May Madness

Registrations

SchoolTeamDiv.RankSkipperRacesCrewRaces
Arrowhead High SchoolMixedA5Jack Schweda '20Nathan Kamath '24
B2Ella Schieble '22Tess Kruetzman '19
Beacon AcademyMixedA19Willem Aspinall '21Daren Nerad '20
B18Tim Mooney '21Harper Williams '201-2,5-6,9-10
Tyler Knohl '223-4,7-8
Evanston Township HSWildkitsA6Ryan Henderson '19Elias Henke '19
B1Ulysses Hennelly '20Lily Allen '19
Evanston Township HSOrangeA18Mary Castellini '21Saskia Teterycz '21
B17Avery Bryant '21Yonadav Ostrreicher '201-2,5-6,9-10
Connor Vannatta '223-4,7-8
Fenwick High SchoolFriarsA11John Hultquist '20Patrick Kelly '211-6
Aidan Janc '21 *7-10
B20Maura Hopkinson '201-6Aidan Janc '21 *1-6
Patrick Kelly '217-10Maura Hopkinson '207-10
Glenbrook South High SchoolMixedA4Spencer Glickson '22Paige Roby '22
B12Brit Vondersitt '20John Palkovic '201-5
Isaac Martinez '236-10
Jones College PrepEaglesA20Molly Sheridan '21Maddie Fitzgerald '22
B10Michael Stewart '21William Clancy '22
Lake Forest AcademyVarsityA8Abigail Shanley-Roberts '21Nate Koh '20
B11Thaxter Shaw '19Ian Harman '22
Lake Forest High SchoolMixedA3Henry Scholz '23Zoe Zoghlin '21
B8Zach Biela '201-5Tristan Mcdonald '231-5
Leo Kumar '236-10Kyle Mcdonald '226-10
Lane Tech College PrepVarsityA1Luke Hosek '20Lauren Mellinger '21
B4William Frendreiss '20Audra Spokas-jaros '21
Lyons Township High SchoolLions 1A14Keg Avakian '22Abbey Walls '20
B19Isabel Drobny '20Ella Finnegan '20
Lyons Township High SchoolLions 2A21Gavin Dempsey '22Lily Drobny '22 *1-6
Ali Jensen '227-10
B21Daniel Bichao '211-6Grayson Goodwin '201-2,5-6
Grayson Goodwin '207-10Ali Jensen '223-4
Lily Drobny '22 *7-10
MahtomediMixedA2Hank Seum '23Kristen Geib '20
B3Cole Barre '21Nick Lorentz '21
Oconomowoc High SchoolMixedA10Jackson Walker '22Will Burke '21 *
B13Eric Kunz '221-2,5-6,9-10Ellie Adams '211-3
Emma Wagner '213-4,7-8Eric Kunz '224,7-8
Emma Wagner '215-6,9-10
Pewaukee High SchoolMixedA12Marissa Tegeder '21 *Lilly Tinder '241-2,5-6,9-10
Ian Trotier '233-4,7-8
B7Carly Kiss '21David Kiss '23
Sheboygan North High School (WI)Raiders 1A9Ella Reinemann '19Lindsay Summers '19
B5Sam Delasanta '20No show
Sheboygan North High School (WI)Raiders 2A15Jack Williams '19Emma Butcher '20
B16Hannah Post '20Ryan Yedica '20
Trinity High School (IL)MixedA16Katie Faris '19Nicole Ciserella '21
B15Sydney Mandell '22Lucy Harley '23
University of Chicago Laboratory SchoolsMixedA17Alec Wyers '20Adler Wright '22
B9Julian Bornstien '20Benjamin Luu '22
White Bear Lake High SchoolBearsA7Matt Dresen '21Stella Townshend '22
B6Patrick Levins '22Tucker Christianson '21 *
Whitney YoungDolphinsA13Margo Cicero '22Rossignel Wolfe '221-4,7-10
Cassidy Skafish '21 *5-6
B14Brody Schwartz '20Cassidy Skafish '21 *1-2
Anthony Amella '223-10