
B12Brian Liu '18Aeres Zhou '231-2
Anthony Dziuba '20 *3-4
Detroit Country Day SchoolMIXED RedA20Emily Pytell '21Anna Russo '20
B19Lukas Denner '18Walter Paliga '22
Detroit Country Day SchoolMIXED BlueA21Liam Hounsell '23Dwight Ellis '20
B21Bill Fan '19Ken Zhu '19 *
Grosse Pointe North High SchoolNorsemenA19Adam Weinkauf '18RJ Sables '201-2
McLellan '193-4
B2Charlie Ramsdell '20John Godoshian '18
Grosse Pointe North High SchoolMixedA8Max Klassen '22Daniel Ament '21
B8Shay Gualdoni '21Teddy Prokop '19
Grosse Pointe South High SchoolGoldA6Anna Carron '21Eva Paschke '201-2
Lucas Bellamy '203-4
B4Ashley Strong '20Luc Walz '20
Grosse Pointe South High SchoolWhiteA12Julia Hudson '20Charlotte Martinez '191-2
Andrew Michal '21 *3-4
B11Christina Thomas '21Matt Schulte '20
Grosse Pointe South High SchoolBlueA7Eva Rossell '18Gwen Hudson '20
B5Emma Turner '19Audrey Whitaker '19
Grosse Pointe South High SchoolYellow (Mixed)A9Ryan Hexter '21Aidan King '21
B3Billy Vogel '21Fritz Woerner '20
Groves High SchoolMixedA11Luuk Schmit '18Susanne Denner '19
B13Nate Marsden '19Meghan Guo '19
Mercy High School - MIMarlinsA14Marina Lamphier '20Sophia Lamphier '181-2
Dayton McGrail '203-4
B17Jenna Kozal '20Anna Sauer '201-2
Alex Acosta '203-4
Novi High SchoolMixedA1Michael Kirkman '21Zach Rockwell '20
B7Conner Kirkman '231-2Dougie Cowan '221-2
Dougie Cowan '223-4Alex Tigges '223-4
Saint Joseph Academy (OH)VarsityA17Michaela O'Donnell '20Jessa Nauman '18
B14Grace Quasebarth '20Lily Beech '19
St. Joseph High SchoolBears- MixedA15Dylan Marzke '201-2Nolan Youngstedt '211-2
Nolan Youngstedt '213-4Paul Alimenti '22 *3-4
B15Avie Krauss '19Sam Stephens '21
West Bloomfield High SchoolMIXED GreenA3Harrison George '18Isabel Dziuba '19
B9Nicole Millerman '19Michelle Chumiecki '19
West Bloomfield High SchoolMIXED WhiteA5Matthew Elliott '20Bryce VandenAvond '19
B18Jake Elsen '21Ethan Gulati '22 *